Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o teraz sie pokazal, mowilem ze rano byl i potem go wcielo cos forum dzis kuleje

Bartku jest super a teraz pokazuj klamki :kox:

Opublikowano
ja myślę przyszłościowo :polew:

---------- Post dopisany 20-06-2014 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2014 at 23:15 ----------

dzisiaj wygospodarowałem parę minut dla siebie :decayed:. Wreszcie car umyty, wyglinkowany, jeszcze raz umyty i nawoskowany. Taki efekt:

http://images61.fotosik.pl/1096/8a403bdd0163bb23med.jpg

:kox:

No i teraz czas będzie na jakąś sesyjkę. Na szybkiego:

http://images61.fotosik.pl/1096/a772a553a3aff2damed.jpg

oraz zdjątka kółek

http://images63.fotosik.pl/1095/8e77b8b5623e5c76med.jpg

http://images63.fotosik.pl/1095/ef8c7a8c3011d62cmed.jpg

przy okazji dodano zdjęcia do pierwszego postu :wink:

Ej panie wszystko charaszo ale czemu taka koza z przodu u ciebie , przecie ty masz chyba gwinta u siebie ???

Opublikowano
  • Autor

stoi na podjeździe i zawsze tak wygląda... Na równym jest elegancko...

tutaj lepiej to wygląda:

46c86f5ed18929e0med.jpg

a tak poza tym, jak założyłem 18 z mniejszymi oponami, to samochód siadł o ok 1.5cm i tak zaryłem o krawężnik, że grile wypadły :facepalm:

a tu to, o czym Andrzej pisze :wink:

dc4bcedf92641fb4med.jpg

d272d673fde5d519med.jpg

i szczerz??? jaj nie urywa, nie jestem do nich przekonany. Bardziej mi się micha cieszyła, jak carbony założyłem.

Najlepsze jest to, że pojechaliśmy z moim dzieciakiem do sklepu i otwierając drzwi zamarł patrząc na klamki, spojrzał na mnie, na pozostałe drzwi, jeszcze raz na mnie i powiedział, że 'znowu się coś zmieniło, jest fajnie a teraz do toy's r us po zabawkę dla niego' :polew:

Opublikowano

jakto nie jestes przekonany :shock3:

toz one pieknie wygladaja :decayed:

a ten carbon tez mi cos znajomy :kox:

ode mnie masz juz 3 rzeczy chcesz cos jeszcze :whistling:

Opublikowano
jakto nie jestes przekonany :shock3:

toz one pieknie wygladaja :decayed:

a ten carbon tez mi cos znajomy :kox:

ode mnie masz juz 3 rzeczy chcesz cos jeszcze :whistling:

Jak coś rozdajesz to z chęcią przygarne :decayed:

Opublikowano

Kabelki rozdaje :wink:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie wiem po co, ale zima wpadła

568f7b0dfc60315fdc4cabd7fcfe6179.jpg

I po 14 miesiącach w garażu, wreszcie zamontowana

eb6031c6c4df6df6de664b994c29d5e7.jpg

Opublikowano

a gdzie tapicerka bagażnika ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak to gdzie, w garażu... [emoji6]

Syrena alarmu nie wyje i coś trzeszczy z tyłu. Myślałem, że to plastiki... A to nie to...

Opublikowano

fajnie wyglada na tych zimowkach

ja do swoich sie przymierzam moze jeszcze z tydzien i wpadna

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

co tak tu ucichło :cicho:

Opublikowano
  • Autor

Stary się robię... I się nie chce... Poza tym wiater wieje, pizga jak w kieleckiem i wątroba już nie ta ;-)

I :

Syrena alarmu kupina ale 1k0 i nie działa. Bagażnik dalej rozebrany. I dobrze bo tylna wycieraczka coś zaczęła przerywać. Silniczek do sprawdzenia.

Poduszki, czujnik poziomu oleju i siłowniki krosno z Polandii jadą...

Spryskiwacze nabierają mocy urzędowej w garażu...

Opublikowano

Stary się robię... I się nie chce... Poza tym wiater wieje, pizga jak w kieleckiem i wątroba już nie ta ;-)

... nabierają mocy urzędowej w garażu...

Czyli to samo co u mnie :wink:

Opublikowano

ja tez czekam na ciut lepsza pogode zeby spryski ogarnac do konca....i teraz w piatek wyjazd do polski wiec napewno nic nie zrobie przez 2 tyg

Bartek i jak dalej z MOT ? zalatwiles kata?

Opublikowano
  • Autor

Wsadziłem go, a teraz jak poduchy będę wymieniał to z powrotem out.

Ty mówisz o spryskiwaczach lamp, a ja o szybie [emoji12]

Opublikowano

a ilez to roboty ? chyba ze nie grzane miales a chcesz

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Najpierw tak :

53d6a5a74680e46551b1da3addf7f5fe.jpg

A jak tylko wytarłem do sucha to tak :

2407d5955e16c5892cc23651465df1d7.jpg

I się wkierwiłem i idę na pifo...

Edytowane przez barrowiec1

Opublikowano

ooooo..... ptaszkowi który przelatywał nad twoim autkiem z wrażenia zwieracz puścił :grin: :grin: :grin: :grin:

też tak mam :doh:

Opublikowano

No faktycznie w tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak się napić :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Klimatyzejszyn servisen [emoji10]

fbfc1e6280f99e1d197866cb4f83b5f5.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.