Treść opublikowana przez skwaru 23
-
Kodowanie Lane Assist w Audi A4 B9
Witam , podepnę się do tematu robiłem jakiś czas temu właśnie według tego filmiku aktywacje i niestety nie udało się to do końca tzn nie przyjmuje kodowania w 44 Byte 2 bit 7 Czy możesz napisać co tam jest nie tak i czego brakuje w tej instrukcji ?
-
Czujnik parkowania przód Q5
Witam Potrzebuję numer czujnika parkowania przód , ten w grillu WA1BNAFY4L2016251 Dziękuje
-
Wymiana tylnych lamp z USA na EU w Audi Q5 FY
Cześć Podepnę się pod temat Chce podłączyć uniwersalną wiązkę haka z modułem , czy może mi ktoś potwierdzić czy dobrze rozczytałem schematy Panowie udało mi się trochę wygrzebać potrzebuję tylko żeby mi ktoś potwierdził czy mam racje czy wiązkę haka powinienem wpiąć w następujący sposób ? (światła cofania i przeciwmgielne mam już ogarnięte) Złącze 17B Pin 5 - kierunek prawy Pin 7 - pozycja prawa Pin 4- stop lewy Złącze 17A Pin 14 - kierunek lewy Pin 4- pozycja lewa Pin 3 - stop prawy
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Panowie udało mi się trochę wygrzebać potrzebuję tylko żeby mi ktoś potwierdził czy mam racje czy wiązkę haka powinienem wpiąć w następujący sposób Złącze 17B Pin 5 - kierunek prawy Pin 7 - pozycja prawa Pin 4- stop lewy Złącze 17A Pin 14 - kierunek lewy Pin 4- pozycja lewa Pin 3 - stop prawy
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Witam Zdecydowałem o montażu haka nie ori tylko Steinhof z kulą wypinaną pionowo i do tego wiązka z modułem uniwersalna , może ktoś podpowie gdzie najlepiej wpiąć się w wiązkę ? Wczoraj troszkę poszukałem udało mi się teoretycznie znaleźć wszystkie kabelki od świateł ...ale tylko przy otwartej klapie bagażnika , są to przewody które zasilają lampy w zderzaku ale po zamknięciu klapy znika zasilanie na tych przewodach zostaje tylko przeciwmgielny i wsteczny i teraz pytanie gdzie szukać kierunków , stopu i pozycyjnych ? będę wdzięczny za podpowiedź Przy szukaniu przewodów znalazłem takie wolne kostki , do czego nie wiem
-
Błędne wskazanie poziomu paliwa w Audi Q5 FY 2.0 TFSI
Witam Zmieniłem ostatnio moje Q5 8R TDI na FY tym razem benzyna 😉 Auto przypłynęło z USA , ja zakupiłem już zarejestrowane i '' przerobione '' Zauważyłem że po zatankowaniu do pełna nie pokazuje na wskaźniku ful tylko jedną kreseczkę mniej Moje pytanie czy czujnik poziomu paliwa da się jakoś skalibrować ?
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
skwaru 23 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWA1BNAFY4L2016251
-
Czujnik temperatury spalin
Odgrzeje trochę kotleta , potrzebował bym teraz numer tego drugiego czujnika bo bede wymieniał DPF i chciałbym założyć już wszystkie nowe czujniki ?
-
Czujnik temperatury spalin
Witam . pomoże ktoś ustalić numer czujnika temperatury spalin , to jest za katalizatorem , montowany na wysokości skrzyni biegów , kolor pomarańczowy auto jak w opisie numer vin WAUZZZ8R1BA082349
-
Problem z odpalaniem
Cześć o widzisz trzeba będzie sprawdzić ? A powiedz da się ją dokupić , może dopasować od czegoś czy trzeba kupić cały EGR?
-
Problem z odpalaniem
Jak wróciłem z garażu to dopiero zobaczyłem co napisałeś , może w sobotę będe mial czas to popróbuje Na razie dzięki za zainteresowanie tematem
-
Problem z odpalaniem
-
Problem z odpalaniem
-
Problem z odpalaniem
ok zaraz pójde do garażu , tylko tak myślę , ze jak zapala normalnie to ciśnienie może być ok przy rozruchu , to by trzeba sprawdzać jak jest problem z odpaleniem , tylko trzeba by cały czas mieć komputer podpiety bo nie wiadomo kiedy może to nastąpić ?
-
Problem z odpalaniem
oki tak myślałem tylko tam jest sporo opcji którą konkretnie wybrać ?
-
Problem z odpalaniem
Rozumiem że mogę to sprawdzić VCDS ? Możesz podpowiedzieć gdzie i jak to dokładnie sprawdzić ?
-
Problem z odpalaniem
-
Problem z odpalaniem
Tak się zastanawiam bo przecież jest jakaś pompa która dobija ciśnienie w układzie i może tu jest problem ?
-
Problem z odpalaniem
Jak by tak miało być to aż tak bardzo mi to nie przeszkadza ?
-
Problem z odpalaniem
Jak mniemam bo nie za bardzo wiem co oni mówili ale wywnioskowałem że w takiej sytuacji to raczej trzeba cały układ czyścić ?
-
Problem z odpalaniem
Nie sprawdzałem , ale teraz to nie wiem czy chce to sprawdzać ?
-
Problem z odpalaniem
-
Problem z odpalaniem
Masz na myśli sitko na zaworze na Listwie CR ? Tego nie wykręcałem , ale jak by tu był problem to chyba auto by nie jechało tak jak trzeba ?
-
Problem z odpalaniem
Witam Od jakiegoś czasu mam taki problem autko długo kreci tak jakby nie dostawało paliwa , nie dzieje się to regularnie , bez znaczenia czy zimno czy ciepło nieraz cały tydzień kreci normalnie a niekiedy po jeździe postoi 10 -15 minut i znów kręci jak by nie dostawał paliwa Komputer nie wywala żadnych błędów , świece sprawne wymienione na nówki szukałem po całym internecie ale nic sensownego nie udało mi się znaleźć może ktoś miał taki przypadek ? Autko jak w podpisie
-
Problem ze skrzynią ktoś zerknie?
Nikt nic nie odpisał to ja się podzielę wiedzą która troszke mnie kosztowała Tak więc problem to pozycjoner dźwigni zmiany biegów koszt takiej zabawy to 3,5 tyś , po rozebraniu skrzyni okazało się że tarcze sprzęgła są już spalone pomimo że auto jeździło normalnie nic nie szarpało ,więc do wymiany i do tego mechatronika oczywiście wymiana oleju .....całość 7 tyś