Treść opublikowana przez Mario82A4
-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
Mario82A4 , + 2 osoby
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Alo alo, jest tu kto ?
-
XXI Ogólnopolski Zlot i XVI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 08-10.04.2022r.
Mario82A4 i gowor86
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Może gdyby blenda rejestracji była zrobiona na gładko z klapą wtedy było by idealnie ,no i końcówki wydechów trochę większe . Poza tym jest za***ista
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Gra ktoś w Division 2 na ps4 ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Siema gra ktoś obecnie w Gran Turismo Sport ? Mam problem z połączeniem się z serwerem , ktoś ma jeszcze taki problem?
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Czujniki i tak trzeba założyć nowe bo nie ma ich w zwrotnicach od Esy ktoś wyjął, łożyska są nowe . Rozumiem że szukam Osiek od ajm i przegłób od a6c5 2.5 i powinno pasować, czyli nie warto zakładać tego zestawu od s4 ?
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Mam cały zestaw od s4 b5 czyli zwrotnice zaciski i tarcze , co jeszcze będzie potrzebne żeby to założyć do mojej a4 1.9.tdi 110 km afn z 97 r , wydaje mi się że przegłub nie pasuje A co z półosiami ? Czujniki abs będą takie same ? No i czy zmieści się to w 16" felgi
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Muszę zmierzyć ale ok 30 40 mniej niż 1be
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Co prawda ja mam b5 ale u mnie opony 225/40/18 wystarczają na 3 sezony przy przelotach ok 20000 rocznie i faktycznie opony zjada od środka , na seryjnym 1be tego nie było
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Ktoś się pisze na wyjazd
-
Belki na relingi
Temat można zamknąć
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ja wybieram bramkę numer 2 ?
-
Belki na relingi
Mam zamiar kupić belki na relingi pod bagażnik dachowy na rowery i zastanawiam się czy belki z a4 b5 pasują do b6 i odwrotnie , znalazłem do b6 w dobrej cenie i ciekawi mnie czy podejmą do mojej b5
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Co tu taka cisza ? Robimy coś ?
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
A kojażysz czym objawia się wartość ok 20 ? Chodzi mi o pracę silnika ? Rozumiem że kąt jest za puźny
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Czyli kąt do ustawienia bo w bs pokazuje ok 20 paru . Muszę uruchomić tdi timing bo przestał mi działać wykres
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Da się jakoś sprawdzić ten zaworek ? Jak już wejdę w Basic seting to nie ma dużej rozbieżności , chodzi mi o rozbieżność pomiędzy blokiem 000 A basikiem
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Rozrząd był robiony jakieś 50000 km temu czyli jakieś 2-3 lata temu . Klina nigdy nie ruszyłem bo nie było potrzeby
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Wiem ale wcześniej tak nie było , a teraz zmienia się o prawie 20 jednostek z 40 paru na 20 parę , kiedyś zmieniało się może o 3÷4 .
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Ktoś kojaży czemu zmienia się kąt wtrysku po wejściu w Basic seting ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
No jest kosa , z przodu wygląda super .
-
Podlaczenie wzmacniacza pod seryjne audio
A da się ten ori subufer ze wzmakiem podłączyć pod dołożone radio jvs? Mam w tym radiu wyjście pod wzmacniacz i subufer czyli 6 wyjść chinch
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Jestem za , jakiś termin powinien pasować , ktoś jeszcze chętny?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
No dopicowana b5 , lakier super zadbany i też uważam że jasna fela i te lusterka super wyglądają ?