Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skwaru 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam , podepnę się do tematu robiłem jakiś czas temu właśnie według tego filmiku aktywacje i niestety nie udało się to do końca tzn nie przyjmuje kodowania w 44 Byte 2 bit 7 Czy możesz napisać co tam jest nie tak i czego brakuje w tej instrukcji ?
  2. skwaru 23 opublikował(a) temat w Audi
    Witam Potrzebuję numer czujnika parkowania przód , ten w grillu WA1BNAFY4L2016251 Dziękuje
  3. Cześć Podepnę się pod temat Chce podłączyć uniwersalną wiązkę haka z modułem , czy może mi ktoś potwierdzić czy dobrze rozczytałem schematy Panowie udało mi się trochę wygrzebać potrzebuję tylko żeby mi ktoś potwierdził czy mam racje czy wiązkę haka powinienem wpiąć w następujący sposób ? (światła cofania i przeciwmgielne mam już ogarnięte) Złącze 17B Pin 5 - kierunek prawy Pin 7 - pozycja prawa Pin 4- stop lewy Złącze 17A Pin 14 - kierunek lewy Pin 4- pozycja lewa Pin 3 - stop prawy
  4. Panowie udało mi się trochę wygrzebać potrzebuję tylko żeby mi ktoś potwierdził czy mam racje czy wiązkę haka powinienem wpiąć w następujący sposób Złącze 17B Pin 5 - kierunek prawy Pin 7 - pozycja prawa Pin 4- stop lewy Złącze 17A Pin 14 - kierunek lewy Pin 4- pozycja lewa Pin 3 - stop prawy
  5. Witam Zdecydowałem o montażu haka nie ori tylko Steinhof z kulą wypinaną pionowo i do tego wiązka z modułem uniwersalna , może ktoś podpowie gdzie najlepiej wpiąć się w wiązkę ? Wczoraj troszkę poszukałem udało mi się teoretycznie znaleźć wszystkie kabelki od świateł ...ale tylko przy otwartej klapie bagażnika , są to przewody które zasilają lampy w zderzaku ale po zamknięciu klapy znika zasilanie na tych przewodach zostaje tylko przeciwmgielny i wsteczny i teraz pytanie gdzie szukać kierunków , stopu i pozycyjnych ? będę wdzięczny za podpowiedź Przy szukaniu przewodów znalazłem takie wolne kostki , do czego nie wiem
  6. Witam Zmieniłem ostatnio moje Q5 8R TDI na FY tym razem benzyna 😉 Auto przypłynęło z USA , ja zakupiłem już zarejestrowane i '' przerobione '' Zauważyłem że po zatankowaniu do pełna nie pokazuje na wskaźniku ful tylko jedną kreseczkę mniej Moje pytanie czy czujnik poziomu paliwa da się jakoś skalibrować ?
  7. Odgrzeje trochę kotleta , potrzebował bym teraz numer tego drugiego czujnika bo bede wymieniał DPF i chciałbym założyć już wszystkie nowe czujniki ?
  8. Witam . pomoże ktoś ustalić numer czujnika temperatury spalin , to jest za katalizatorem , montowany na wysokości skrzyni biegów , kolor pomarańczowy auto jak w opisie numer vin WAUZZZ8R1BA082349
  9. skwaru 23 odpowiedział(a) na skwaru 23 temat w 2.0TDI
    Cześć o widzisz trzeba będzie sprawdzić ? A powiedz da się ją dokupić , może dopasować od czegoś czy trzeba kupić cały EGR?
  10. skwaru 23 odpowiedział(a) na skwaru 23 temat w 2.0TDI
    Jak wróciłem z garażu to dopiero zobaczyłem co napisałeś , może w sobotę będe mial czas to popróbuje Na razie dzięki za zainteresowanie tematem
  11. skwaru 23 odpowiedział(a) na skwaru 23 temat w 2.0TDI
    a t utaj tylko na zapłonie
  12. skwaru 23 odpowiedział(a) na skwaru 23 temat w 2.0TDI
    Jedyne co udało mi się znaleźć z wysokiego ciśnienia To na biegu jałowym
  13. skwaru 23 odpowiedział(a) na skwaru 23 temat w 2.0TDI
    ok zaraz pójde do garażu , tylko tak myślę , ze jak zapala normalnie to ciśnienie może być ok przy rozruchu , to by trzeba sprawdzać jak jest problem z odpaleniem , tylko trzeba by cały czas mieć komputer podpiety bo nie wiadomo kiedy może to nastąpić ?
  14. skwaru 23 odpowiedział(a) na skwaru 23 temat w 2.0TDI
    oki tak myślałem tylko tam jest sporo opcji którą konkretnie wybrać ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.