Jump to content

machonis

Pasjonat
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

1 Follower

About machonis

Informacje

 • First name
  Olga
 • Location
  Radomsko

Car

 • Car model
  A4 B6
 • Car body
  Sedan
 • Year of production
  2002
 • Engine
  1.6
 • Engine code
  ALZ
 • Drive
  FWD
 • Gearbox
  Manual
 • Fuel
  PB+LPG

Recent Profile Visitors

800 profile views
 1. O dziękuję serdecznie za propozycję, bo niestety nie potrafię poprawnie zinterpretować wyników. Mogę na ten moment wykonać tylko statyczne, dynamiczne zaś za 2 tyg jak tylko mój chłopak wróci z pracy jeżeli nie byłby to problem bo niestety nie ma mi kto pomóc aktualnie.
 2. Robiłam już kiedyś taki test, jeździłam tylko na benzynie cały dzień, ale to nic nic nie dało, bo dzień później znowu był problem z odpalaniem. Myślę teraz o wymianie gum - łączników na kolektorze ssącym.
 3. Nie było mnie dziś w Radomsku więc to nie ja Ale można pomyśleć coś kiedyś w takim razie
 4. Masz na myśli VAGa? Bo niestety nie mam grupy 013 jak piszą inni żeby sprawdzić wtryski.
 5. Cześć, od kilku miesięcy mam problem z odpaleniem auta po nocy i dłuższym postoju. Szarpie, dlawi się, obroty falują. Często gaśnie. Jeśli potrzyma się go na obrotach po odpaleniu przez chwilę to wszystko się uspokaja. Sprawdzone/wymienione: - wymieniony reduktor LPG -wymieniona cewka -wymienione przewody zapłonowe -wymieniony filtr paliwa -sprawdzone temperatury na VAGu, ta w silniku zgadza się z tą na zegarach Jedyny błąd jaki jest to uboga mieszanka. Gdzieś przewinęło mi się, że powodem może być uszczelka / łącznik kolektora ssącego. Jak moż
 6. Ale rzecz w tym, że mimo wyjęcia kluczyka, drzwi kierowcy trzeba czasami otwierać na 2 razy. Pozostałe otwierają się normalnie.
 7. Cześć, mam kłopot z drzwiami w aucie. Mianowicie odkąd kupiłam auto nie było informacji o otwartych drzwiach (Lewy Tył) na FISie. Nie świeciła się również lampka w drzwiach ani po otwarciu. Okazało się, że poprzedni właściciel odciął całkowicie kabel od mikrostycznika od wtyczki w drzwiach. Zostało to naprawione. Drzwi pokazują się na FISie i wszystko działa oprócz tego, że zamek podczas otwierania i zamykania strzela, wydając jakiś dziwny dźwięk. Co dziwne, nie zawsze się tak dzieje, czasem drzwi działają zupełnie normalnie. Z drzwiami kierowcy jest natomiast taki problem, że bardzo
 8. Cewka podmieniona i po wczorajszych testach wszystko wydaje się być w porządku. Sprawdzę jeszcze błędy. A jak zrobi się cieplej to dokonam rewizji katalizatora. Dzięki za pomoc chłopaki!
 9. Mam już cewkę na podmianę, na dniach będzie przełożona i zobaczymy. Listwa AC W01 A wskazania sondy i przepływomierza są ok według was?
 10. Nie było mnie przy tym ale pewnie tak. Wiem tylko, że parametry są idealnie. A kolejne strojenie będę mieć niedługo bo jak mówię listwa wymieniana była wczoraj. Kata póki co nie mam jak sprawdzić. Chyba że jest jakiś sposób żeby go sprawdzić samemu z kanału?
 11. W sumie to dziś była wymieniana listwa gazowa, więc gdyby nie było szczelne to pewnie gazownik zwróciłby na to uwagę. Podciśnienie było książkowe i czasy wtrysku także (3,5ms). Co do kompresji - była mierzona przed remontem i była książkowa, nie mam pojęcia jak teraz. Może uda mi się sprawdzić w tygodniu. Problem jest i na benzynie i na gazie. Przejechałam może z 20 km dziś, od rana było ok i problem znów powrócił. Wczoraj też, z 50 km i na koniec ten problem. Od kilku dni już poszarpywało, ale teraz nie da się zupełnie jechać, szarpie, telepie i nie ma mocy.
 12. Cześć, ze 2 miesiące temu założyłam gaz do swojej A4. Od kilku dni mam problem z wypadaniem zapłonów, auto nie ma mocy, trzęsie budą, czuć poszarpywanie. Jest tak, że jadę 10 km na benzynie z trudem bo auto nie może się rozpędzić więcej niż 50 km/h, a po którymś pokonanym skrzyżowaniu odzyskuje nagle moc i jeździ się bezproblemowo. To samo jest oczywiście i na benzynie i na gazie. Wymieniłam już świece na NGK i przewody zapłonowe na BERU. Nie wiem czy w ciemno kupować cewkę czy stawiać na coś innego. Kiedy sprawdzałam błędy po raz pierwszy to pojawiła się ich cała litania: 16555 P0
×
×
 • Create New...