Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andr3i

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. panowie wymienial ktos z was pompe od wspomagania w naszych a5? duzo z tym pierdykania bo w aso licza jak za zboze
  2. andr3i odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moze ciezko w to uwierzyc ale powiesil sie......
  3. andr3i odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zagnial, ale juz wiadomo ze nie zyje, brat Michala do mnie pisal....
  4. andr3i odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzis po polnocy dowiedzialem sie od rodziny MICHALA(MISZKA) ze nasz kolega nie zyje, od niedzieli nie wrocil do domu, poszukiwala go rodzina,znajomi i policja szok normalnie i nie dowierzanie
  5. A powiedz mi prosze czy miales konkretny blad z tym czujnikiem cos na konsoli wywalilo czy poprostu zmieniles wyczytujac gdzies na forach dziwi mnie to wlasnie ze w vagu nic nie wywala a dzis rano po odpaleniu i zmianie biegu z P na D to szarpalo mega, pozniej podczas jazdy nic nie bylo
  6. Vag nic nie pokazuje, czasem jest ok czasem nie od niedzieli narazie nie zgasnal ani razu ale szarpie
  7. Ktos tez mial taki problem i byla pompa wysokiego cisnienia
  8. Ok to zobacze i dam znac dzieki
  9. Nic nie robilem jesscze to moje pierwsze zapytanie w niedziele auto zgaslo 3 razy a takto czasem sie zdarza ze szarpie przy zatrzymywaniu jutro zadzwonie do tych kielc i zapytam dziekuje za namiary
  10. panowie musze zorbic serwis skrzyni, mam juz olej i filtr ale w aso nie sa pewni numeru uszczelki, orietuje sie ktos czy 0B5321371E to jest odpowiedni numer lub moze mi w etce znalesc wlasciwy, patrzac po google niby pokazuje ze uszczelka do miski ale jak juz ja zdejme i okaze sie nie ta bede gleboko w d..... czytalem rowniez forum bo szukam rozwiazania problemu ze skokiem obrotow przy dojezdzaniu do swiatel lub poprostu zatrzymywaniem sie w korku, mianowicie przy zmianie biegu z 2 na 1 jest skok obrotow ponizej 600 i potrafi zgasnac co zdarzylo sie pare razy, jedni mowia ze to czujnik predkosci silnika jedni co innego, w najgorszym wypadku moze to byc mechatronika co jest ogromnym wydatkiem, poki co vag bledow nie pokazuje a zdarza sie to sporadycznie choc czesciej ostatnimi czasy z gory dziekuje
  11. andr3i odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. troche mnie nie bylo, do wieczora wrzuce zdjecia
  13. Tak jest jeszcze u mnie ale jest na sprzedaz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.