Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barrowiec1

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Daj namiary na Hiszpana b6, prezesowe b8 tylko w granacie znalazłem, to chyba też nie to... Coś takiego:
  2. Będzie. LY7C/T3 ?
  3. No to jedziemy z nowym koksem...
  4. Przymiarka na przyszłe lato. 8.5J ET29, opony 245/40 ale będzie zmiana na 225/40 Sent from my SM-G920F using Tapatalk
  5. Dzięki. Dopieszczony to jeszcze nie jest. Jak jedno się zrobi to inne się ziebie... i czas trzeba miec... Sent from my SM-G920F using Tapatalk Nie myslałeś o usunięciu tylnej wycieraczki , to chyba częsta przypadłość w b6?Neee. Przydatna jak cholera...Sent from my SM-G920F using Tapatalk
  6. Najpierw zaczęła chodzić non stop a później tylko dymek poszedł... Ciekawe czemu Sent from my SM-G920F using Tapatalk
  7. Szybka działa? Sent from my SM-G920F using Tapatalk
  8. Neeee. Roletka jest inna. To było w ori taxówkach włącznik dodatkowego oświetlenia aby klienci mogli kasę przyszykować [emoji10] U mnie mialo być do modułu od kogla-mogla. Ale że MCE z b7 wylądowało to jest ori drl Sent from my SM-G920F using Tapatalk
  9. Czyli kumaty gościu musiał potwierdzić, że miałeś starą grzaną? Bo jak gadałem z nimi, to oni te stare szyby na skip...
  10. To brałeś z ubezpieczenia? Czy tylko się dowiadywaleś w ASO? I zrób zdjęcie, gdzie moduł umieściłeś...
  11. Jakby ktoś coś słyszał o zderzaku przód pod spryski i pdc to o cynka proszę. Już nie musi byc s-line ...
  12. barrowiec1 odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w Audi A4 B6/B7
    U góry odboi jest wyżłobienie, gdzie te plastiki ochronne się wkłada. A u mnie gościu po prostu schował cała gumę do środka plastiku [emoji12]
  13. barrowiec1 odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w Audi A4 B6/B7
    Znalazłem. U mnie, w starym zawieszeniu 'mechanik' źle włożył odboje w te plastikowe osłony. Jak to wszystko pracowało na dziurach albo na progach zwalniających to guma tarła o plastik i stąd te skrzypienie. Po kupieniu nowych odboi i osłon, i odpowiednim zamontowaniu wszystko jest ok.
  14. Toyote aygo [emoji12] [emoji2] [emoji2] [emoji2]
  15. Tak se myślę, że za 5k bym im puścił [emoji12]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.