Jump to content
6 6

jaka wolicie platforme do zabawy  

1,598 members have voted

1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Recommended Posts

Temat o grach, tylko i wylacznie

:good:

XBOX360 & PS3 + ew. PC :kox:

__________________________________________________________________________________________________

wcoktogra.jpg

'03 B6 2,7 V6 BiTurbo 485PS 600NM :)

'08 e61 530d 275PS 600NM ;)

ja juz jakis czas pogrywam online w call of duty4 z chlopaczkami na PC,wczesniej walilem single(wszystko co zwiazane z tematyka wojenna) call of duty,medal of honor itp......

Ja w MOH Airborne cały czas nick młody23pl :naughty: zapraszam :hi:

na PC w Microsoft Flight Simulator

na PS2 Formuła 1

RFS

ja pykam na PC w NFS... każdą część którą mam pod ręką ostatnio w carbona do tego oczywiscie kierownica momo :), ewentualnie PS3 call of duty 4 (Szkoda tylko ze takie krotkie), ewentualnie gran turismo 5 prologue, jakis nfs... na 52 calach jest ostro :good:

no to ja tez wszystkie czesci NSF meczylem na PC ale jak wyszlo pro street to juz moj pc sie meczyl :kwasny: i poszedlem po x360 i meczylem tam NFS i PGR :kox: :kox: a na imprezach po paru glebszych Fight Night :>

obecnie katuje na PS3 CoD4, Rachet Tool Of, MoH Airborne a wcześniej ukończyem Uncharted :wink4:

Sezon 2005 - 2008 A4 1.8, Sezon 2008 - 2010 A4 1.8 Tq, Sezon 2010 - 2012 BMW 330xdAT, Sezon 2013 - 2015 S70 2.5 R5, Sezon 2015 BMW 316 Compact

settlers VI, sim city IV, RT3, FM2008 :decayed:

Ale i tak najlepszy jest NFS :good:

Guest sector

Z dziećmi w Fifa 08 na 52 cala ( wygląda nieźle) na ps2 , ale nie mam czasu za bardzo na te gierki .

no i Toca Race Driver 3 ( z kierą niezła zabawa ) na PC , tylko kody dalej szukam , bo ostatnio prosiłem o kody na forum ale dostałem link gdzie były tylko do PS2 .

Może już ktoś ma na kompa?

FIFA, GTA na PC

On-line gram w Ogame a tak to Settlers, Age of Empire, seria Command&Conquer, oraz strzelanki Crisis, Call of Duty, FarCry, a z wyścigowych to NFS, ColinMcRea.

sector Zajrzyj tu ->KLIK

Jak coś dorwe na PC to ..Test Drive Unlimited ..no i Pro Street na raty..

Nigdy nie przeszedłem całej gry ...bo zawsze w połowie mnie sie nudziło :decayed:

banerrrr-1.jpg

ja jak narazie chyba wszystkie czesi NFS przeszedlem poza pro street bo jakos czasu bakuje czy checi :decayed: i porsche chalenge bo to badziewie mi sie nigdy nie podobalo

kiedyś na PC : half life, fifa98 :kox: colin mcrae

dzis na xboxa360 : call of duty 3-4, pes06,08 ... assasin creed, battlefield bad company,raibow six las vegas,Colin Dirt,MOH airborn,half life2.

czekam na call of duty 5 !! :slina: :slina: :slina: i miotacz ognia...

jak małe dziecko :kox: :kox: :kox:

1cd163b91a5b369dm.jpg18ee124fdedefa40m.jpg

Na PieCu seria NFS (oglupiające ale lubię serię od początku), wszystkie Coliny, DiRT, GRID, Test Drive Unlimited. Większość z nich pokazała pazur dopiero na kierze :naughty:

Do tego te dobre FPS czyli Crysis, CoD4, Brothers in Arms, Far Cry itd itp.

Obecnie czekam na GTA4, Fallout 3, Far Cry 2, Diablo3, NFS: Undercover

Czasu na granie obecnie zbyt wiele nie ma, więc staram się odrzucić ścierwa i pykam tylko w dobre produkcje.

1996 Audi A4 B5 1.9TDI [link]

2004 Volvo S60 2.4

ze wzgledu na ograniczenia techniczne to zatrzymalem sie na pewnym etapie gier

jak tylko wolna chwila sie trafi to C&C Generals, ogolnie uwielbiam gry z tej serii, niestety wyżej jak Generals nie moge skoczyć

1203602692463b298a56385td9.gif<br />l_ts2.gif

PS2 Gran turismo 4 albo Soul Calibur III czasami Fight Nigh 2[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 12:25_________________________________________________Jeszcze Grand Prix Drift Challange 1 na PS2

Po wynikach ankiety musze przyznac ze Polska jest 30 lat przed murzynami , przecież juz nigdzie na swiecie nie gra sie na PieCu , tylko konsole , w tej chwili najbardziej optymalną jest chyba trzystasześćdziesiątka.

Aktualnie piłuje na PS2 po raz drugi gre Final Fantasy XII , 156 godzin gry... :decayed:

Po wynikach ankiety musze przyznac ze Polska jest 30 lat przed murzynami , przecież juz nigdzie na swiecie nie gra sie na PieCu , tylko konsole , w tej chwili najbardziej optymalną jest chyba trzystasześćdziesiątka.
|Wiesz przecież że amerykanie są raczej tępi :polew:

To że na świecie nie gra się na piecach nie świadczy że nie da się na nich równie dobrze pomykać. Ba! Odpowiednio skonfigurowany PC przewyższa dostępne konsole jakością grafiki, szybkością działania. Pozostaje kwestia gier.... kiedyś to był główny argument przy kupnie konsoli a teraz? Niegdysiejsze exclusive na konsole zaczynają wychodzić na PC więc wybór już nie jest tak oczywisty.

Chodzi o to że aby móc grać na piecu musi być on dosyć mocno rozbudowany, podczas gdy konsolę masz plug&play. Dochodzi do tego granie na wielkim TV i kwestie kontrolerów.

Ja do pieca mam pada od X360, kiere Logitecha i nie nie spieszno mi do kupna konsoli.

2004 Volvo S60 2.4

|Wiesz przecież że amerykanie są raczej tępi :polew:

To że na świecie nie gra się na piecach nie świadczy że nie da się na nich równie dobrze pomykać. Ba! Odpowiednio skonfigurowany PC przewyższa dostępne konsole jakością grafiki, szybkością działania. Pozostaje kwestia gier.... kiedyś to był główny argument przy kupnie konsoli a teraz? Niegdysiejsze exclusive na konsole zaczynają wychodzić na PC więc wybór już nie jest tak oczywisty.

Chodzi o to że aby móc grać na piecu musi być on dosyć mocno rozbudowany, podczas gdy konsolę masz plug&play. Dochodzi do tego granie na wielkim TV i kwestie kontrolerów.

Ja do pieca mam pada od X360, kiere Logitecha i nie nie spieszno mi do kupna konsoli.

no tak nieby fajnie ale.. co chwile słychac jak tylko wychodzą jakies nowosc jak far cry czy crisis itp.. komentarze w styku :

''no pecetowcy do sklepów po nowe karty graf i ramy''

no a my konsolowcy niemamy tego problemu ze co pół roku trzeba połowe flaków z pudła wymieniać :decayed:

...

''no pecetowcy do sklepów po nowe karty graf i ramy''

no a my konsolowcy niemamy tego problemu ze co pół roku trzeba połowe flaków z pudła wymieniać :decayed:

My PCetowcy po karty i RAMy a wy przy nowej wersji gry albo wymiana konsoli albo zadowolenie gorszą jakością od PC

Ja od póltora roku nic nie zmieniałem w kompie i wciąż daję radę ale jeśli ktoś kupił kompa z marketu to nie ma co się dziwić. Zresztą w nowych tytułach framerate na konsolach również nie zachwyca :naughty:

Najlepiej by było mieć po każdej konsoli oraz wypasionego pieca ...ale tak to panie tylko w Erze ;)

2004 Volvo S60 2.4

Co do PC na WIDOWSA (zakładam WIDOWS bo większość gier jest na nią) to tak:

Nie ma co RAMu przesadzać bo WIDOWS nie widzi więcej niż 3 GB z hakiem, bodajże 3,25GB. Co więcej WINDOWS na 1 proces nie umie przydzielić więcej niż 3 GB RAMu (po odpowiednim wpisie, bo standardowo ma ustawione 2 GB). A więc tego RAMu nie trzeba tak wiele. Ja od dawna pod WIDOWSEM uzywam 4GB w DUALu (2x2GB) i wszystko bryka...

Co do kart to już jest bardziej skaplikowana sprawa, tutaj jest spore pole do popisu... Ale nie oszukujmy się, jak chcemy mieć dobrą jakość grafiki to wcale nie musimy wydawac na karty po 1500 PLN chyba, że ktoś ma hobby rezanie karty graficznej na maxa...

ale świat chyba nie kończy sie na Stanach ??? :polew:

Na Pc można pograć nie powiem , ale na konsoli jest to ławiejsze , tańsze i przyjemniejsze. Wkładasz płyte i masz w d*pie czy ci pociągnie tą gre czy nie bo wiesz ze napewno to zrobi , oczywiście są gry typowo Pc , mmorpg , warcrafty , herosi itp.

poza tym cena , w tej chwili Xbox360 kosztuje 999 pln i oferuje za***iście dużo gier , PS3 z czytnikiem Blu-ray i twardym 80GB kosztuje 1499 pln , a ile kosztuje zmontowanie kompa o takich parametrach (o blu-rayu nie wspominam) ???

Sa maniacy konsol i Pc tak samo jak Audi i Bmw , i jednych i drugich nie przekonasz do zmiany jednego na drugie...

ale świat chyba nie kończy sie na Stanach ??? :polew:

Na Pc można pograć nie powiem , ale na konsoli jest to ławiejsze , tańsze i przyjemniejsze. Wkładasz płyte i masz w pupie czy ci pociągnie tą gre czy nie bo wiesz ze napewno to zrobi , oczywiście są gry typowo Pc , mmorpg , warcrafty , herosi itp.

poza tym cena , w tej chwili Xbox360 kosztuje 999 pln i oferuje za***iście dużo gier , PS3 z czytnikiem Blu-ray i twardym 80GB kosztuje 1499 pln , a ile kosztuje zmontowanie kompa o takich parametrach (o blu-rayu nie wspominam) ???

Sa maniacy konsol i Pc tak samo jak Audi i Bmw , i jednych i drugich nie przekonasz do zmiany jednego na drugie...

świeta racja!! :> :> :>

a moze by tak dołożyc do wątku wpisywanie swojego ''top 3'' gier wszechczasów :)