Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kaśka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Polecaliście kiedyś faceta, który ściąga auta. Czy ktoś mi może podać aktualny kontakt?
  2. Kaśka odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pomyślę nad tym jak już będę miał kuchnię.. Pomyśl, pomyśl, byleby myślenie poszło w dobrym kierunku
  3. Kaśka odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W przyszłym tyg. będzie kuchnia, a za miesiąc drzwi - po drzwiach będzie imprezka, czyli już w sierpniu, ale za to aż do grudnia. Bez drzwi czasem lepiej robić imprezki, bo może się zdarzyć, że po dużej ilości procentów, ktoś ich nie zauważy i wyjdzie razem z nimi
  4. Kaśka odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no to masz drogę przez mękę... mój kolega walczy już 2-gi rok;) a mój jeszcze nam kasę wisi... No to ja widzę, że wcale nie mam tak źle z tym swoim deweloperem. Od wczoraj mam już podłogi. To niedługo imprezka się szykuje. Myślałam, że to dłużej potrwa
  5. Jak w temacie. Szukam ośrodka, może być agroturystyka, absolutnie żadne SPA nie wchodzi w grę. Dla 60 osób na Mazurach z dostępem do jeziora w terminie 2-4 wrzesień z wyżywieniem. Czy macie jakieś sprawdzone ośrodki, miejscówki w których spaliście, albo byliście na imprezie?
  6. Kaśka odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja tez oziu jutro bede mial i tez nordglasa Ja tez mam nową szybę przednią. Wracałam z Lublina i oberwałam kamieniem z pod tira. Normalnie jakaś epidemia
  7. Kaśka odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kibice szaleją Kiedy do mnie przyjeżdżasz mam wolną chatę??
  8. Kaśka odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jarek po trupach do celu - Wojewódzki rapuje Rozwalili mnie jak zawsze
  9. Jarek po trupach do celu - Wojewódzki rapuje Też a propos nadchodzących wyborów
  10. Kaśka odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A to będziesz akurat przejeżdżać przez Radom? Niestety nie, ale może w najblizszym czasie was odwiedzę. kombinuj coś na piatek :gwizdanie: pokój czeka Jestem umówiona, randki wróciły do łask [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 17:22_________________________________________________ jak zawsze Ja to się zastanawiam jak przez tyle spotkań(nawet śmiem dodać stwierdzenie lat) Ty nigdy tego nie widziałeś. Bo to jest stały motyw przewodni na każdej imprezie na której jesteśmy obie. :>
  11. Kaśka odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A to będziesz akurat przejeżdżać przez Radom? Niestety nie, ale może w najblizszym czasie was odwiedzę.
  12. Kaśka odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O kurde, faktycznie. albo gdzies indziej....Piwowaria, Fregata, Archiwum , Fanaberia wszystko jedno ...byle bez aut Kolejny weekend kolejna imprezka :>
  13. Kaśka odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    UUUUUUUUUUU.... normalnie Muszkieter... do usług jej królewskiej mości :polew: :tongue4:
  14. Kaśka odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak zawsze pogadac sobie można. Jedziesz do tego Piotrogrodu czy już tam jesteś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.