-
Czujnik Hamulca Ręcznego
Witam czy mógłby mi ktoś podać jaki jest numer czujnika hamulca ręcznego bo nie mogę nigdzie znaleźć.
-
Silniczek tylnej wycieraczki
Silniczek też pasuje z a3 po 2004 roku. Sam mam u siebie taki i działa ładnie.
-
Problem z klimą!!
Wentylatory włączają sie zawsze nawet jak kompresor się nie włączy. co do ciśnienia to sprawdze jutro jak będzie się chciała włączyć i dam znać
-
Problem z klimą!!
Ciśnienie jest 5 na vagu więc chyba dobre. W seriwise bylem i bylo sprawdzane wszystko jedyny problem to taki że nie zawsze chce działać ta klima.
-
Problem z klimą!!
Czynnik nabity. Problem jet taki, że kompresor się nie zawsze włącza. Mam testowo podpięty klimatrinik z b7. Jest lepiej ale czasem też się kompresor nie włączy. Może ktoś podpowie czego szukać dalej.
-
Problem z klimą!!
Mam problem z klimatyzacją. Przestała działać, dmucha ciepłe powietrze cały czas, dodatkowo po wyjęciu kluczyka ze stacyjki wentylator chodzi na wolnych obrotach przez jakieś 15 minut. Wszystko sprawdzone i żadnych błędów nie ma. Klimatronik sprawny bo w innym aucie działa bez problemu. Czujnik sprawny do ciśnienia klimatyzacji, Sprężarka się załącza (sprawdzone przez vcds-a). Może miał ktoś podobny problem
-
[ALL B6] Gaśnica , gdzie powinna być?
Trzeba było zapyta policjanta gdzie on ma gaśnica na 100% w bagażniku
-
[ALL B7] Tylne siatki na fotele
Na allegro sprzedaje jeden gościu nazywa się to plecy fotela. Dzwoniłem do niego z 1.5 miesiąca temu miał mi wysłać i do tej pory nie mam ich ;(
-
[ALL B6/B7] Ukryte menu W RNS-E / Bose Radio !!! Tajny EQ oraz radio Symphony Audi.
U mnie w Symphony nie da się włączyć tego ukrytego equalizera.
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
Do b6 też by pasowały czy są całkiem inne??
-
[B6 AVF] problem z navi miedzy zegarami
Było w dziale warsztat linki do ściągnięcia i opis jak wgrać język polski ale coś nie mogę znaleźć tego teraz
-
[B6 AVF] problem z navi miedzy zegarami
Jak zrobić menu pl jest tu na forum cały opis
-
[ALL B6/B7] Ukryte menu W RNS-E / Bose Radio !!! Tajny EQ oraz radio Symphony Audi.
Rozumiem że ten pierwszy opis jest do symphony??Dzisiaj Pobawię się u siebie i napisze czy zadziałało :>
-
[ALL B6] Klapa bagaznika nie otwiera sie do konca.. :( SEDAN
Może założył ktoś jakiegoś najtańszego chińczyka i nie może unieść klapy
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Dzięki wielki potrzebuje męskich 2 sztuki dokładnie
bzyku18_23
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta