Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina 2019 - podziękowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Właśnie dojechaliśmy do domu :) Bardzo dziękujemy z naszej strony za kolejny super zlot, na którym znowu było ekstra. Dzięki dla organizatorów, bo logistycznie było wszystko dograne na najwyższym poziomie. Dzięki za nagrody i kategorię Najładniejsze b9 zlotu, bo wreszcie mam szanse w jakimś konkursie ;) I na koniec dzięki wszystkim, że razem stworzyliśmy tę niesamowitą amtosferę. 

Pozdrawiam i życzę wszystkim szybkiego i bezproblemowego powrotu do codziennych obowiązków ;)

 

Opublikowano

Również serdecznie dziękujemy za mega zlot, pierwszy raz w trójkę i nie możemy się doczekać kolejnego roku. Do zobaczenia wszystkim za rok :)

Opublikowano

No i my dziękujemy za wszysto . Jak zwykle na najwyższym poziomie ?? 

Co złego to nie my ???

Opublikowano

My również dziękujemy za wspaniałe spędzony czas. Podziękowania dla organizatorów wszystko jak co roku na wysokim poziomie. 

Dzięki i do zobaczenia za rok ?

Opublikowano

Również z @trepkowa dziękujemy za zlot i widzimy się za rok!

Opublikowano

Było epicko! Za rok przyjeżdżamy szybciej :)

Opublikowano

Byłoooo super rewelacyjnie! :wub: Organizacja profi i ta zamówiona pogoda :hi:

ps. @Hugo zapomnieliśmy się zgłosić do konkursu na „kołpak zlotu” :facepalm::decayed: 

Opublikowano

Również dziękuję za wspaniale spędzony weekend ☀️ ?:a4fan:
Do zobaczenia za rok !!! :) 

Opublikowano

My też spokojnie dojechaliśmy do domu , podziękowania dla organizatorów i wszystkich obecnych za wspaniałą zabawę.  No i dla prezesa za dogadanie super pogody . Do zobaczenia za rok 

Opublikowano

Melduję że ekipa Mielec i Rzeszów również dotarła do domu co prawda robiliśmy jeszcze z taxi,ale :decayed::decayed:.Również tego miejsca dziękuję wszystkim organizatorom i Prezesowi za zlot i dobrą zabawę:hi:.Do zobaczenia za rok.

Ps tak przy okazji pozdrowionka dla Prezesa z autostrady,może Sławek zdążył zrobić foto:decayed:.

Edytowane przez Hołowczyc20

Opublikowano

Również bardzo dziękuję za super zorganizowany zlot było mega fajnie i udało się jeszcze zgarnąć nagrodę ? Pogoda wymarzona ? Piękny weekend pozdrawiam wszystkich ?

Opublikowano

My także dojechaliśmy z usterką do domu  było za***iście dzięki za przelot do Krakowa i za asekuracje. Do zobaczenia na spocie pod „Narodowym”

Opublikowano

Dziękuję również za zlot  my ciągle w Bukowinie bo Prezes obiecał pogodę wyłączyć we wtorek

Opublikowano

Jak zawsze było spoko............ no i ta pogoda  ?

Za rok Mysle ze *Janusz   znajdzie czas i zawita do Mordoru

55861177_10156189378573663_4123763998296375296_n.jpg

Opublikowano

My również dziękujemy za mega imprezę, byliśmy drugi raz ale już na stałe zagościła do naszego grafiku. Człowiek czeka cały rok a ten weekend mija z prędkością światła. Ogromne podziękowania dla organizatorów za przygotowanie tak świetnej imprezy. Dziękuję również wszystkim którzy oddali na mnie głos i pozwolili zdobyć nagrodę za najładniejsze a4 b7 zlotu. 

Do zobaczenia za rok ???

Edytowane przez karol1981

Opublikowano

Dzięki za kolejny udany zlot, za organizację i doborowe towarzystwo!!  Do zobaczenia!!?

Edytowane przez bula87
błąd w tekscie

Opublikowano

DZIĘKI za dziesiątą Bukowinę spędzoną razem z Wami, jak zawsze było MEGA, co tu dużo pisać, widzimy się za rok! Dzięki!:kox:

Opublikowano

Pozdro dla wszystkich z którymi udało i nie udało się pogadać

Dzięki wszystkim za całokształt imprezy  i do zobaczenia za rok - oby w identycznej pogodzie

 

Opublikowano

Panowie macie może jakieś fotki ze zlotu? :) Niestety nie dałem rady a chętnie bym chociaż popatrzył jak się bawiliście :D

I oczywiście jakieś filmiki z przejazdu ? :) Jakiś osobny temacik

Edytowane przez Marciol

Opublikowano
30 minut temu, Marciol napisał:

Panowie macie może jakieś fotki ze zlotu? :) Niestety nie dałem rady a chętnie bym chociaż popatrzył jak się bawiliście :D

I oczywiście jakieś filmiki z przejazdu ? :) Jakiś osobny temacik

W tym samym dziale masz podwieszony temat tylko się rozejrzeć 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.