-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
Daj namiary na Hiszpana b6, prezesowe b8 tylko w granacie znalazłem, to chyba też nie to... Coś takiego:
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
Będzie. LY7C/T3 ?
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
Przymiarka na przyszłe lato. 8.5J ET29, opony 245/40 ale będzie zmiana na 225/40 Sent from my SM-G920F using Tapatalk
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
Dzięki. Dopieszczony to jeszcze nie jest. Jak jedno się zrobi to inne się ziebie... i czas trzeba miec... Sent from my SM-G920F using Tapatalk Nie myslałeś o usunięciu tylnej wycieraczki , to chyba częsta przypadłość w b6?Neee. Przydatna jak cholera...Sent from my SM-G920F using Tapatalk
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
Najpierw zaczęła chodzić non stop a później tylko dymek poszedł... Ciekawe czemu Sent from my SM-G920F using Tapatalk
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Szybka działa? Sent from my SM-G920F using Tapatalk
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
Neeee. Roletka jest inna. To było w ori taxówkach włącznik dodatkowego oświetlenia aby klienci mogli kasę przyszykować [emoji10] U mnie mialo być do modułu od kogla-mogla. Ale że MCE z b7 wylądowało to jest ori drl Sent from my SM-G920F using Tapatalk
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Czyli kumaty gościu musiał potwierdzić, że miałeś starą grzaną? Bo jak gadałem z nimi, to oni te stare szyby na skip...
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
To brałeś z ubezpieczenia? Czy tylko się dowiadywaleś w ASO? I zrób zdjęcie, gdzie moduł umieściłeś...
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
Jakby ktoś coś słyszał o zderzaku przód pod spryski i pdc to o cynka proszę. Już nie musi byc s-line ...
-
skrzypienie
U góry odboi jest wyżłobienie, gdzie te plastiki ochronne się wkłada. A u mnie gościu po prostu schował cała gumę do środka plastiku [emoji12]
-
skrzypienie
Znalazłem. U mnie, w starym zawieszeniu 'mechanik' źle włożył odboje w te plastikowe osłony. Jak to wszystko pracowało na dziurach albo na progach zwalniających to guma tarła o plastik i stąd te skrzypienie. Po kupieniu nowych odboi i osłon, i odpowiednim zamontowaniu wszystko jest ok.
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Toyote aygo [emoji12] [emoji2] [emoji2] [emoji2]
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Tak se myślę, że za 5k bym im puścił [emoji12]