Jump to content

bintom

Pasjonat
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About bintom

 1. Witam. Posiadam dwie baterie o pojemności 4000mAh i dwie o 2000mAh . Chciałbym zrobić z tego powerbank, abym mógł ładować smartfona. Cz wystarczy połączyć je równolegle i dodać do tego gniazdo USB aby móc ładować telefon ? Ładowanie mogłoby się odbywać wkładając baterię do rozwalonego telefonu ( od tych baterii ) , jeśli byłyby połączone rownolegle to naładowałyby się wszystkie jak jedno urządzenie ? Proszę o pomoc czy jest to możliwe, bo poewno nie jest to takie proste jak mi się marzy :-(
 2. Dzięki , nie widziałem o tym programie. Już go ściągam i zobaczę jak się spisuje.
 3. Niestety nie w moim przypadku, 80% sterów musiałem ściągnąć sam. Jakoś sobie poradziłem też z grafiką, ale nigdy więcej HP .
 4. Witam. Może jest ktoś bardziej połapany, bo ja mam problem z moim lapkiem. Padł mi system i musiałem zrobić formata. Lapka kupiłem jako powystawowego z polskiego sklepu. Jak się okazało ( teraz ) nie był sprzedawany w polskiej sieci sprzedaży. Mówię o modelu DV6 6169SL problem w tym , że ten badziew zwany stroną hp automatycznie wyszukuje tylko sprzęt sprzedawany w polskiej sieci, inny sprzęt trzeba wyszukać ręcznie. Jakby nie było moża tego ułatwić. Znalazłem tylko tą stronę, ale sterowniki są kilku letnie i komp pracuje bardzo powoli, wyskakują komunikaty o sciągnięciu nowszych sterów. Niest
 5. Jesteś cudotwórcą !! Jak to przeczytałem co mi napisałeś to jakbym dostał olśnienia . Faktycznie podczas wymiany MAF-a wyskoczył jeden z przewodów od podciśnienia. Jak mechanik wyciągał MAF-a to zauważyłem to , w trakcie wymiany wyleciało mi z głowy, a mechanik nie zwrócił uwagi. Jechałem do niego żeby mi wywalił kata, ale jakoś nie bardzo się chciał za to brać i szukał innej przyczyny mułowatości auta. Wcześniej jak wymieniał mi silnik to meldował, że turbo jest na końcówce i tego tematu się uczepił. Teraz mnie zawiódł. Chyba jutro pojadę do innego gościa wyciąć kata.
 6. To jest kontrolka stopu . Masz nacisnąć hamulec, żeby system mógł sprawdzić czy działają Ci żarówki od stopu.
 7. To znowu się popierdo..ło . Proszę o ponowną analizę logów. Widzę co jest nie tak, ale boję się pytać co do wymiany. TO co jest do wymiany ? Według mechanika turbo przestało całkiem dmuchać. To dziwne, bo po drodze do mechaniora dmuchało. Nagle u niego lipa . Czy takie objawy mogą być po wymianie MAF-a? Mechanior podmienił mi MAF-a , żeby sprawdzić czy mój jest OK. Różnicy nie było po jeździe próbnej, a po kilkunastu minutach kolejna jazda i już taki efekt . Dopiero co włożyłem w auto ponad 4.5 tyś zł , a teraz jeszcze padło turbo ? ---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni
 8. Dzwoniłem do mechaniora, chce ode mnie 40zł za wycięcie kata i wspawanie rurki. Kata zostawia sobie . Jaka to cena? Ile jest warty stary kat na skupie?
 9. Rozumiem, muszę więc się nim zająć. Kolejne wydatki zaczynam mieć dość skarbonki
 10. Silnik miałem zmieniany 3 tyg temu, wtedy na liczniku było 320 tyś km. Nie wiem ile wcześniej było cofnięte.
 11. Na bank wywalić kata? Nie chciałbym tego zrobić pochopnie . Kat jeszcze jest, ale faktycznie może być do niczego, bo miałem problemy z silnikiem i poszło dużo oleju w wydech. Czy to będzie przyczyna ?
 12. Raczej lubię ją przegonić chociaż to może już być ze starości. Staruszka się już z niej zrobiła i może syfu nałapała.
 13. Witam. Moja audi zaczyna mieć lenia. Czuję jakby straciła ochotę dla mnie pracować i robi to na odpier.ol . Zrobiłem jej małe badanie , oto wyniki. Dynamiczne: Statyczne Basic Gdyby były problemy z odczytaniem Dynamiczne Statyczne ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Basic ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Wiem, że kilka logów brakuje np. w Basic , ale miałem problemy z kompem. Jeśli będą konieczne to jutro zrobię je jeszcze raz. Proszę o opinię o logach.
 14. Dzięki chłopaki Jutro, albo jak odpuści deszcz będę działał.
 15. Witam. Bawię się z kablami w B5 i mam problem z przejściem z komory silnikowej do kabiny . Którędy najlepiej jest przejść , żebym nie musiał robić dziur albo rozbierać połowe deski rozdzielczej ?
×
×
 • Create New...