-
Błękitna kura(Skoda Octavia).
Świetna zmiana! ja zamieniłem małysza na Superb 2-giej generacji, kombi w bardzo dobrej wersji wyposażenia , mam sound system a w audi miałem bose i tu masz rację pod względem wygłuszenia audi z 2003r bije na głowę skode z 2010r, musiałem drzwi wygłuszać żeby jakoś to grało, za to brakuje mi tej mocy co w audi miałem, tu mam 170 konnego diesla z dsg ale nie będę już cudował :-P
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
Sprzedany temat do zamknięcia.
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b6-s-line-1-9-tdi-avf-bi-xenon-kamera-cofania-ID6B6EsD.html?action=show&id=6045106927&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20180830-[diplayLink]-9818117@1-20180830091227 SPRZEDAM!!!
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Pozdrawiam kolegę z srebrnego Avanta a4 b5 ST857*7 stojącego pod city pointem w Tychach
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Jest dobra baza do podpatrywania modów ;-) koło extra ;-)
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
Kupię te chromowane już za nimi patrzyłem ;-)
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
Powiem Ci że czuć to w górnych partiach obrotów no i ciągnie do 4500rpm :-) podciagniety jest też dół. Muszę jeszcze kratkę zderzaka jakoś wmontowac przed zimą.
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
Tak więc mocy przybywaj , szkoda było nie wykorzystać BRD jak już cooler siedzi samochód już na zimówkach ale jeszcze nie zrobiłem zdjęć , oraz położony wosk na bude
-
> A4 B6 Avant 1.8 T [BFB] _ MAURITIUS BLAU _ LZ5C <
Pięknie! Pomału sam się zaczynam na poważnie detalingiem interesować oglądając takie zdjęcia jak Twoje, pozdrawiam
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
1. 35w na h1, 55w było ze wzgleduna can bus 2.jest DP i brd trzeba je wykorzystać do granic możliwości, będzie korekta
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Kolor mega! Ogólnie graty zakupu!modyfikuje z głową ;-)
-
AUDI A4 B6[BEX] QUATTRO_______OETTINGER
Podoba mi się ten pakiet zewnętrzny, bardzo dobrze że dbasz o szczegóły tj ten pierdzacy bajer w bagaju który też kiedyś muszę ogarnąć
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
Garażyk w moim rodzinnym domu w Mikołowie więc jak potrzebuję grzebać to tam jadę sbo w tym w Międzybrodziu to tylko auto schować :-p
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
Powitać po długiej przerwie, przy aucie sporo się zmieniło między innymi: RNS-D zmieniarka cyfrowa z bluetooth kamera cofania podłączona regeneracja....drapanie gumy z klamek drzwi i malowanie czarnym matem reflektory bixenonowe na żarnikach mini h1 oraz nowe przetwornice ogarnięcie budy wkońcu, błotniki przód , klapa tył i malowanie zderzaka przód montaż fmic ...in progress mikrofon już jest w miejscu ori w lampce belka ściągnięta tylko do cięcia , pozatym dopadła mnie odklejająca podsufitka .....plaga tego lata..
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Niżej, wyżej.. Ogólnie wygląda zajefiscie w tym kolorze :-D