Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ładnie front s-line z pdc :slina:

Opublikowano
  • Autor

góra od serii, dokładka dołożona, jeszcze ją dopieszczam :decayed:

ale bez sprysków...:thumbdown:

Opublikowano

ale pdc :slina:

Opublikowano
ale pdc :slina:

Ale bez sprysków :decayed:

Opublikowano

zakładasz dokładkę s-line do zwykłego zderzaka , dużo z tym roboty ?

kumpel chce tak zrobić u siebie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
zakładasz dokładkę s-line do zwykłego zderzaka , dużo z tym roboty ?

kumpel chce tak zrobić u siebie

odciąć trochę plastiku, spasować, dopieścić i się cieszyć...

wszystko według

B6 A4: Ultrasport Lower Front Bumper with Stock Upper

w niedziele z 3 godz z demontażem i zamontowaniem rezerwowego zderzaka,

jestem na etapie dopieszczania ale przez cały tydzień w garażu nie byłem:facepalm:

---------- Post dopisany 20-03-2013 at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 12:46 ----------

no wreszcie dopieściłem :banan:, przy okazji porównanie jak to wcześniej wyglądało

070e75767deb8fadmed.jpg

8cc792b7b867b8b2med.jpg

0877148735b4ea21med.jpg

teraz czas samopoziomem się pobawić :naughty:

Opublikowano

:kox::kox: - noooo teraz to wygląda

:thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

od listopada w garażu :facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany 31-03-2013 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2013 at 22:25 ----------

świąteczne reezanko :wink:

a0b9d76ba41f4785med.jpg

tylko jak???

fa91d6134764dfe3med.jpg

:wallbash:

Opublikowano

czemu zmieniasz boczki w bagaju ?

Opublikowano
  • Autor

1. pakiet bagażnik wskakuje, 2. były siwe, będą czarne i po 3. stare były x-razy zmieniane i tu pęknięcie, tam ryska, zaczepy ułamane itp...

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

a wiesz że boczki z b7 nie pasują :grin:

Opublikowano
  • Autor
a wiesz że boczki z b7 nie pasują :grin:

a czemu? właśnie tak na pierwszy rzut oka, jakieś takie inne mi się wydają :facepalm:

Opublikowano

no górne zaczepy inne, no i jak zdemontujesz swoją lampę jak otwór na klucz jest w innym miejscu?? jedynie jaki mam pomysł to wpasować te elementy na których nam zależy do swoich boczków

Opublikowano
  • Autor
no górne zaczepy inne, no i jak zdemontujesz swoją lampę jak otwór na klucz jest w innym miejscu?? jedynie jaki mam pomysł to wpasować te elementy na których nam zależy do swoich boczków

a to dlatego swój sprzedajesz??

Opublikowano

Dokladnie, trzeba przekladac el montazowe gumki i haczyki

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

no bo ja kupiłem go dla siebie, niestety za późno spytałem Artura, ale w sumie do przełożenia, tylko kiedy się ciepło zrobi :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, muszę sprężyny wymienić. Myślałem o Eibach-ach -30 pro kit. Nie będzie za mało? Ewentualnie doradźcie coś. Tak żeby rodzina mogła się tex wozić...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
Panowie, muszę sprężyny wymienić. Myślałem o Eibach-ach -30 pro kit. Nie będzie za mało? Ewentualnie doradźcie coś. Tak żeby rodzina mogła się tex wozić...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

A nie lepiej uderzyć od razu w gwinta , będziesz sobie obniżał i podnosił ile będziesz chciał :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tylko że amorki juz wcześniej wymieniałem i nie chce mi sie z tym już bawić. Zapodam nowe springi i tyle. Znaczy sie je juz też wymieniałem ale z tyłu dali mi dwie różne i z prwaj siedzi mocniej. Jak walizkę załaduje to pół opony widać. A z przodu miał być s-line a jest allroad ...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.