Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze skrzynią ktoś zerknie?


skwaru 23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Co jakiś czas zapala się pomarańczowa kontrolka skrzyni biegów i komunikat '' ograniczenie funkcjonalności skrzyni biegów możesz kontynuować jazdę ''

auto jedzie normalnie nic nie szarpie tylko nie działa S i manual  po chwili znowu wszystko znika i działa

 

Edytowane przez skwaru 23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie odpisał to ja się podzielę wiedzą która troszke mnie kosztowała

Tak więc problem to pozycjoner dźwigni zmiany biegów koszt takiej zabawy to 3,5 tyś , po rozebraniu skrzyni okazało się że tarcze sprzęgła są już spalone pomimo że auto jeździło normalnie nic nie szarpało ,więc do wymiany i do tego mechatronika oczywiście wymiana oleju .....całość 7 tyś :slina::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skwaru 23 napisał:

Nikt nic nie odpisał to ja się podzielę wiedzą która troszke mnie kosztowała

Tak więc problem to pozycjoner dźwigni zmiany biegów koszt takiej zabawy to 3,5 tyś , po rozebraniu skrzyni okazało się że tarcze sprzęgła są już spalone pomimo że auto jeździło normalnie nic nie szarpało ,więc do wymiany i do tego mechatronika oczywiście wymiana oleju .....całość 7 tyś :slina::hi:

Diagnoza s-tronika jest parszywa, dopiero po rozegraniu tego szansy można określić dokładnie co jej dolega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dev napisał:

Diagnoza s-tronika jest parszywa, dopiero po rozebraniu tego szajsu można określić dokładnie co jej dolega

 

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...