-
wyjazd do polski 1-2 sierpnia
siema Buszek 18 o ktorej lecisz ja mam 18.07 o 21 z dublin do hollyhead 19 z rana z Dover pozdro
-
Navi rns-e lektor czyta w tylnim glosniku
0301758
-
Navi rns-e lektor czyta w tylnim glosniku
wrałem pl menu i teraz juz mam pewnosc ze glos nie wrócil do przodu... ;/ jakies inne pomysły??
-
Navi rns-e lektor czyta w tylnim glosniku
A jak wgram nowszy soft tz np polski jezyk to wroci wszytsko na swoje miejsce??
-
Navi rns-e lektor czyta w tylnim glosniku
czyli nie ma opcji ze sam to zrobie vcdes albo vagiem??
-
Navi rns-e lektor czyta w tylnim glosniku
robilem tv free czyli zmienialem softa i po tym stalo sie wlasnie to ... ;/
-
Navi rns-e lektor czyta w tylnim glosniku
witam tak jak w temacie lektor mojego navi mowi mi w tylnim glosniku gdzie trzeba go przestawic zeby dzialal z przodu??Bo tak powinno byc normalnie ?? ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- ??;/ nikt nie oriętuje sie w temacie?
-
tani adapter do kamery cofania rns e
Napisz do " woszu " gosciu ogarnie ci temat ja mam od niego i jestem zadowolony i za normalna kase... http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/odblokowanie-tv-in-rns-e-mozliwosc-podlaczenia-tunera-tv-dvbt-carpc-kamery-cof-239504/
-
RNS E VIM HACK
tak obsługuje
-
RNS E VIM HACK
mozesz kolego cos wiecej napisac... ?? bardzo mi zalezy zeby to zrobic (mam dostep do kabla itd.)
-
RNS E VIM HACK
no i to tyle...?? nie trzeba nic robic vagiem...?? widziałem na chomiku tylko czy ktos ma jakis sprawdzony ... ze napewno działa ??
-
RNS E VIM HACK
Panowie robil juz ktos Vim hack (tv free) zeby ogladac film podczas jazdy?? mam tuner tv z usb itd. ale niestety tv blokuje sie po przekroczeniu 5 km/h http://audiforum.us/threads/vim-hack-or-how-can-i-break-my-rns-e.4281/ http://www.audi-sport.net/xf/threads/rns-e-vim-hack-success.98809/ http://www.audizine.com/forum/showthread.php/560086-VIM-HACK?p=9077327&viewfull=1#post9077327 polecam http://www.hobotserwis.pl/?kontakt,2
-
brzydki zapach z nawiewów
mam dokladnie tak samo. kupiłem Odgrzybiacz klimatyzacji. jutro zobacze jak to działa i dam znac
-
Wyjmaki
No własnie i w tym problem org albo kiepskie z allego
-
Wyjmaki
No tak nie trzeba... ja wole go otworzyc niz szrpac sie lub tez porysowac radio