-
Błędne wskazanie poziomu paliwa w Audi Q5 FY 2.0 TFSI
Z tego co pamiętam jest taki parametr w zegarch. vcdsem można to ogarnąć.
-
Dorobienie drugiego kluczyka Audi Q5 FY 2018
ok thx
-
Dorobienie drugiego kluczyka Audi Q5 FY 2018
Cześć Koledzy macie jakiegoś fachowca od dorabiania i kodowania kluczyków? Chcę dorobić drugi kluczyk do audi q5 fy 2018r.
-
Wyłączenie pompy oleju w skrzyni biegów S-tronic w Audi Q5
Cześć Koledzy podpowiedzcie gdzie w VCDS wyłącza się pompę oleju i spuszcza ciśnienie z akumulatora na czas wymiany oleju i filtrów w skrzyni. Skrzynia 0CJ. Z góry dzięki. Znalazłem procedurę na forum RossTech. Możecie potwierdzić że jest ok? https://forums.ross-tech.com/index.php?threads/28481/
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
koloboro skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWA1CNAFY3J2188885
-
Diody podświetlenia tarcz licznika
Z braku odpowiednich diod zabrałem się za rezystory, szybka podmianka i efekt jest zadowalający. Podziękowania dla kolegi Banan.
-
Diody podświetlenia tarcz licznika
myślałem o rezystorach ale wolałbym jednak słabsze diody.
-
Diody podświetlenia tarcz licznika
Witam Koledzy mam problem z mrugajacymi diodami podswietlenia licznika. Wymieniłem na nowe ale za jasne. Walą po oczach jak choinka na święta. Podpowiedzcie jaki typ trzeba kupić żeby było jak ori. Z góry dzięki. Pozdrawiam
-
Czujnik cieczy chłodzące na silniku.
Z tego co pamiętam to w bloku chyba nie ma tylko w obudowie termostatu i w głowicy i w chłodnicy.
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Jestem w posiadaniu 1.8 TFSI CJEB. Jeżeli chodzi o moment i moc to bardzo dobrze się odpycha. Kupowałem z przebiegiem 170kkm i zacząłem od rozrządu ale nie był mocno wyciągnięty, na napinaczu połowa zakresu. Większym problemem okazało się wypadanie zapłonu na 1 cylindrze spowodowane zużyciem dźwigienki zaworowej, a dokładnie duży luz na rolce. Po wymianie całego kompletu silnik cyka jak zegarek. Jak zauważycie nierówną pracę silnika na biegu jałowym to radzę tego nie ignorować bo później będzie tylko gorzej i drożej Także śmiem twierdzić, że to jest słaby punkt tego silnika.
-
1.8 tfsi Zimny silnik drgania i nierowna praca silnika
- Wyciek oleju
Pewnie uszczelniacz wału korbowego puszcza ale to do sprawdzenia bo może jeszcze z misy olejowej. Jak uszczelniacz to roboty kupa bo trzeba skrzynię biegów zwalać.- CJEB kilka błedów
Weź wypisz te błędy w notatniku i wklej na forum bo z tych screenów ciężko cokolwiek poskładać.- Podwyższone obroty
Jak to się dzieje zaraz po odpaleniu to normalne.- Losowe wypadanie zapłonu 1.8 Tfsi CJEB
Problem został rozwiązany. Winowajcą okazała się zużyta dźwigienka zaworowa na pierwszym cylindrze po stronie wydechowej. Zużycie polegało na dużym luzie na rolce dźwigienki. Po wymianie całego kompletu dźwigienek silnik chodzi jak zegarek. Pozdrawiam - Wyciek oleju
koloboro
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta