Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych


deamone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy jest ktoś zainteresowany modułem imitacji samopoziomowania do A4 B6/B7? Wczoraj zmontowałem układzik, który wpina się pomiędzy wtyczką regulacji świateł, a pokrętłem regulacji. Wszystko pasuje plug & play. Zasada działania jest prosta. Użytkownik ręcznie ustawia za pomocą ori pokrętła wysokość świecenia xenonów, a układ po włączeniu świateł opuszcza reflektory w dół, po czym wraca do pozycji zadanej. Jak się uda to film nakręcę dzisiaj
wieczorem.


Urządzenie działa na 100% z ori lampami w których były zwykłe żarówki (obecnie może być xenon czy nawet bixenon, ważne jakie silniczki zostały w lampie), czyli takimi które poprawnie reagują na pokrętło które jest w kabinie
 

 

 

 

 



Jeżeli ktoś jest chętny na takie cudo to śmiało piszcie, wtedy przygotuję wszystko ładnie zmontowane na płytce

Update.

Przelew

 

100 - Paczkomat

105 - Kurier

 

Pobranie

105 - Paczkomat

110 - Kurier

 

 

 





 

1614541427445.jpg

1614541427433.jpg

Edytowane przez deamone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy któryś z Was montował imitacje samopoziomowania do A4 B6 ?? Mam taki moduł i mam problem gdzie zamontowac trzeci kabelek od sterowania. Wiadomo masa do tego plus od świateł mijania i to nieszczesne sterowanie. W wiązce od regulatora wysokości lamp mam 5 kabli brąz, szaro żółty,szaro fioletowy i dwa szaro niebieskie. Jak u siebie podłączaliście taki moduł ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro powinna do mnie przyjść paczka z częściami i biorę sie za montowanie :)
W Ori xenonie są inne silniczki, tutaj szybciej już się nie da. Pierwszy przegląd po przełożeniu z anglika przeszlo bez problemu, i przy kontroli policji tez wszystko ok (mam założone zaślepki spryskiwaczy od A6 C5) :)

a44qcmvd.jpg

Dziś już nie dam rady, ale jutro powinno się udać :)

Edytowane przez deamone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Imitacja poziomowania zmontowana, solidnie przetestowana ;) Wszystko jest wpinane w Ori instalacje, zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem tez przewidziałem :P Obecnie mam 3 sztuki, ale jeżeli będą chętni szybko mogę dorobić kolejne. Więc kto pierwszy? cena 83zł z wysyłką pierwsza osoba pod postem ma za 70zł ;)

Pozdrawiam

2roodsq3.jpg

nbvu79wo.jpg
9bsaklmx.jpg
6o2e3ubr.jpg
jxf4zd8f.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...