Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skwaru 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skwaru 23

  1. Tak myślałem dzięki Grzegorz
  2. Panowie pytanko czy manetki z taśmą 8R0953568K podejdą do mojej Q5 A tak w ogóle to wesołych świąt
  3. Witam Co jakiś czas zapala się pomarańczowa kontrolka skrzyni biegów i komunikat '' ograniczenie funkcjonalności skrzyni biegów możesz kontynuować jazdę '' auto jedzie normalnie nic nie szarpie tylko nie działa S i manual po chwili znowu wszystko znika i działa
  4. Witam Co jakiś czas zapala się pomarańczowa kontrolka skrzyni biegów i komunikat '' ograniczenie funkcjonalności skrzyni biegów możesz kontynuować jazdę '' auto jedzie normalnie nic nie szarpie tylko nie działa S i manual po chwili znowu wszystko znika i dział
  5. To na 100% wina kabla Nic nie aktualizowałeś ?
  6. skwaru 23 odpowiedział(a) na skwaru 23 temat w Audi A4 B8
    Dziękuje piknie?
  7. skwaru 23 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam Potrzebuję numer takiego przycisku ktoś ,coś
  8. Dzięki Grzegorz nareszcie zrozumiałem o co chodzi z tym dodawaniem wartości ? Ale niestety u mnie na Concercie nie da się włączyć ADS bez guzika chyba że coś zrobiłem nie tak Masz u mnie browara za pomoc
  9. Ja chyba muszę zapisać się na jakieś studia z logiki? Dzięki jak wrócę z roboty to będę działał
  10. To co jest na zielono to już było a nowa wartość to była tylko testowo ale takiej wartośći nie przyjmuje bo wyskakuje info że musi zawierać się między 0 a 65535
  11. Sory za jakość
  12. No to teraz żeś mi przybił gwoździa ....? to skąd ja mam wiedzieć co dopisać ? Czyli co jak chcę dopisać ADS to wystarczy że wpiszę 32 zrobie test i zapiszę inne funkcje na MMI nie znikną?
  13. tak jest chmurka i właśnie chciałem dodać ADS na mmi Concert tylko nie wiem jak dopisać tą wartość +32 do obecnej wartości
  14. Mam pytanko w Radio 56 - Adaptacja 10 - kanał 40 jeśli mam wartość 65535 to co powinienem wpisać bo nie bardzo kumam o co chodzi z tym +32 do obecnej wartości ktoś mi to wytłumaczy? Bo jak chcę dopisać np. 3265535 lub po prostu dodać 65557 to wyskakuje info że wartość powinna zawierać się między 0 - 65535 Proszę o wskazówki?
  15. Witam Ma ktoś może numer tego przycisku co u kolegi na zdjęciu dwa posty wyżej??? Dobra nie było pytania już mam 8K0959673E
  16. A w moim temacie nikt nic? bo mnie strasznie drażni ta kontrolka od przesłony ???
  17. Ja sprawdzałem u siebie i jak miałem wcześniejszego VCDS to jak klikałem security acces to wyskakiwały mi kody odpowiednie do tego co chciałeś amienić ale teraz mam spolszczoną wersje i niestety tych kodów już nie ma A co ty tam chesz zakodować?
  18. A jak tam wchodzisz to nie wyskakuje Ci podpowiedź ? Zaraz sprawdzę jak to u mnie wygląda i dam znać
  19. dzięki ale ja ze schematów to trochę noga jestem więc tak pogrzebałem znowu (dobrze że mam urlop) i koleś który to przerabiał przede wszystkim wycioł ori kostki i przewody zaadaptował do 14 pin i nie wyprowadzał dodatkowych przewodów tylko wycioł przewody od regulacji ręcznej i właśnie je podłączył do MCE tylko że przewód który jest podpięty pod MCE złącze wtyczka E 17 pin w pin 3 jest po prostu nie podpięty pod lampy ale wszystko działa Teraz pytanie i chyba do kolegi wrclaguna bo znalazłem jego DIY na temat przekładki lamp w a4 B8 czy mógłbyś napisać w których pinach we wtyczkach lamp są wpięte te dwa dodatkowe przewody co idą do MCE czy ma znaczenie który do której wtycziki ? Bo w brązowej wtyczce A2 pin 3 daje stały plus po zapłonie czy on powinien być podpięty pod DRL ? A jak odłączę pin 9 z wtyczki czerwonej to gaśnie mi led w lewej lampie, może są zamienione przewody ..............czarna magia Prosił bym tak łapotologicznie o wytłumaczenie
  20. No i tak przejrzałem dzisiaj wszystkie kabelki przy MCE i nic nadal wywala błąd a wszystko działa normalnie Adres 09: Centr.zesp.elektr. Plik etykiet: AKP\8K0-907-063.clb Oznaczenie elementu: 8K0 907 063 P HW: 8K0 907 063 P Komponent i/lub wersja: BCM1 1.0 H30 0392 Kodowanie: 2600109141342F010001000000001D0D0C1C470A02010101000000 Kod serwisu: WSC 06335 123 12345 VCID: 3C760C6CBF6BA6A1F5-8068 3 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 03205 - Sterowanie przysłony lewego światła mijania 012 - usterka elektryczna w obwodzie Ramka zamrożona: Stan błędu: 01101100 Priorytet błędu: 2 Częstość błędu: 1 Wew.licznik błędów: 205 Przebieg: 136002 km Wskaźnik czasu: 0 Data: 2019.03.28 Czas: 11:05:00 01771 - Sterownik regulacji zasięgu świateł (J431) 004 - Brak sygnału / brak komunikacji Ramka zamrożona: Stan błędu: 01100100 Priorytet błędu: 6 Częstość błędu: 1 Wew.licznik błędów: 205 Przebieg: 136002 km Wskaźnik czasu: 0 Data: 2019.03.28 Czas: 11:05:00
  21. skwaru 23 odpowiedział(a) na eckixd temat w Audi A4 B8
    Ja miałem podobnie w swoim poprzednim aucie też myślałem że przetwornica ale okazało się że żarniki były kiepskiej jakości Ale na początek zrób tak jak radzi kolega Lukasz
  22. Q5 2011r Wszystko działa tylko ta kontrolka .....cholerna jak się włączy długie ? Tak się zastanawiam jeśli dobrze myślę to światła podłączone są podłączone pod MCE ? Jeśli tak to która wtyczka ? bo może ""fachowiec "" co robił te lampy tam odcioł jakiś kabelek wcale bym się nie zdziwił po tym jak zrobił właśnie tą lewą lampę? I może stąd ten błąd w MCE 03124 - Zacisk 30 - 3 011 - Przerwa w obwodzie Ramka zamrożona: Stan błędu: 01101011 Priorytet błędu: 2 Częstość błędu: 1 Wew.licznik błędów: 198 Przebieg: 135254 km Wskaźnik czasu: 0 Data: 2010.01.22 Czas: 00:18:00
  23. a może ma ktoś schemat jak powinny być podłączone lampy po przekładce ze zwykłych na xenon
  24. Sprawdzałem obie wiązki i są identycznie podłączone jedyny wolny kabelek w obu lampach z ori wiązki który jest nie podłączony to czarno zielony w którym jest prąd po zapłonie No cóż może trzeba będzie nauczyć się z tym żyć skoro poprzedniemu właścicielowi przez 6 lat nie przeszkadzało ?
  25. Bo mam taką sytuacje że mam przełożone lampy ze zwykłych na xenon (przez poprzedniego właściciela) i po włączeniu długich zaświeca mi się kontrolka od lewej lampy a żeby było ciekawiej to do dzisiaj miałem podłączone tak że cały czas szło napięcie na przesłonę i była otwarta przerobiłem i jest oki oprócz tej kontrolki od spalonej żarówki No i pytanie czemu z prawej lampy nie ma takiej informacji ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.