-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
co to za rurka oznaczona strzałką? Miejsce na bagnet oleju? którego niema tak naprawdę )
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
ile masz przejechane? co tak mało ci pali , bo ja mam 1300km i jak narazie to średnie spalanie wychodzi mi 9,8l/100km ( 80 % po mieście)a tylko tykam bo motor jeszcze na dotarciu
-
a4 b8 "18
wrzuć foty jaki maja wzór.
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Witam, pytanie jak w temacie czy w silnikach 1.8 TFSI 170 KM z lat produkcji po 2013 roku zostały usuniete wady z poprzednich lat?Ma ktos na ten temat jakieś informacjie i doswiadczenie?
-
[ALL B8] moja pierwsza a4 b8 2011r
co to za wzór felg i rozmiar?
-
[ALL B6/B7] Stukanie w maglownicy czy może coś innego ? -- film
u mnie jest tak że na brukowanej drodze na prostych kołach stuka z prawej strony, byłem na diagnostyce i u macherów wymienili 2 wahacze skasowali kilka stów i tak dalej stuka, najlepsze ze jak jadę po brukowanej ulicy i skręcę trochę kola to nie stuka więc nie wiem wahacze wszystkie dobre amortyzatory tez, więc już nie wiem, jest tam jakiś stabilizator drgań czy coś? maglownicę zostawiam już na koniec
-
[ALL] Zawór upustowy BLOW OFF BOV w TDI
czy to disel czy benzyniak nie ma znaczenia silnik musi mieć turbine, koszt to okolo 800zł wpiszcie sobie na youTube blow off valve
-
[ALL B6] Jaka jest prędkość maksymalna Waszej A4 1.9 TDI 130KM 5-G ?
a ile maxymalnie poleci taka 130 konna B6 ze skrzynia 6 biegową
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów jestem z trójmiasta i wciąż jeszcze poszukuję dla siebie wymarzonego autka spod znaku 4rech kółek jestem tu nowy, i mam nadzieję że powiekszę swoją mechaniczną wiedzę na temat interesujacego mnie auta i nie tylko. Pozdrawiam wszystkich , acha zamierzam nabyć Audi A4 1.9 TDI 130KM rocznik 2002-2004.