Treść opublikowana przez andr3i
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
panowie wymienial ktos z was pompe od wspomagania w naszych a5? duzo z tym pierdykania bo w aso licza jak za zboze
-
B6 DIVISION
moze ciezko w to uwierzyc ale powiesil sie......
-
B6 DIVISION
zagnial, ale juz wiadomo ze nie zyje, brat Michala do mnie pisal....
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
ladna suczka, oby sie sprawowala
-
B6 DIVISION
dzis po polnocy dowiedzialem sie od rodziny MICHALA(MISZKA) ze nasz kolega nie zyje, od niedzieli nie wrocil do domu, poszukiwala go rodzina,znajomi i policja szok normalnie i nie dowierzanie
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
Ok dziekuje
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
A powiedz mi prosze czy miales konkretny blad z tym czujnikiem cos na konsoli wywalilo czy poprostu zmieniles wyczytujac gdzies na forach dziwi mnie to wlasnie ze w vagu nic nie wywala a dzis rano po odpaleniu i zmianie biegu z P na D to szarpalo mega, pozniej podczas jazdy nic nie bylo
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
Vag nic nie pokazuje, czasem jest ok czasem nie od niedzieli narazie nie zgasnal ani razu ale szarpie
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
Ktos tez mial taki problem i byla pompa wysokiego cisnienia
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
Ok to zobacze i dam znac dzieki
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
Nic nie robilem jesscze to moje pierwsze zapytanie w niedziele auto zgaslo 3 razy a takto czasem sie zdarza ze szarpie przy zatrzymywaniu jutro zadzwonie do tych kielc i zapytam dziekuje za namiary
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
panowie musze zorbic serwis skrzyni, mam juz olej i filtr ale w aso nie sa pewni numeru uszczelki, orietuje sie ktos czy 0B5321371E to jest odpowiedni numer lub moze mi w etce znalesc wlasciwy, patrzac po google niby pokazuje ze uszczelka do miski ale jak juz ja zdejme i okaze sie nie ta bede gleboko w d..... czytalem rowniez forum bo szukam rozwiazania problemu ze skokiem obrotow przy dojezdzaniu do swiatel lub poprostu zatrzymywaniem sie w korku, mianowicie przy zmianie biegu z 2 na 1 jest skok obrotow ponizej 600 i potrafi zgasnac co zdarzylo sie pare razy, jedni mowia ze to czujnik predkosci silnika jedni co innego, w najgorszym wypadku moze to byc mechatronika co jest ogromnym wydatkiem, poki co vag bledow nie pokazuje a zdarza sie to sporadycznie choc czesciej ostatnimi czasy z gory dziekuje
-
B6 DIVISION
- Wymiana dekorow listw ozdobnych oraz ich pozostalych elementow
troche mnie nie bylo, do wieczora wrzuce zdjecia- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Tak jest jeszcze u mnie ale jest na sprzedaz- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
no jasne ze tak- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Po pol roku u innego wlasciciela auto wrocilo do mnie... jest troche pracy doczyscic srodek i lakier to podstawa- B6 DIVISION
- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
sprzedany- [B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
Roletka na tylnej szybie- [B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Niewazne....zamotalem sie na maksa Chyba musze sie przespac po nocce Heble super wygladaja- B6 DIVISION
No chyba ze tak A5 3.0tdi 315 kucy- B6 DIVISION
Mam drugie auto jak w podpisie- B6 DIVISION
pany jakby ktos byl chetny to moja b6 na wydanie 30 k- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
W uk by nie przeszla polowa aut z polski bez katow itp No i nowka sztuka szybka grzana zawitala na pokladzie na sprzedaz cena 30 tys zl - Wymiana dekorow listw ozdobnych oraz ich pozostalych elementow