-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Polecaliście kiedyś faceta, który ściąga auta. Czy ktoś mi może podać aktualny kontakt?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
SPOTY RADOMSKIE
Pomyślę nad tym jak już będę miał kuchnię.. Pomyśl, pomyśl, byleby myślenie poszło w dobrym kierunku
-
SPOTY RADOMSKIE
W przyszłym tyg. będzie kuchnia, a za miesiąc drzwi - po drzwiach będzie imprezka, czyli już w sierpniu, ale za to aż do grudnia. Bez drzwi czasem lepiej robić imprezki, bo może się zdarzyć, że po dużej ilości procentów, ktoś ich nie zauważy i wyjdzie razem z nimi
-
SPOTY RADOMSKIE
no to masz drogę przez mękę... mój kolega walczy już 2-gi rok;) a mój jeszcze nam kasę wisi... No to ja widzę, że wcale nie mam tak źle z tym swoim deweloperem. Od wczoraj mam już podłogi. To niedługo imprezka się szykuje. Myślałam, że to dłużej potrwa
-
[ALL] Mazury - ośrodek dla 60 osób
Jak w temacie. Szukam ośrodka, może być agroturystyka, absolutnie żadne SPA nie wchodzi w grę. Dla 60 osób na Mazurach z dostępem do jeziora w terminie 2-4 wrzesień z wyżywieniem. Czy macie jakieś sprawdzone ośrodki, miejscówki w których spaliście, albo byliście na imprezie?
-
SPOTY RADOMSKIE
ja tez oziu jutro bede mial i tez nordglasa Ja tez mam nową szybę przednią. Wracałam z Lublina i oberwałam kamieniem z pod tira. Normalnie jakaś epidemia
-
SPOTY RADOMSKIE
kibice szaleją Kiedy do mnie przyjeżdżasz mam wolną chatę??
-
SPOTY RADOMSKIE
Jarek po trupach do celu - Wojewódzki rapuje Rozwalili mnie jak zawsze
-
Strefa Śmiechu
Jarek po trupach do celu - Wojewódzki rapuje Też a propos nadchodzących wyborów
-
SPOTY RADOMSKIE
A to będziesz akurat przejeżdżać przez Radom? Niestety nie, ale może w najblizszym czasie was odwiedzę. kombinuj coś na piatek :gwizdanie: pokój czeka Jestem umówiona, randki wróciły do łask [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 17:22_________________________________________________ jak zawsze Ja to się zastanawiam jak przez tyle spotkań(nawet śmiem dodać stwierdzenie lat) Ty nigdy tego nie widziałeś. Bo to jest stały motyw przewodni na każdej imprezie na której jesteśmy obie. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
A to będziesz akurat przejeżdżać przez Radom? Niestety nie, ale może w najblizszym czasie was odwiedzę.
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurde, faktycznie. albo gdzies indziej....Piwowaria, Fregata, Archiwum , Fanaberia wszystko jedno ...byle bez aut Kolejny weekend kolejna imprezka :>
-
SPOTY RADOMSKIE
UUUUUUUUUUU.... normalnie Muszkieter... do usług jej królewskiej mości :polew: :tongue4:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak zawsze pogadac sobie można. Jedziesz do tego Piotrogrodu czy już tam jesteś?
Kaśka
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta