Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Zawór upustowy BLOW OFF BOV w TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich ktorzy odwiedzaja ten temat.. mam goraca prosbe do wszystkich ktorzy moga sie wypowiedziec cos na temat montarzu BLOW OFFa w silniku 1.9 TDI. Prosze napisac jaki zawor powinienem zakupic do mojego silnika czy moze to byc zwykly zawor upustowy dostepny na allegro..w jaki sposob montuje sie taki zawor. Prosze o wypowiedz wszystkich ktorzy zamontowali taki zawor w silniku diesla!! mozna pisac tez na priv.. dzieki serdeczne i czekam na odpowiedzi, Pozdrawiam Mariusz

Opublikowano

Daj sobie spokój z Blow Off-em w dieslu - do niczego to nie służy a może zaszkodzić. Jak chcesz osiągnąć ciekawy dźwięk to lepiej pomyśl o wydechu przelotowym.

Opublikowano
  • Autor

widzialem kiedys leona tdi z zamontowanym blow offem wiec jednak mozna cos takiego zamontowac w dieslu zreszta na youtube sa filmiki. chodzi o sam efekt psss. Jezeli jest ktos na forum kto montowal cos takiego lub jest w stanie udzielic jakis info prosze o odpowiedz:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na Tuningowisku we Wrocławiu też był jakiś mały pomarańczowy mini dostawczak w dieslu i też blow śmigał aż miło...

Ktoś gdzieś pisał, że koszt BOV w dieslu to okolice 800zł.

Pzdr

Opublikowano

też chętnie się dowiem jaki spasuje? jaka cena? itd.. :decayed:

Opublikowano

Popytajcie o pomarańczowe Combo 1.7 DTI (?) od Evolutiona na forum vwgolf.pl. On to montował. Koleś z Wrocławia.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

czy to disel czy benzyniak nie ma znaczenia silnik musi mieć turbine, koszt to okolo 800zł wpiszcie sobie na youTube blow off valve

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A po co komu do silnika z zapłonem samoczynnym zawór upustowy???

Opublikowano

A po co komu do silnika z zapłonem samoczynnym zawór upustowy???

do lansu :good:

Opublikowano

lepiej tego psa sobie kupić :)

warnwarn.gifOT w Technicznym

Opublikowano

lepiej tego psa sobie kupić :)

mialem ostatnio mojego nagrac bo robil to 2 razy glosniej :polew: :polew:

warnwarn.gifOT w Technicznym

Opublikowano

Z tym psem to mistrzostwo swiata. O mało ze stołka nie spadłem :polew: Jakby go położyć na tylnej kanapie to napewno efekty słuchowe bedą ciekawsze niż z blow offa pod maską :polew:

warnwarn.gifOT w Technicznym

Opublikowano

Na CB i na zewnetrzy głośnik :decayed: to by był szał :naughty: Powiem szczerze ze jak mam przelot i jak odpuszczam gazu koło 1800rpm to słychać jak by był BOV(opuszczają się łopaty w VNT). Ba nawet lepiej :)

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

warnwarn.gifczytając posty,na pewno natknąłeś się na informację o ostrzeżeniach za odejście od tematu-Twoja postawa zmusza mnie do zrobienia tego ponownie

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

dalej wiecej info o blow off, słyszał ktos wydech militec w 1.9 tdi?[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 17:23_________________________________________________dalej wiecej info o blow off, słyszał ktos wydech militec w 1.9 tdi?[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 17:25_________________________________________________dalej wiecej info o blow off, słyszał ktos wydech militec w 1.9 tdi?

Opublikowano

dalej wiecej info o blow off, słyszał ktos wydech militec w 1.9 tdi?[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 17:23_________________________________________________dalej wiecej info o blow off, słyszał ktos wydech militec w 1.9 tdi?[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 17:25_________________________________________________dalej wiecej info o blow off, słyszał ktos wydech militec w 1.9 tdi?

wydech custom
Opublikowano

wydech custom

nie ma źle.. tylko z tego co słyszę to raczej nie grzebany silnik z doładowaniem nie większym jak 0.9 bara :mysli:

pokażę na dniach jak gra bov ze stożkiem, przelotowym wydechem na doładowaniu 1.65 :wink4:

Opublikowano

wydech custom

nie ma źle.. tylko z tego co słyszę to raczej nie grzebany silnik z doładowaniem nie większym jak 0.9 bara :mysli:

pokażę na dniach jak gra bov ze stożkiem, przelotowym wydechem na doładowaniu 1.65 :wink4:

to moj pazdzioch :decayed: ciezko samemu nagrac tel :tongue4: gaz nie byl mocno wciskany :wink4:
Opublikowano

wydech custom

nie ma źle.. tylko z tego co słyszę to raczej nie grzebany silnik z doładowaniem nie większym jak 0.9 bara :mysli:

pokażę na dniach jak gra bov ze stożkiem, przelotowym wydechem na doładowaniu 1.65 :wink4:

to moj pazdzioch :decayed: ciezko samemu nagrac tel :tongue4: gaz nie byl mocno wciskany :wink4:

a to Twoja padlinka :decayed:

to czemu żeś tego gazu nie pocisnął tylko wygląda to jak by tam 90 kucy biegało :cool1:

Opublikowano

bo to bylo na zakrecie droga osiedlowa ,a pozniej policjanta przejezdzalem :polew: :polew:

jest nie wiele wiecej bo 102kucyki :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.