Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Urlop nad Bałtykiem


Kamillo5

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam jakiegoś wartego polecenia apartamentu nad Bałtykiem. Chcę jechać z małżonką i paromiesięcznym synem. Zależy mi by było blisko do morza, by był basen no jakieś tam SPA. Czy ktoś był, może coś polecić? Każda wskazówka będzie cenna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Władysławowie hotel Velaves (czy jak tam się pisze), w Jastarni (bądź Juracie) Dom Zdrojowy, w Jastrzębiej Górze Primavera

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel Lubicz lub Grand Lubicz w Ustce. Z granda do morza jakies 300metrow, 5*

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam jakiegoś wartego polecenia apartamentu nad Bałtykiem. Chcę jechać z małżonką i paromiesięcznym synem. Zależy mi by było blisko do morza, by był basen no jakieś tam SPA. Czy ktoś był, może coś polecić? Każda wskazówka będzie cenna.

Pozdrawiam

Jak jeszcze niczego nie wybrałeś, to daj znać, czy Kołobrzeg Ci odpowiada, czy bardziej okolice Trójmiasta?

Wytapatane

Edytowane przez Pavetti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy chcesz tylko jajka opalić czy coś zwiedzic. Bo jak tylko morze Cię interesuje to Jantar Ci polece. Dokładniej 'Pokoje Gościnne VIP' ul. Morska 7 (chyba), byłem w tym roku ze swoją na pare dni, pokoje naprawde ładne. Do morza 300-400m drogą asfaltową przez lasek, a kompleks sportowy masz jakieś 100-150m. Oblukaj na streetview ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to ja też się dołączę z pytaniem tylko chodzi o domki kempingowe nad morzem ewentualnie przyczepa do wynajęcia na jakimś najlepiej nie zbyt mocno zatłoczonym terenie, stosunkowo blisko do plaży.

Może jakiś dawny popeerelowski ośrodek - bywały takie spore kompleksy kiedyś. Może coś jeszcze działa i są tam w miarę cywilizowane warunki?

Pokoje odpadają (duszę się w 10 metrach), hotele też - chcemy sobie trochę przypomnieć dawne czasy wyjazdów pod namiot itd.

Ewentualnie coś takiego też na Mazurach.

Sam szukam, ale najczęściej trafiam na: podwórka, na których ktoś wcisnął domków ile się dało. Wszędzie kostka i ulica 2 metry od łóżka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w Jarosławcu, Siostra moja właśnie tam teraz jest z rodziną i mają domek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Całkiem fajny ten Jarosławiec - dużo domków.

Tylko chyba wszystko zajęte :kwasny:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem obecnie w Świnoujściu.

Ktoś poleci miejsca warte obejrzenia poza plażą :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod wątek

może ktoś polecić jakieś SPOKOJNE miejsca nad morzem?

nie chcę żadnych Władków, Ustków, Mielnów i innych głośnych klimatów

las, szum morza itd itp

wie ktoś cokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Darłówko fajne, Pobierowo było ok w zeszłym roku. Ale to jak chcesz to ten tydzień ma być pogoda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że jestem założycielem wątku i z dniem dzisiejszym po 38 dniach konczy mi się urlop wypowiem się.

na początku lipca moja małżonka wymyśliła wyjazd do Darłówka. Nie popierałem jej pomysłu. Znalazła w sieci ciekawą wille skąd było blisko do plaży i pojechaliśmy. Na miejscu okazało się że jest darłówko wschodnie i za mostem jest Darłówko zachodnie. Mogę szczerze polecić. Spokój cisza świetne miejsce do wypoczynku. Nawet na plaży żadko było słychać "gotowana kukurydza" czy "kawa z mlekiem w dzień upalny wzmacnia popęd...." ale ale spacerowali tacy.

W połowie lipca byłem w Rewalu. Głośno, ciasno. Jak widziałem jak nowobogaccy zakopują kiepy w piasku... . Brudasy.

Podsumowując, Darłówko polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonię od rana na Mierzeję Wiślaną - za Krynicę Morską, pod ruską granicę

gość odbiera telefon i mówi tak - panie, ja wczoraj odebrałem 122 telefony. ludzie od 7 rano chodzą po domach i szukają miejsc. zapomnij pan

niezłe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk, daruj sobie. Chyba nic nie znajdziesz. 2 tygodnie temu obdzwoniłem multum domków i hoteli nad morzem i ... wszystko zajęte.

W poniedziałek byłem niedaleko Żywca i chciałem zostać na 2 dni - nic, nic, nic. Wszystko zajęte. Nad jeziorkiem.

Ale zeszły tydzień byłem w Iławie (udało mi się znaleźć hotel) - fajne, bardzo czyste miasto, świetne na rolki albo rowery - całe w ścieżkach rowerowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może takich 50-100m do morza albo z widokiem na morze to nie ma ale ok 500m od morza spokojnie domek można znaleźć. Właśnie jestem na etapie szukania a właściwie już znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też. W sumie wielki fuks. Przyjechałem z namiotem przewidując kłopoty z kwaterami. Okazało się ze do namiotu młody zapomnial włożyć szpilki i stelaż ..... Zalamka to mało powiedziane. Udalo się znaleźć pokój w domku. Warunki koszmarne ale z braku laku ... Jedyne co ratuje to pogoda. Jest bajo. Dziś pękło 30 .... Jestem nad morzem, na samym końcu mierzei pod ruska granicą. Miejscowość Piaski, www.piaskiclub.pl

.

On the beach :-)

9c0a3188ab38cb173e6c38ef2540bb56.jpg

76eee64ed95b2bb003aeac406b9c4cdd.jpg

d7d1348fab7e8a33ac9bec043dbd47cc.jpg

Jest wręcz poetycko ;-)

b9730230dca28b2777b274787fe0864d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...