-
RNS E VIM HACK
juz zrobiłem wgrałem soft 650 no i pusciło moge zmieniać kodowanie.
-
RNS E VIM HACK
Witam po w graniu Vim hacka mam problem z BT zaktualizowalem sw do nowego 7coś (polski język) - problem w tym ze nie potrafię zmienić ustawień BT vag-iem co robić ??
-
RNS E VIM HACK
chłopaki czy znajdzie sie tu ktos co faktycznie pomoże ?? szukam juz pół dnia tego Vim haca na chomiku i nic tam niema. Skoro robiliście to w swoich navi to może możecie to udostępnić - ten vim hack. Wiele osób tu doradza a mam wrażenie ze tego nie robili prosze o Pomoc
-
Problem z podłączeniem telefonu przez BT
mmi 2G
-
Problem z podłączeniem telefonu przez BT
to co mam zrobic zeby tego bt uruchomic
-
Problem z podłączeniem telefonu przez BT
auto z rajchu ale, da sie zmienic PiN?? chyba nie?! a nawet jak tak to da sie to jakos obejsc??
-
Problem z podłączeniem telefonu przez BT
Witam audi b8. Problem polega na tym ze telefon wyszukuje zaraz po wł zapłonu BT audi prosi o PIN standardowo powinno byc 1234 jednak jest odmowa próby 0000 12345 tez nic nie daja prosze o pomoc jak to zrobic
-
Gdy przyspieszam klimatyzacja przestaje działac , z góry działa super OK
Sprawdźcie filtr w osuszaczu. Może być zapchany i temu zwiększa się ciśnienie i automatycznie komputer ją wyłącznia a no i ilość odczynnika
-
Kluczyk z b7 do b6
Chłopaki zgadzam się ale pytanie było inne "czy da się przełożyć elektronikę"
-
zmiana z bns na rns-e
Nawi w fisie mozesz ja odłaczyć albo zostwaić jak wolisz. Ja zostawiłem mam 2 navi w razie w co do przycisków w tunelu to masz to samo albo je usuń i bedziesz miał miejsce na np. klucze albo zostaw. jak juz bedziesz miał rns e to zostaje ci tylko kodowanie i działa. (oraz pokazuje strzałki w fisie)
-
Kluczyk z b7 do b6
Znam garścia który właśnie to samo zrobił musiał przyciąc płytkę z b6 ale jest to do zrobienia działa i pasuje
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
widzę że też masz ostatnie zdanie w twoim związku tak jak i ja --- "masz racje kochanie" ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- buhahah a miałem być sam a tu poleciało ....
-
Multifunkcja i gala w RNS D
Witam Panowie może ktoś mi w prosty sposób wytłumaczyć jak mam podpiąć sygnał gala do rns-d ?? Oraz czy da się multifunkcje podpiać? podopiłem 3 kostki do navi i widze ze 4 czerwona w której jest cos takiego (tel mute, tel+,-NF, nav+, -NF, NAV CON) sobie wisi i niemam jej gdzie wpiać ktos mi powiedział ostato ze zeby mi rns-d dzialal to musze kupić takie cos, kupilem i niewiem co to mi da... KABEL NAV 26 MAX VW MFD-1 AUDI NAVIGATION PLUS (3214894621) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Przedłużenie anteny GPS
ej a czy muszę mieć TMC do multifunkcji?? mam teraz concerta II i multi działa.
-
Przedłużenie anteny GPS
tak mam adapter udało mi sie za 160zł wytargać na allegro podobno nieużywany, ale to i tak niem znaczenia także tylko kamera i dvd