-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć Potrzebuje do A3 8P 2.0 tdi CBAB 2008r. VIN WAUZZZ8P69A013374 -olej -filtr oleju -filtr paliwa Poprosze o wycene ?
-
Prośba o analizę logów S3 8L AMK
K04-023 hybryda, zlokalizowałem zawieszony wastegate. czy jeszcze coś do sprawdzenia?
-
Prośba o analizę logów S3 8L AMK
http://vaglog.com/log-002_033_kIkPF6.html http://vaglog.com/log-003_020_IL9c2.html http://vaglog.com/log-115_118_upjj7.html
-
Piłka nożna
Panowie potrzebne jest mi nagranie z meczu polska-czechy z 17 listopada we Wrocławiu. Orientujecie sie moze gdzie moge cos takiego zdobyc ?
-
Urlop nad Bałtykiem
Ja jestem obecnie w Świnoujściu. Ktoś poleci miejsca warte obejrzenia poza plażą ?
-
Wakacje w Chorwacji
,Ja wrocilem dokladnie tydzien temu tez z Pagu (Povljana),wiatr raczej slaby, ale mielismy kilka deszczowych dni. Ogólnie jest tam tanio
-
Wakacje w Chorwacji
kolego ja ze znajomymi tez jade na Pag na początku lipca
-
Paul Walker nie żyje ...
- Spotkania na drodze
to prawdopodobnie byłem ja granatowym avantem A gdzie stacjonujesz? juz wróciłem do domu (ok. Wrocławia) a byłem na urlopie w Borsku i jeden dzień na Helu A nie mijalem sie czasem z Toba w czersku jak jechales na tuchole? Po miniaturce mi sie zdaje;) bo borsk to moje okolice jechalem niebieskim avantem a no własnie mijaliśmy sie, widziałem niebieskiego avanta z białymi felgami, tez pomyslalem ze ktos z forum. ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- nastepnym razem bede pamietał- Spotkania na drodze
to prawdopodobnie byłem ja granatowym avantem A gdzie stacjonujesz? juz wróciłem do domu (ok. Wrocławia) a byłem na urlopie w Borsku i jeden dzień na Helu- Spotkania na drodze
to prawdopodobnie byłem ja granatowym avantem- Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
no to chyba większość z Nas ma tak samo prze..bane "a ty znowu na tym forum???"- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Takie tam na śniegu- [B6 BDH] osłona przegubu wewn. lewego oraz poduszka pod skrzynie do quattro
dzięki za odpowiedz.Czy mogłbym dostać jeszcze numery tych części, napewno by pomogły w znalezieniu tych zamienników, pozdrawiam/ Łukasz- [B6 BDH] osłona przegubu wewn. lewego oraz poduszka pod skrzynie do quattro
witam proszę o pomoc , potrzebuje numer osłony przegubu lewego wewnętrznego wraz ze smarem i czym tam jeszcze potrzeba do wymiany oraz poduszki pod skrzynie biegów (ta co jest na podporze) do B6 20036 avant 2.5 TDI quattro VIN - WAUZZZ8E64A084386. Jaka cena . pozdrawiam - Spotkania na drodze