Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca


barrowiec1

Rekomendowane odpowiedzi

No jak chcesz rodzinkę wozić to gwint nie jest dla ciebie idealnym wyjściem:wink:

A czemu to zawieszka gwintowana nie jest dobra do wożenia rodzinki . Ja na pokładzie mam żonę i dwójkę dziciaków i nie mam zadnych skutków ubocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Pumy to mi chyba sarkazmem zajechało :grin:

a zajdź mi coś w odpowiedniej cenie to się zastanowię :wink: Ty umiesz wynajdywać rarytasiki:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Pumy to mi chyba sarkazmem zajechało :grin:

a zajdź mi coś w odpowiedniej cenie to się zastanowię :wink: Ty umiesz wynajdywać rarytasiki:decayed:

no własnie z tymi gwintami na ebayu to porażka jest i znaleźć coś w dobrej cenie to dni jak nie tygodnie długich poszukiwań , ale nie powiem że nie możliwe :kox:. Na allegro jest często wysyp ale ja nie lubię tam kupować bo się parę razy przejechałem i teraz tylko ebay

Będę o tobie pamiętał jak by coś się trafiło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodałem na razie springi Vogtland -35/-40, tylko że od sedana

przód siedzi elegancko, tył ciut za nisko, boję się że jak na drogę się załaduję to będzie jedna wielka tarka :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodałem na razie springi Vogtland -35/-40, tylko że od sedana

przód siedzi elegancko, tył ciut za nisko, boję się że jak na drogę się załaduję to będzie jedna wielka tarka :facepalm:

Poszedł Ci w dół bo nie dość że masz -5mm różnicy na osi to sedan jest na d*pie 50kg lżejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś tam są

to jest przed wymianą sprężyn, bryka lekko zapakowana tzn. jakieś pierdoły w bagażniku

906dca4e48ecb27emed.jpg

tu po wymianie na obniżone, zapakowanie jak wyżej, jak doszła waliza plus prezenty to na autobahnie paręnaście razy zaszurało (a UK ani razu - i które autostrady lepsze??? :banan: ).

a89ccf15a44c6384med.jpg

a tu już na pusty bagażnik. w sumie, gdyby nie to, że mam 13 speed bumperów na odcinku 2km w drodze do pracy, to może i mogłoby być... a często bywa tak, że wracając z roboty mam jakieś 70 kg w bagażniku to raczej będzie do wymiany...

2309ea803b6cdaffmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na początku to była masakra no i rzeczywiście widać ze tył siedzi trochę niżej ale jak jest pusty bagaj to jest ok :wink:

a o tych speed bumperach nawet nic mi nie mów , normalnie pojeb...o ich w tej Anglii :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym podniósł lekko tył, by była bardziej zadziorna. Do tego tak jak piszecie, bumpy to tragedia tutaj :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ----------

I jeszcze jedno, jak sobie przypomnę Twoje autko na początku, jak spotkaliśmy się u Krzyśka, a spojrzę teraz... masakra jaka różnica. Oczywiście na plus :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tunel środkowy i schowek widzę że już ostro zajechane bo to chyba jeszcze ten rocznik gdzie plastiki były pokryte tym gumowatym szajsem. Samochód takiej klasy a takie gówn..o zrobili :doh:.

Proponuje poszukać plastików od młodszych modeli B6 albo od B7 i od razu środek odżyje , ja już prawie ten cały badziew wymieniłem i jest spooooro lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zewnętrzny pakiet s-line zostawiłem sobie na koniec :wink:

Nie zapomnijcie, że przechodzę ze swinga na soul... i jestem bbbbbb niecierpliwy... chociaż gościu pisał że igla

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zewnętrzny pakiet s-line zostawiłem sobie na koniec :wink:

Nie zapomnijcie, że przechodzę ze swinga na soul... i jestem bbbbbb niecierpliwy... chociaż gościu pisał że igla

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

nic z tego nie zrozumiałem ,co ty pijesz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zewnętrzny pakiet s-line zostawiłem sobie na koniec :wink:

Nie zapomnijcie, że przechodzę ze swinga na soul... i jestem bbbbbb niecierpliwy... chociaż gościu pisał że igla

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

nic z tego nie zrozumiałem ,co ty pijesz :kox:

1. Jak Adriana widziałem to miałem zwykłe zderzaki...

2. Na poczatku miałem tapicerkę swing, ale że gościu co gaz robił wyje..ł włącznik do gaziu na pod kierownicą, to jak go przyniosłem, została dziura... Wymieniłem na czarne... black interior...

3. To po tym trzeba było tunel wymienić na czarny, i że jestem niecierpliwy to wziąłem to co znalazłem, nie dopytałem czy to b6 czy b7...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już kumam :wink:

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

mogłeś coś pisać że potrzebujesz nie dawno cztery czarne tuneliki dwu-dinowe pchnąłem na ebayu , wszystkie były już w tego lepszego materiału

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

jak coś to mogę poszukać czegoś w dobrej kasie a sam wiesz że to możliwe :wink:

ps. co dokładnie chciałbyś wiedzieć przy rozbiórce tego łokcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to mogę poszukać czegoś w dobrej kasie a sam wiesz że to możliwe :wink:

oooo no tak Ty to masz oko... to tunel 2din i te plastiki na słupki czarne... jakbyś gdzieś przykukał to dawaj cynka...

ps. co dokładnie chciałbyś wiedzieć przy rozbiórce tego łokcia ?

a podłokietnik na szybko tylko ściągnąłem ten plastik z tyłu i pokrywę odczepiłem... rozumiem, że zszywki wyciągamy i przekłądamy skórę?? czy coś jeszcze sie tam robi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak na szybko jeżeli chodzi o łokieć bez pakietu McDonalds

pacjent

img6946e.jpg

img6947qk.jpg

Ściągamy tylną osłonę podważając podważając ją po obu stronach do góry płaskim śrubokrętem

img6949t.jpg

img6951a.jpg

img6952vy.jpg

img6953pl.jpg

potem otwieramy podłokietnik i żeby nie zmieniać obicia na pokrywie po prostu demontujemy ją z podłokietnika wybijając metalowe bolce z zawiasów

img6954tu.jpg

img6955nr.jpg

Następnie aby dostać się do metalowych zszywek trzymających cały pokrowiec musimy wyciągnąć środek

zaczynamy od góry potem boki

Wkładamy płaski śrubokręt jak najgłębiej i podważamy ciągnąc do siebie

img6956c.jpg

img6957sy.jpg

img6958c.jpg

img6959iu.jpg

img6960j.jpg

img6961is.jpg

img6962c.jpg

img6963d.jpg

img6964e.jpg

No i teraz musimy wyciągnąć wszystkie wszywki i ściągnąć obicie

img6965f.jpg

img6966t.jpg

żeby z powrotem wszystko pozszywać potrzebny jest mocniejszej mocy zszywacz bo przy zwykłym zszywki będą się krzywiły i nie będą chciały się wbić w ten plastik

ja osobiście zrezygnowałem z zszywacza i wszystko dookoła ładnie podkleiłem klejem

to tak na szybko

nie wiem czy zauważyłeś ale łokieć z pakietem McDonalds jest zbudowany trochę inaczej jeżeli chodzi o demontaż tego środkowego panelu gdyz jest on podzielony na dwie części

najpierw musisz zdemontować ten mniejszy z przodu gdzie wysuwają się kubki a później dopiero ten większy . Wszystko ogólnie polega na odpowiednim włożeniu płaskiego śrubokręta i podważeniu. Ale nic na siłę i jeżeli nie idzie to spróbuj w innym miejscu. Jak się połamie parę zatrzasków to się nie przejmuj , u nie też parę urwałem ale mimo tego i tak wszystko dobrze się trzyma.

Dodatkowo jeżeli chcesz przełożyć pokrowiec z podłokietnika bez pakietu do podłokietnika z pakietem bedziesz musiał trochę przyciąć materiał bo będzie za duży , zresztą jak wszystko rozbierzesz to sam zobaczysz gdzie dociąć

mam nadzieję że trochę pomogłem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki przyjacielu Siara :thumbup1::drinks::banan:

a przy okazji :

http://images43.fotosik.pl/1806/4b075a6cc510a4edmed.jpg

:decayed::wink:

no trzeba będzie w końcu kiedyś strzelić tego browca :drinks::drinks::drinks:

kierownica na wielki plus :kox: , na pewno wnętrze w oczach odmłodniało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica robi swoje :wink:

A auto jak najbardziej w dobrym kierunku, powodzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...