Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mario82A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mario82A4

  1. Alo alo, jest tu kto ?
  2. Może gdyby blenda rejestracji była zrobiona na gładko z klapą wtedy było by idealnie ,no i końcówki wydechów trochę większe . Poza tym jest za***ista
  3. Gra ktoś w Division 2 na ps4 ?
  4. Siema gra ktoś obecnie w Gran Turismo Sport ? Mam problem z połączeniem się z serwerem , ktoś ma jeszcze taki problem?
  5. Czujniki i tak trzeba założyć nowe bo nie ma ich w zwrotnicach od Esy ktoś wyjął, łożyska są nowe . Rozumiem że szukam Osiek od ajm i przegłób od a6c5 2.5 i powinno pasować, czyli nie warto zakładać tego zestawu od s4 ?
  6. Mam cały zestaw od s4 b5 czyli zwrotnice zaciski i tarcze , co jeszcze będzie potrzebne żeby to założyć do mojej a4 1.9.tdi 110 km afn z 97 r , wydaje mi się że przegłub nie pasuje A co z półosiami ? Czujniki abs będą takie same ? No i czy zmieści się to w 16" felgi
  7. Muszę zmierzyć ale ok 30 40 mniej niż 1be
  8. Co prawda ja mam b5 ale u mnie opony 225/40/18 wystarczają na 3 sezony przy przelotach ok 20000 rocznie i faktycznie opony zjada od środka , na seryjnym 1be tego nie było
  9. Ktoś się pisze na wyjazd
  10. Mario82A4 odpowiedział(a) na Mario82A4 temat w Audi A4 B5
    Temat można zamknąć
  11. Ja wybieram bramkę numer 2 ?
  12. Mario82A4 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam zamiar kupić belki na relingi pod bagażnik dachowy na rowery i zastanawiam się czy belki z a4 b5 pasują do b6 i odwrotnie , znalazłem do b6 w dobrej cenie i ciekawi mnie czy podejmą do mojej b5
  13. Co tu taka cisza ? Robimy coś ?
  14. A kojażysz czym objawia się wartość ok 20 ? Chodzi mi o pracę silnika ? Rozumiem że kąt jest za puźny
  15. Czyli kąt do ustawienia bo w bs pokazuje ok 20 paru . Muszę uruchomić tdi timing bo przestał mi działać wykres
  16. Da się jakoś sprawdzić ten zaworek ? Jak już wejdę w Basic seting to nie ma dużej rozbieżności , chodzi mi o rozbieżność pomiędzy blokiem 000 A basikiem
  17. Rozrząd był robiony jakieś 50000 km temu czyli jakieś 2-3 lata temu . Klina nigdy nie ruszyłem bo nie było potrzeby
  18. Wiem ale wcześniej tak nie było , a teraz zmienia się o prawie 20 jednostek z 40 paru na 20 parę , kiedyś zmieniało się może o 3÷4 .
  19. Ktoś kojaży czemu zmienia się kąt wtrysku po wejściu w Basic seting ?
  20. No jest kosa , z przodu wygląda super .
  21. A da się ten ori subufer ze wzmakiem podłączyć pod dołożone radio jvs? Mam w tym radiu wyjście pod wzmacniacz i subufer czyli 6 wyjść chinch
  22. Jestem za , jakiś termin powinien pasować , ktoś jeszcze chętny?
  23. No dopicowana b5 , lakier super zadbany i też uważam że jasna fela i te lusterka super wyglądają ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.