Treść opublikowana przez kwiatko
-
Spoty Olsztyńskie
Siemka jeszcze istnieje! Taktuś ma trochę racji. Na 50 % wpadnę. Dawnow was nie widziałem, ktoś dał znać dla Arka?
-
Spoty Olsztyńskie
prawie jak moj TDI :)
-
Spoty Olsztyńskie
Siemka, Pany. Dawno się nie widzieliśmy! Z czarnym s4 stałem ostatnio na światłach, ale nawet nie zaczynałem bo i po co.
-
Spoty Olsztyńskie
vin najlepiej u Palmy sprawdzisz
-
Spoty Olsztyńskie
jak się uda to i ja wpadnę na spota!!!
-
Spoty Olsztyńskie
fajna ta subaryna stara ale daje rade. Adek Twoja mina bezzcenna:)
-
Spoty Olsztyńskie
Adek, jak było w Ornecie? next time daj znać jak będziesz się wybierał na upalanie!
-
Spoty Olsztyńskie
Załek, ogłoszenie już nie aktualne. Audi S Q stoi u mnie w garażu!!! :):)
-
Spoty Olsztyńskie
ja cały dzień latałem. polecam dróżkę do parku technologicznego. nikt tam nie odśnieżał i praktycznie zero użytkowników. no i fajne łuki:):)
-
Spoty Olsztyńskie
braawo ---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ---------- co do spota to Ja juz 2 razy na rysi kiblowalem :)
-
Spoty Olsztyńskie
skąd Ziomal z NSZ 42KJ ogarną tą dokładkę, za***ista też taka chcę!!!
-
Spoty Olsztyńskie
którym składem złomu, na lubelskiej są chyba 3 albo i więcej
-
Spoty Olsztyńskie
zrerzak od esy pasi ale od ersa to trzeba kombinować :):) Zbychy kupiłeś już autko?
-
Spoty Olsztyńskie
ktoś się wybiera na Rajd Polski?
-
Spoty Olsztyńskie
jak za quattro to bardzo rozsądna cena ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- pamiętacie dobre czasy Kaletki Gatebil 2013 on Vimeo :)
-
Spoty Olsztyńskie
do serwisu BMW na sikorskiego
-
Spoty Olsztyńskie
Siemka:) Łysy kupuj kupuj, polatamy po mieście:)
-
Spoty Olsztyńskie
mi też
-
Spoty Olsztyńskie
Sorki ja nie dam rady podlecieć do Lidzbarka. Po frekwencji na forum widać, że wakacje w pełni:)
-
Spoty Olsztyńskie
jak już pisałem. ich schaff das nicht.
-
Spoty Olsztyńskie
Siemka:) Widząc po tym co się od kilku dni dzieje na forum wnioskuję, że już wakacje mamy:) ---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:02 ---------- 30.06.2013 niestety odpadam ze spota:(
-
Spoty Olsztyńskie
Adek co to za ktm? jeżeli chodzi o spota w ten weekend ja odpadam.
-
Spoty Olsztyńskie
Adek to sucho w baku:) o kolejce d Rogala nic nie wiem, ale może jakieś grupowe hamowanko w vtechu?
-
Spoty Olsztyńskie
mnie na 100% na NO LIMIT nie będzie. rodzinna wódka:) = poranny kac gigant, hehe
-
Spoty Olsztyńskie
Załek, pamiętasz, były ankiety na temat spotów tygodniowych, wybraliśmy dzień i ile razy byłeś/byliście. - to praca do późna - to zmęczony po robocie jestem - to kino, teatr, basen, sanki, łyżwy... - itp. Dawno temu spoty były w tygodniu pod kerfyrem, to też przyjeżdżały 2-3 osoby, potem przenieśliśmy na niedzielę na 14,30 bodajże (bo w tygodniu też nikomu nie pasowało) i było lepiej. I po jakimś czasie znowu ta sama śpiewka, żeby przenieść na jakiś dzień w tygodniu. Trzeba też pomyśleć o chłopakach co dojeżdżają do Olsztyna np. Skrzypek, Młody z Nidzicy czy ostatnio chłopaki z WML:), jak zrobimy w tygodniu to na 100% ich nie będzie na spotach. Taka jest moja opinia a co z nią zrobicie to już każdego z Was sprawa. pzd. kwiatko