Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czas na opisanie swojego blue birdzika...

szczerze powiedziawszy zawsze marzyłem o a3 - ale że rodzinka się "lekko" powiększyła to trzeba było pomyśleć o lekko wydłużonej wersji i to w wersji avant :)

1.8T 163KM sport - jak to ktoś powiedział standard wśród zagraniczniaków

tuż po zakupie:

- niebieski metalik [LZ5W]

- standardowe felgi 16" z Dunlopem Sport 01

- sportowe fotele w kolorze soul z regulacją odcinka lędźwiowego

- elektryczne szyby przód i tył

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- kierownica sportowa - trójramienna

- slupek B i trojkacik w tylnych drzwiach w polysku

- czesciowy pakiet oswietlenie (kratki nawiewow)

(jaki to ja byłem szczęśliwy że wreszcie ją mam...)

po pewnym czasie googlując co nieco zobaczyłem, że to jest samochód, którego cena może wzrastać wraz z przebiegiem kilometrów i modyfikacji :>

i tak mody już zrobione...

- LPG (wiem, nie wszystkim się to podoba ale jestem po ochronie środowiska i jakoś tak lepiej mi się z tym żyje, a poza tym to względy ekonomiczne...)

- tempomat wraz z pełnym fis-em (ileż strachu przy tym było :> , a później to już poszło)

- RNS-E

- bluetooth

- trójramienna multifunkcja od b7

- felgi S-line 17" z oponami Vredestein Ultrac Sessanta

- zamiana MCE na b7 z czujnikiem deszczu i CLH(dzięki KFX)

- podsufitka s-line czarna

]IMAG0051.jpg

h7m7o0x0DSC09429.jpgh8y6938kDSC09431.jpg

habsdi1wDSC09447.jpg7599d6f488cc9f1f.html7599d6f488cc9f1fm.jpg

II tura modów:

- deaktywacja poduszki

- DLR z modulu SD2, - będzie bix, będzie oryginał DRL

- BOSE z głośnikami B z 2010r.

- listwy progowe z b7

- fotele S-line, grzane przód i tył

- pakiet oświetlenie

- czujnik jakości powietrza

- airbagi w tylną kanapę

b85bf1b991d29af4med.jpg

b8511b426fcff596med.jpg

1950894ea417d62cmed.jpg

29f7687f4f75c57fmed.jpg

abf6a05983e83717med.jpg

5996cd7bf3bfe926med.jpg

b6ad3c1f32cebdf0med.jpg

be1a1027f706b4cdmed.jpg

III tura:

- tylny zderzak s-line

- PDC przód i dokadka w kolor

- kolorowy FIS - zegary od s4 :decayed:

- wycieraczki AERO

- czarny tunel środkowy

082bd537280207e9med.jpg

0df3c557b34b07b0med.jpg

4a766204adc6fd6bmed.jpg

6fe7c817064e2773med.jpg

042e8152643fe8e1med.jpg

IV tura:

- listwy drzwiowe s-line

- lusterka elektrycznie składane

8f6fa28b79529f38med.jpg

998a1fda4d688388med.jpg

V tura:

- system kontroli ciśnienia opon

- przycisk otwierania tylnej klapy

79effe1681ffff85med.jpg

5176be0ff7782fb0med.jpg

VI tura:

- zewnętrzny fotochrom z wkładami od b7

- RNS-E led

- pikowana gałka zmiany biegów wraz z czarną popiołką i ramką zmiany biegówd2ec28de7bfe345fmed.jpg

ea73af5c153cce39med.jpg

VII tura:

- bi-xenon

- dokładka S-line przód

070e75767deb8fadmed.jpg

VIII tura:

- kierownica 3-ramienna z b8, s-line ze srebrną nicią

- listwy progowe s-line b6

- osłony oparć z siatkami

- pakiet 'zakupy'

4b075a6cc510a4edmed.jpg

938e749ecc1b7f9bmed.jpg

6c952898f8f0672dmed.jpg

b698037b7a9ece3fmed.jpg

IX tura:

- gwint H&R

49d07150284ec280med.jpg

X tura:

- drl

- tylny podłokietnik z z McDonaldem

- rekin na dach

- led wewnętrzny

- nakładki na padały od rs-a

caf39e57c1700d1amed.jpg

77851d5363ebe2f7med.jpg

207d71186d8268c5med.jpg

a26b96f79a14ef56med.jpg

XI tura:

- servotronic

- wymiana osłon słupków na czarne

- auto-poziom - czujniki zamontowane, teraz kabelkologia

- carbonowe dekory z s4

e7463ed6742006b4med.jpg

8ec754945391f9dcmed.jpg

XII tura:

- klameczki od rs-a

- lotka na klapę s-line...

dc4bcedf92641fb4med.jpg

* do zamontowania:

- podgrzewana przednia szyba - moduł w garażu, szyba ???

- uchwyt na kubki w przednim podłokietniku - w garażu

*do zrobienia w najbliższej przyszłości (jak tylko dorwę części)

- dvd w schowku

- spryskiwacze lamp - jak tylko dorwę s-linowy zderzak z pdc

- lodóweczka w schowku -

Opublikowano
  • Autor

W trakcie, wczoraj padlem jak kafka....

Opublikowano

szkoda ze go zagazowales ale rozumiem kwestia tankowania

tutaj masz fajna galke

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=210847.0

sam robiles CLH czy ktos cie wyreczyl?

Opublikowano
  • Autor

Sam, sam.. :gwizdanie:.

Opublikowano
  • Autor

Psiaka już nie ma a kombi zostało...

Opublikowano

fajna sabaka :good:

Opublikowano

Psiaka już nie ma a kombi zostało...

A co się stało z psiakiem? Nie wygląda na zdjęciu na staruszka.

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Zajmował Ci za dużo miejsca i porzuciłeś go przy drodze, :wink4: czy mieszka teraz w schronisku :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Zajmował Ci za dużo miejsca i porzuciłeś go przy drodze, :wink4: czy mieszka teraz w schronisku :thumbdown:

Rak mozgu...

Opublikowano

O cholera szkoda psiaka,są jakieś objawy tej choroby u psów bo też mam tyle,że kilka razy mniejszego Yorka.Bardzo uwielbia podróżować.Autko masz :good: tylko wrzuć normalnie zdjęci żeby były widoczne. :hi:

Opublikowano

Zajmował Ci za dużo miejsca i porzuciłeś go przy drodze, :wink4: czy mieszka teraz w schronisku :thumbdown:

Rak mozgu...

Biedak ;( Ja czasem wożę w bagażniku huskiego i ogara polskiego, obydwa dobrze znoszą podróże :) Ale husky. mimo szmat, koców i dywanów potrafi zostawić na wykładzinie i fotelach mnóstwo sierści. A co do Twojego auta, to bardzo mi pasuje ten kolor do B6.

Opublikowano

mniejszego Yorka.

:polew:
Opublikowano

mniejszego Yorka.

:polew:

Coś Ci niepasuje??? :ssij:

Opublikowano

To są psy obronne, szczekają jak skur... Najpierw zwabią bandytę a potem się broń :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

po powrocie z urlopu czas było wziąć się do roboty :)

i tak już wymienione progi pod kolor, listwy progowe założone, schowek pasażera na czarny. Konsola pod kierownicą jeszcze w oryginalnym kolorze gdyż jest tam przełącznik od gaziu (trzeba będzie go przesunąć do przycisków koło świateł awaryjnych. Tam również będzie włącznik od pseudo DRL :)

Rozpoczęta wymiana na BOSA ale z tym jest troszkę problemu... wiązka nowa położona elegancko pod podłogą tylko piny od kolegi z allegro za bardzo nie podchodzą. Trzeba było do ASO podjechać. 130zł za 6 kabelków. Wykupione wszystkie, na resztę trzeba było czekać... To chciałem u siebie 2 kabelki kupić... A tu niespodzianka: w ASO angielskim mini ISO prawie £20 !!! I jestem bez pinów... A radyjko nie gra... brakuje akurat od wiązki sterującej i masy z radia...[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 22:26_________________________________________________piny doszły i można było dokończyć przesiadke na BOSE-a. Oczywiście nie obyło się bez brzęczenia przy zapalonych światłach, ale wszystko już piknie gra... Teraz myślę nad głośnikami...

Opublikowano

Myślałeś mad kolorowym fisem fajnie wygląda w nocy.Powodzenia w modach,bezawaryjnej jazdy życzę :good:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Myślałeś mad kolorowym fisem fajnie wygląda w nocy.Powodzenia w modach,bezawaryjnej jazdy życzę :good:

myślałem, myślałem... tylko ciężko dostać...[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 23:26_________________________________________________kolejna lista upgradu...

deaktywacja poduszki pasażera (01739 - Crash Sensor for Front Airbag: Pass. Side (G284) 008 - Implausible Signal) - wyszło szydło z wora

powrót do czarnych dekorów, ta rybia łuska jest beznadziejna...

wreszcie założone wewnętrzne listwy drzwiowe,

i najważniejsze - pseudo DRL z modułu SD-2, tylko tutaj narazie jest wszystko podłączone ale bez włącznika. Chciałem to puścić przez włącznik w kolumnie środkowej przy włączniku ESP, jednak coś nie hula... Zapala się tylko gdy włącznik się dociska... Trzeba to jeszcze dograć, ewentualnie jeden forumowicz fajnie to podłączył - świecą się tylko w pozycji AUTO włącznika świateł...[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:49_________________________________________________kolejna wizyta w PL, a co za tym idzie:

- wymiana sprzęgła, przewody hamulcowe przód i płyn hamulcowy...

i rezanko, rezanko, rezanko...

tak wyglądał samochód w wigilię

505e5debc9744158med.jpg

Dodano:

- grzane siedzenia i kanapa S-line wraz z tylnymi boczkami z pakietem oświetlenie i schowkami pod przednimi siedzeniami,

- airbagi w tylną kanapę,

- czujnik jakości powietrza,

- oświetlenie przestrzeni stóp...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.