-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
Witam na nowym forum:) Mam pytanie. Chce zmienić dekory na czarne. Czy lepiej szukać ori czarnych czy przemalować swoje? Może ma ktoś czarne Quattro w dobrej cenie?
-
[B6 AVF] Problem z Fisem, ogromne spalanie na postoju pomocy.
Przecież Ci wyraźnie napisałem ze takie sprawdzanie nie bedzie dokładnie czyli nie zweryfikujesz w ten sposób wskaźnika fisu. szkoda pieniedzy na paliwo. jedyny sposób dokładnego sprawdzenia faktycznego spalania i sprawdzenia wskaźników fisu to wypalenie dokładnie całej zawartości baku.
-
[B6 AVF] Problem z Fisem, ogromne spalanie na postoju pomocy.
a dobijanie do pełnego baku co 20 min kreci zwłaszcza kierownika stacji na przy której sie kręcisz.
-
[B6 AVF] Problem z Fisem, ogromne spalanie na postoju pomocy.
wyjeżdżenie do suchego baku zatankowanie 10litrów i jazda do suchego baku jezeli chcecie wiedziec co do 0.5 litra spalanie to jedyna metoda.
-
[B6 AVF] Problem z Fisem, ogromne spalanie na postoju pomocy.
ehh pisze jeszcze raz tankowanie po sam korek nie jest wymierne....
-
[B6 AVF] Problem z Fisem, ogromne spalanie na postoju pomocy.
kolego na to kiedy Ci odbije nie masz wpływu. zalezy jaka temp ile osob w srodku itp. jak głeboko wsadzisz pistolet..... rezerwa tez może wyskoczyc nie zawsze idealnie tak samo.[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 22:10_________________________________________________a jak Ci zgaśnie to masz pewnosc ze masz pusto w baku. ale to hardcorowa metoda. tak btw. co to za róznica czy pali Ci 6.5 czy 7 litrów?
-
[B6 AVF] Problem z Fisem, ogromne spalanie na postoju pomocy.
Nie jestes w stanie sprawdzic dokładnie ile Ci pali taka metodą. to ze zatankowałes do pełna to jedno a do którego momentu jezdziłes? az zgaśnie z braku paliwa? bo to jedyna miarodajna metoda poza wskaźnikami fis. pozdrawiam
-
[A6 C5] 2.5 tdi powracający błąd 550
do Ciebie jest tylko to pod cycatem:) reszta do załozyciela tematu: Tommy Gun
-
[A6 C5] 2.5 tdi powracający błąd 550
dlaczego ? przecież ma ładnie na 2.0 ustawiony heh kat mógł byc dobrze ustawiony ale np przy wymianie silnika układ paliwowy źle odpowietrzony. Miałes takie sytuacje że gasło Ci auto bez powodu?
-
[A6 C5] 2.5 tdi powracający błąd 550
kąt do ponownego ustawoenia. pompa po regeneracji?
-
[B6 AVF] Problem z Fisem, ogromne spalanie na postoju pomocy.
masz uwalony pływak przy pompie paliwa pod kanapa. koszt ok 70zł. Już to przerabiałem. objawy identyczne tylko w vw passacie. wymieniłem pływak i do konca było dobrze. tez wskaźnik pokazywał co chciał. nie musisz tankować do pełna:) niestety materiał z którego są wykonane pływaki nie wytrzymuje jazdy po naszych dziurawych drogach pozdrawiam.[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 23:26_________________________________________________roboty na 30min:)
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
dokładnie:) dzieki i pozdrawiam.
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
Racja zapomniałem o tej myjni:) byłes tam kiedyś może? Bo mam swoja ulubiona ręczną koło domu ale tam teraz zamkniete:/
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
za wąskie futryny mam do łazienki mi nie wjedzie:/
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
Mycie ręczne przy minus 10 stopniach? raczej sredni pomysł Mam jeszcze jedno pytanko. Jakiś pajac na parkingu otwierajac drzwi wgniótł mi karoserie w okolicach wlewu paliwa. na tyle lekko ze lakier nie odprysł nie załamała sie powierzchnia ale jest dostyc widoczne i bardzo frustrujące. Dlatego Was pytam czy mozna to wyciagnąc? rozebrałem boczki bagaznika ale nie ma szans na dostanie się od wewnątrz...
AUDI_A4_2.5TDI_V6_180KM
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta