Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja na xklocku pocinam online w UT3, GoW, Halo3, GTA IV :) mój GT to swiezak :)

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sector z tych gier które wymieniłeś to dla dzieci zdecydowanie platformowa zrecznościówka pod tytułem "Manhunt 2"

Opublikowano
  • Autor

Siedzi ktos na XBOX Live? Dawajcie nicki :)

Moj: BackJauerPL :decayed:

Niestety konto mam od niedawna, bo poprzednie mi zbanowali :confused4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

xbox live mi sie skonczyl ale pomysli sie nad tym kolo swiat bo teraz troche inne wydatki :confused4:[br]Dopisany: 25 Październik 2008, 12:55_________________________________________________Potwierdzona Lista Samochodów:

EUROPEJSKIE

Aston Martin DB9

Audi TT Coupe 3.2

Audi RS4 :kox: :kox: :kox:

Audi S5 :naughty: :naughty:

Audi R8 :kox::naughty::kox::good:

BMW M3 E46 :dance:

BMW M3 E92

BMW M6

Bugatti Veyron 16.4

Lamborghini Murcielago LP640

Lamborghini Gallardo

Lotus Elise :drool:

McLaren F1 :kox: :kox:

Mercedes CLS 63

Mercedes-Benz SLR McLaren 722

Pagani Zonda F

Porsche 911 GT2

Porsche 911 GT3 RS

Porsche 911 Turbo

Porsche Carrera GT

Renault Megane Coupe

Volkswagen R32

Volkswagen Scirocco :cool1:

AMERYKAŃSKIE

Cadillac CTS-V

Chevrolet Camaro SS

Chevrolet Camaro Concept

Chevrolet Chevelle

Chevrolet Corvette Stingray

Chevrolet Corvette

Dodge Challenger

Dodge Charger R/T

Dodge Charger SRT8

Dodge Viper SRT10

Ford Focus ST :lol1: :lol1:

Ford Escort Coswroth

Ford Mustang GT

Ford GT

Plymouth HEMI Cuda

Pontiac Solstice GXP

Pontiac GTO

Shelby GT500KR

Shelby GT500 :kox: :kox: :kox:

JAPOŃSKIE

Lexus IS-F

Mazda RX-8

Mazda Mazda3 MPS

Mazda RX-7

Mitsubishi Lancer EVO IX MR :thumbup:

Mitsubishi Lancer EVO X

Nissan 240 SX

Nissan Silvia (S15)

Nissan Skyline GT-R R34

Nissan GT-R R35

Toyota Supra

no to ciekawe autka sie zapowiadaja w nowym NFS teraz bedzie trzeba wykupic xlive bo moja karta w pc by raczej nie dala rady wiec n x360 bede meczyl ;d

Opublikowano

Od lat pochłaniają mnie warcaby planszowe :wink4:

Mam pytanie dotyczące PS2:

- jaki lepszy chip do przerobienia konsoli mothbo czy rippen, ewentualnie jakie ceny?

- swap magic zawsze jest na dwóch płytach, czy występuje też na jednej?

Opublikowano

- swap magic zawsze jest na dwóch płytach, czy występuje też na jednej?

chyba na dwóch

jedna do gier, druga do filmów

Opublikowano

- swap magic zawsze jest na dwóch płytach, czy występuje też na jednej?

swap jest na dwóch płytkach ,

na pierwszej odpalasz gry zapisane na płytach DVD ,

na drugiej gry zapisane na płytach CD , dodatkowo jeszcze chyba filmy ale nie jestem pewien , PS2 służy mi tylko do grania nigdy nie odpalałem filmów. jesli masz lub chcesz założyć SWAPA moge ci dać namiar do gościa który handluje grami za 7 pln sztuka i posiada baaaaaardzo pokaźną biblioteke tytułów , do końca życia nie przerobiłbys tych najciekawszych :good:

Opublikowano

A ja zaczolem swoja przygode od ZX Spectrum i Hit z tamtych czasow BRUCE LEE :polew: To byly czasy, pozniej Atari ( na dyskietki :gwizdanie: to byl dopiero bajer ) , Pegazus, PSX i teraz PC. Gram w wyscigi, strzelaniny ( ale bardziej realne np. SWAT4 ) chociaz w CoD tez sobie popykam. Lubie tez serje fify i GTA.

Opublikowano

Ostatnio to walę w Red Alert 3 i GRID,

Opublikowano

A ja się skradam w Kameleonie.

Opublikowano

Fifa 1998 - 2009 i tak co rok......szukam godnego przeciwnika do gry przez sieć :cool1:

Opublikowano

Obecnie łupię w Sacred 2 i jest nawet, nawet... to dobry tytuł w oczekiwaniu na Diablo3.

18 listopada wychodzi NFS :kox: a na początku grudnia GTA4 :naughty:

Opublikowano

gta 4 juz jest na konsolach ;p a na nfs czekam :naughty:

Opublikowano

GTA4 jest od prawie pół roku a mówimy o wersji na PieCa.

Tu jakby ktoś chciał filmiki z nowego NFS'a:

http://www.gametrailers.com/game/9796.html

Opublikowano

moj nick na xbox live martin a4 ,na ps2 najlepszy ripper 3 moze tez byc modbo moge ci przerobic jak chcesz

Opublikowano

Ja teraz walcze w Enemy territory, kto chętny to niech daje

Opublikowano

ja gram w ET na serv isko 82.160.51.100:27980 moje acc freshmeat

Opublikowano

Ja tam na PC szaleje w CoD4 multiplayer i czekam na wyjscie Far Cry 2 jak maly jasio na mikolaja:)

Opublikowano

A ja od dluuuzszeeegoo czasu w Battlefield 2142, praktycznie jedyna gra do ktorej zawsze wracam :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.