Treść opublikowana przez LUCAS
-
Strefa biegaczy, triathlon
U mnie w tym roku 4 ćwiartki (w tym jedna szfateta) i poza tym troche biegania na dlugich. ogolnie najwiecej tyram na basenie bo to u mnie slabszy punkt.
-
Strefa biegaczy, triathlon
Chlopaki, startuje ktos z naszych w Tri Bydgoszcz i Charzykowy?
-
Strefa biegaczy, triathlon
Leci ktos z klubowiczów w Biegu Niepodleglosci w Gdyni (11.11) ??? Widze, ze sa tez ludzie od Tri. Ktos Poznań olimpijska ćwiartkę w lipcu 2016 startuje???
-
Urlop nad Bałtykiem
Hotel Lubicz lub Grand Lubicz w Ustce. Z granda do morza jakies 300metrow, 5* Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Nie dam rady, na wyjezdzie jestem. Moze na nastepnego uda sie zajrzec:) Dev zaglada na spoty?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
To nie moja, nie bywam w okolicach Shoguna, kiedys owszem jak do Tutto zajezdzalem ale od dawna nie jadam tam. Moze jakis inny anonimowy klubowicz jezdzi. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Strefa biegaczy, triathlon
Leci ktoś w Biegu Świętojańskim w Gdyni (10km) w piatek 19.06, start jakos ok północy???
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Calkiem mozliwe, ze moja... jak z klubowa naklejka na klapie, obdrapana i z "custom made rust spots" to moja:))))
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Kogo moje oczy tu widzą... Kope lat Bieniu:))) No teraz to trzeba sie umowic na jakis soczek:))))
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Kurde, dawno mnie tu nie było... Tomuś, widze znów zbanowany:))) Spotykacie się jakos regularnie??? Aaaa i dev (Tomek) ze Slupska jest... chyba, ze ostatnio jakos sie przeprowadzil:)))
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Tomuś... ja już myslałem, że tu wszystko spi... ponad rok mnie na forum nie było a ty proszę, nasz wątek żyje. Kiedy jakiś spocik robicie?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jak mnie tu dawno nie było )) paru świeżaków widze jest... idzie wiosna mozna sie jakos spotkac niebawem...
-
Pomóżcie wybrać kartę graficzną ...
a wez daj jakis próg cenowy... to znacznie ułatwi doradzenie Ci co i jak... Z tego co wybrałeś hd5830 jest najlepszą kartą (najwydajniejsza). Jesli szukasz czegos do 300zł to jesli uda Ci sie wyrwac tego radeona to bedzie to najlepszy wybor... poza tym nvidia gt440 albo starszego 9800gtx.
-
Urodzinowy wątek PREZESA !!!
A szukałem pretekstu do napicia się dzisiaj:)))) Hugo, mordo Ty moja... Najlepszego... moje dzisiejsze promile dedykuję Tobie:))))
-
Chwila relaksu przy CS ;) warto odwiedzić serwer !!! :P
Ja jakos zdecydowanie wolę CoD... a wlasnie... swego czasu rabaliśmy w to i jakos wszystko ucichło... moznaby odgrzać gierkę i postrzelac znowu
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Rok szkolny sie zaczął i watek przysnał :polew: a ja wieczorami na kurniku bym w cos pograł
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jako jedyny z tego klubu zawsze przyjezdzam A4 a nie jak wasza reszta, pikaczento, beemki, mondeo K...WA Skandal normalnie... i jeszcze mnie wypusują... Ni Ch...ja
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
a ch...j tam... ja w ogole nie przyjade ale będę za tydzien:)
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
FOOK... aż mi głupio bo nic nie czytam
-
[FOTO] Kobiety przed obiektywem... glamour, fashion, beauty czyli Fotki Lucasa:)
hehe.. dyskryminacja nie znam szczegółow, forgive me man:) wpisałem Ciebie bo lukasz mógł Ci szepnąć to i owo. Dorota ma 16 lat zabawa PS'em:
-
[FOTO] Kobiety przed obiektywem... glamour, fashion, beauty czyli Fotki Lucasa:)
same pudła... ale blisko było:)
-
[FOTO] Kobiety przed obiektywem... glamour, fashion, beauty czyli Fotki Lucasa:)
no to teraz jeszcze mała zagadka: Ile lat ma Dorota ??? lukaszr, malik i oskaro nie biora udziału:)
-
[FOTO] Kobiety przed obiektywem... glamour, fashion, beauty czyli Fotki Lucasa:)
Spontan przy kawie z Nadią)) Jak Wam sie widzi?
-
Skuter wodny - jaki?
Napisz do Malika, on jakąś petardą zapier... :> :> :>
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
w sumie to moge wpasc:)