Treść opublikowana przez Reniu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Może niedługo coś będzie w temacie...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hue.... ? Czasem wpadam tu zobaczyć co się dzieje.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A tu jeszcze jeden filmik ode mnie
-
Trudny rozruch na zimnym AFN
A4 B5 1.9TDI AFN. Dzisiaj zaskoczyłe mnie trudny rozruch auta. Odpalił dopiero za 3 razem, długo świeciła się kontrolka świec żarowych. Temperatura była dodatnia a odpalal jak przy -20. Po rozgrzaniu łapie od dotknięcia, po kilku godzinach postoju można odczuć trudniejszy rozruch. Wcześniej nigdy nie miałem najmniejszych problemów z odpalaniem. Akumulator sprawny, wymieniony miesiąc wcześniej. Jak odpali, to silnik chodzi dobrze. Dodam tylko, że wczoraj wymieniona została uszczelka pod pompą i wężyki przelewowe, choć nie powinno mieć to wpływu. Jakieś pomysły, co powinienem sprawdzić? Co mogło paść?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
10 dni potem nadal k**wsko muli Jesteś krejzi
-
Manetka tylnej wycieraczki Avant przedlift
Czy taka manetka do tylnej wycieraczki będzie działać w A4 B5 Avant 1996 - numer części: 8D9 953 503 Obecnie mam tą z okrągłym przyciskiem do spryskiwacza.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemka Ma ktoś pod ręką linka z forum ze spisem części do wymiany rozrządu AFN? Bankowo gdzieś był ale nie mogę znaleźć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wyskocze ponad schemat https://youtu.be/wgvH8K5vu2g?t=1m57s
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemka Fotki zawsze miło pooglądać, także pomysł dobry by ktoś to znowu zaczął prowadzić. Za starych czasów wrzucałem zawsze jakieś fotki ze spotów ale z tego co widzę darmowe hostingi zjadły foty i praktycznie wszystko poleciało w uj
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemka Auto się odnalazło, w całości także jest radocha
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Rynek na części jest, z każdego 1.9TDI coś się nadaje... a im ładniejsze, tym bardziej kusi Szkoda tym większa, bo masa sentymentów z tym autem była związana, zarówno rodzinnych jak i rezaczo-forumowo-spotowych...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema Dawno mnie tu nie było ale niestety muszę pojechać z grubej rury.... ------------------------------------------ Usunąłem treść posta, bo auto się szczęśliwie znalazło
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
Usunąłem treść posta, bo auto się szczęśliwie znalazło
-
Skradzione
Usunąłem treść posta, bo auto się szczęśliwie znalazło
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Manny najlepszego
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Z TIRa spadło...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wczoraj się widziałem,zacne volvo [emoji16] A gdzie mnie namierzyłeś?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Może też bym się wybrał... Siemka
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Staram się jak mogę, dzięki Od kilku dni tłukę w Dead Rising 3 , generalnie nie jestem fanem ząbi ale trzeba przyznać, że ich masowa eksterminacja jest bardzo odprężająca
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja kupuje od tego gościa: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13531741&id=122233 Karty przedpłacone również u niego kupuje.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Mój GT na XBL: ReniuPL 88 completed games (62 retail and 26 Arcade games) (Includes owned DLC) Przydało by się również dodać nowe opcje w ankiecie.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Hmmm.... z nowych tytułów The Crew, chociaż mechanicznego tuningu poza zakupem/ wygrywaniem części nie ma, tuning wizualny jest. Tuning mechaniczny = Forzy, wizualny spoko felgi, mało części bodykitów ale są fajne opcje malowania/ naklejki, szyby itd. Graficznie Forzy najbardziej dopracowane, The Crew auta fajnie, otoczenie słabiej no ale jest tam otwarty świat.