Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca


barrowiec1

Rekomendowane odpowiedzi

Będę obserwował ten wątek - robi się naprawdę mocny konkurent w stosunku do mojego projektu :decayed: (sporo gratów już dołożyłeś :thumbup1:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę obserwował ten wątek - robi się naprawdę mocny konkurent w stosunku do mojego projektu :decayed: (sporo gratów już dołożyłeś :thumbup1:).

A podziękował, podziękował...

Kiedyś na samym początku, jak tylko tu zawitałem, po oglądnięciu Twojego wątku (ciężko byłoby go ominąć:wink:) napisałem Ci, że wszystko jest do ogarnięcia (tylko te Recaro :kox:)... Wszystkiego co Ty nie będę dokładał (jestem jedynym kierowcą w gospodarstwie domowym:grin:, więc pamięć foteli itp. nie potrzebna, a co za tym idzie full elektryka itp.). A że jestem strasznie wygodnicki, lubię mieć wszystko w "high standardzie". Dlatego najpierw był cały środek, później zew. s-line. Moja połowica na początku strasznie marudziła, z czasem jednak zaczęła się przekonywać do modów (w szczególności jak coś ją w dupkę grzeje, albo cool basik pójdzie przy Davidzie Gray-u:wink:). Ale teraz Ona ma swoje buty, ja mam OOOO :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś opowiadał mi moją historię (no może z wyjątkiem memo :polew:).

...u nas akurat jest dwoje kierowców. I tak po dołożeniu pamięci fotela kierowcy dowiedziałem się - że jeśli następne auto nie będzie miało tego gadżetu to mam się w domu nie pokazywać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Bartki to fajne chłopaki :dancing:

Najlepszy motyw, że Ona prawko ma, tylko od wyrobienia, przez parę lat nie jeździła, teraz się boi "tak dużym estate" jeździć... tym bardziej po lewej mańce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz lepiej ze bardziej to ty sie boisz jej dac autko :wink::decayed:

Po części może też. Kwestia kiery i poduchy z b7 się kłania...

Z innej beczki:

ma ktoś może (albo wie gdzie są) zdjęcia bi-xenonów w czarnym macie?? I ewentualnie normalnych bi-xów... Nie wiem czy malować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozklejałeś?

moimi rękami:)

Fakt - plener wydawał mi się znajomy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozklejałeś?

moimi rękami:)

Fakt - plener wydawał mi się znajomy :decayed:

No co Ty... gdzieżbym miał czas... na wymianę boczka i podłączenie klapy 2 tyg. się zbierałem :grin:

---------- Post dopisany 19-09-2012 at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 21:19 ----------

dorwałem 8 czujników za dobre pieniądze, więc czemu nie... :wink:

i oto efekt...

79effe1681ffff85med.jpg

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha.. czekają na założenie do moich zimówek ... Fakt, zwykłe 16, ale jak się trafiło...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

---------- Post dopisany 28-09-2012 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2012 at 00:49 ----------

kapało, kapało i chorera jasna dalej kapie...

najpierw wymieniona uszczelka pod napinaczem łańcuszka, bo pęknięta,:slina:

później osłona bagnetu oleju i jakaś rurka "co do silnika idzie", bo sparciałe,:facepalm:

a teraz wygląda mi na śrubkę...:doh:

f9754cf95dfe164fmed.jpg

P.S. dodano fotki w pierwszym poście :wink:

---------- Post dopisany 20-10-2012 at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 20:08 ----------

Dzisiaj, podczas mojej 'wędrówki' napotkałem gościa z firmy AUTOWINDSCREEN, jak wymieniał, szybkę w Lagunie. Zadałem mu parę pytań odnośnie podgrzewanej szybki w b6, czy da radę podciągnąć to pod ubezpieczenie. I co się dowiedziałem... Najważniejsze, że jego firma wymienia szybki na zlecenie mojej ubezpieczalni. Co do wymiany, w skrócie: dzwonić, powiedzieć, że szybka do wymiany, powiedzieć, że posiada się podgrzewaną, oni z taką przyjadą a później to już kwestia dogadania z wymieniającym :wink:...

Dlatego już kupiłem:

Originalteil Audi beheizbare Frontscheibe Steuergerät 8E0907133A | eBay

Z tego co tam widzę, to oprócz kabli do aku, wychodzą tez gotowe kable z wtyczkami do szyby??? do klimatronika???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, podczas mojej 'wędrówki' napotkałem gościa z firmy AUTOWINDSCREEN, jak wymieniał, szybkę w Lagunie. Zadałem mu parę pytań odnośnie podgrzewanej szybki w b6, czy da radę podciągnąć to pod ubezpieczenie. I co się dowiedziałem... Najważniejsze, że jego firma wymienia szybki na zlecenie mojej ubezpieczalni. Co do wymiany, w skrócie: dzwonić, powiedzieć, że szybka do wymiany, powiedzieć, że posiada się podgrzewaną, oni z taką przyjadą a później to już kwestia dogadania z wymieniającym :wink:...

Dlatego już kupiłem:

Originalteil Audi beheizbare Frontscheibe Steuergerät 8E0907133A | eBay

Z tego co tam widzę, to oprócz kabli do aku, wychodzą tez gotowe kable z wtyczkami do szyby??? do klimatronika???

...ale tylko gniazdo - wtyczkę, piny do niej i pin do klimatronika musisz już kupić.

Temat masz w Warsztacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale tylko gniazdo - wtyczkę, piny do niej i pin do klimatronika musisz już kupić.

Temat masz w Warsztacie...

właśnie zapoznaję się z treścią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale tylko gniazdo - wtyczkę, piny do niej i pin do klimatronika musisz już kupić.

Temat masz w Warsztacie...

właśnie zapoznaję się z treścią :decayed:

Przerób cały wątek - przyda Ci się ta wiedza aby nie wtopić i uniknąć niepotrzebnych nerwów...

---------- Post dopisany 21-10-2012 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2012 at 23:59 ----------

A to czego jeszcze potrzebujesz to:

- 1J0 973 722

- 000 979 133 E

- 000 979 009 E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...