Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ano, przyjeżdża pod garaż, rozwija namiot, w zależności czy jest wietrznie, czy nie, rozwija sprzęt, i jazda...

:shock3: nie wiedziałem że takie rzeczy ogarniają

Opublikowano
  • Autor

tak samo są firmy, co myją Ci samochód pod domem, full valeting z woskowaniem...

Opublikowano
angol... nieźle nie?? :banan:malował mi dokładkę s-line do przodu, nie mam się do czego doczepić...

do polaków dałem ostatnim razem... dlatego zderzak maluję jeszcze raz...

kurcze przydał by mi się taki fachowiec tu u mnie bo mój przedni zderzak i progi wyglądają juz jak ser szwajcarski a zderzak był malowany 2 lata temu i też przez polaczków , myślą że jak kupią kompresor i pistolet za większą kasę to już wielkie fachowce :doh:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

pól roku minęło i cisza... a działo się, działo...

tylko ciężko z udokumentowaniem było, bo tel się popsiuł i nie było czym zdjęć robić

i tak:

tylni podłokietnik zamontowany,

rekin na dachu,

drl zamontowane,

ledy wewnętrzne założone - i stała się jasność

i wpadły nakładki od rs-a...

a teraz to, co jest aktualnie u mechaniora:

413c46b090608ca8med.jpg

no i się zaczęło...

okazało się, że magla nie można wyciągnąć bez odkręcania całej zwrotnicy, a jak się odkręcało to uyebała się śrubka, jak uyebała się śrubka, to wyciągamy wszystko. odkręciliśmy wszystkie wahacze a od góry amorek i :

039f21e710e53ac5med.jpg

jakieś DEBILE przykręcili poduchę od amorka większą śrubą i przy odkręcaniu się ziebało...

jak jutro załatwi się nowy dekielek to będziemy dalej skręcać...

a że zima się zbliża nowe kółka wpadły:

dc3f03da9f44e489med.jpg

:kox: et 21 :facepalm:

Opublikowano

co ty mówisz że nie da rady magla wyciągnąć bez odkręcania zwrotnicy , ja swój wymieniłem w godzinkę i to na podjeździe :naughty:, gdzie najdłużej mi zeszło ze śrubą która gdzieś w środkowej części magla trzyma węże

fajne buciki na zimę ale czy przy tym et21 nie bedzie troche wystawać , ile to ma cali

---------- Post dopisany at 02:02 ---------- Poprzedni post napisany at 02:00 ----------

zapomniałem dodać , co za pajac ci tą śrubę przykręcił ??:doh::facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

no próbowalim i próbowalim i za uja nie darady było obrócić... koło zwrotnivy nie da rady było obkręcić

to rozkręcilim...

7.5 cala przy 18" i ma być niby na styk, opony 225

---------- Post dopisany at 02:08 ---------- Poprzedni post napisany at 02:06 ----------

pajac to mało powiedziane... najgorsze jest to, że ostatnio tequile z nim piłem :facepalm:

Opublikowano

7.5 cala przy 18" i ma być niby na styk, opony 225

nie znam się za bardzo na tym obliczaniu et więc tylko gdybam :wink:

Opublikowano

a gdzie boczek :whistling:

Opublikowano
  • Autor

boczek nabiera mocy urzędowej w garażu :decayed:

Opublikowano
:whistling::thumbdown:
Opublikowano
  • Autor

a servotronic już zamontowany i śmiga jak ta lala :banan:

Opublikowano
a servotronic już zamontowany i śmiga jak ta lala :banan:

Ostatnio jest jakaś moda na to doposażenie :decayed::thumbup1:

Opublikowano

Bartek nie sciemniaj tylko montuj speeda bo nie po to wysylalem zeby teraz lezal:decayed:

Opublikowano
Bartek nie sciemniaj tylko montuj speeda bo nie po to wysylalem zeby teraz lezal:decayed:

na pewno sobie go włożył pod choinkę i czeka na gwiazdkę :grin:

Opublikowano
  • Autor

u mnie ju tak jest... musi poleżeć...

lotka z pół roku już leży :wink:

Opublikowano

u mnie niekrote graty tez czekaja ale to tylko dlateg oze jeszcze nie mam prawka do konca zrobionego i sam nie moge jezdzic a ciezko wyrwac kogos na pol dnia z domu zeby patrzyl co ja robie

Opublikowano

:decayed:jak wrażenie z użytkowania?? mam ten mod na liście

Opublikowano
:decayed:jak wrażenie z użytkowania?? mam ten mod na liście

Jak u każdego po montażu - za***iście :decayed:

Opublikowano

mam nadzieje że niebawem u mnie zagości

Opublikowano
  • Autor
:decayed:jak wrażenie z użytkowania?? mam ten mod na liście

Jak u każdego po montażu - za***iście :decayed:

:cygaro: no ba...

na początku nie chciało się utwardzać wraz ze wzrostem prędkości, ale po dokładnym przestudiowaniu i poprawieniu jednego kabelka (jako że magiel z b7 - nie wiem czemu wziąłem schemat z b7 :facepalm:)- jest ok...

---------- Post dopisany 01-12-2013 at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2013 at 22:53 ----------

kuwa - et za duże, opona wystaje z 0.5cm

10a8b1c538f3490fmed.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.