Tommy Gun

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Tommy Gun

Reputacja

1. Cześć, jakby ktoś potrzebował to mam ramki klubowe do sprzedania.
  2. Mechanik zamiast wąchać korek powinien użyć testera na zawartość spalin. Kosztuje parę złotych a daje 100% pewności. Potencjalne miejsca wycieku: - plastikowy króciec z prawej strony głowicy (pada uszczelka) na ciepłym nic nie widać ale po nocy zostawia plamy - króciec z tyłu głowicy a konkretnie zawleczka przy nim - wystarczy lekko zruszyć i już cieknie - cieknąca nagrzewnica ale wtedy miałbyś strasznie zaparowany środek auta
  3. Jak nie pomoże to śmiało kupuj wentylator firmy Nissens
  4. Wentylator od klimatyzacji odpowiada także ze chłodzenie silnika. W przypadku przegrzania będzie pracował nawet po wyłączeniu jednostki. Bez niego klima zacznie głupieć i co chwilę włączać i rozłączać. Jak już jest chcesz go walnąć to porządnym młotkiem a nie takim do przybijania pinezek na ceracie
  5. Drodzy klubowicze, mam do was prośbę. Wybieram się w sobotę do Lbl na oględziny auta dla żony. Czy ktoś z was mógłby rzucić okiem na to autko --> https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8t-150ps-lift-alu-klima-skora-s-line-2kpl-kol-serwis-szwajcarr-ch-ID6yW6Mz.html#beb7eec922
  6. Cześć forumowicze, zwracam się do was z prośbą, otóż na ostatnim przeglądzie wyszło że mam pękniętą sprężynę (lewy tył). No i zaczęło się, znalezienie sprężyn do 1BE w Avancie to ciężki temat... Wpadłem na pomysł (tym bardziej że będę miał kilka napraw przy okazji) żeby posadzić gada i wymienić wszystkie springi. -30 będzie najbardziej optymalne Bardzo was proszę o podesłanie oznaczeń jakie sprężyny powinienem dokładnie zakupić. Avant rocznik 1999, 1.9 tdi AFN Z góry dziękuję
  7. Postaraj się tak dogiąć ten cały "nypel" żeby wchodził idealnie do turbiny. Dociśnij go i dopiero wkręcaj.
  8. Koledzy mam pytanie do was. Gdzie w Rzeszowie można znaleźć warsztat/zakład które specjalizuje się w serwisowaniu Webasto ? Moje zastrajkowało, chodzi przez minutę, może dwie a potem wyłącza się. Po drugim odpaleniu, słychać jakieś strzały i też lipa. Będę wdzięczny
  9. Osobiście polecam LM Diesel Spulung. Skutecznie czyści końcówki wtryskiwaczy. Sprawdzone na trzech autach, korekcje przez cały czas idealne. Płukanka jak najbardziej, zwłaszcza po kupnie auta. Wyciąga wszelkie gluty i syfy. Oleje Diesel Synthoil 5w40, Synthoil High Tech 5w40, 4100 Top Tec 5w40. Bardzo dobra jakość i wzorowa kultura pracy silnika, jedyna wada to cena. Przez cały okres użytkowania, żadnych problemów z układem olejowym, turbiną bądź hałasowaniem czegokolwiek w silniku.
  10. A patrzyłeś czy działa wentylator klimy ??
  11. Witam, Proszę was o pomoc gdyż auto odmówiło posłuszeństwa. Wszystko zaczęło się rok temu i dokładnie przez rok był spokój. Początki były takie że auto podczas mocniejszego wciśnięcia gazu potrafiło zgasnąć podczas jazdy, powtórzyło się to nawet 2 razy w miejscu gdzie było pod górkę. Trzeba było długo kręcić żeby odpalił i potem spokój. Vag nie wywalał żadnych błędów co mnie dziwiło. Do rzeczy - w piątek żona wzięła auto i nagle zgasł podczas jazdy. Zaczęły falować obroty w okolicy obrotów biegu jałowego i nie chciał za Chiny odpalić. Było to niedaleko domu więc szybko przybiegłem. Auto o dziwo odpaliło, nagle zaczęły falować obroty i zgasł. Jak go trzymałem na obrotach to nie gasł, ale w okolicy 1 tys. falowanie i zdechł. Po kilku odpaleniach tocząc się do garażu zaczęła migać kontrolka świec żarowych. Jedyne co miałem pod ręką to Polski Vag, który wypluł następujący błąd: 16705 Czujnik obrotów silnika - zakres/możliwości brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY Przy okazji auto było na rezerwie, myślałem że zabrakło paliwa więc uzupełniłem paliwo z kanistra. Po tym odpalił jak zawsze, pochodził kilka minut więc uznałem że wszystko jest w porządku. Krótka przejażdżka, jedzie, mocy nie brakuje. Przed garażem do którego wjazd jest pod górkę zdechł i powtórka problemu. Nie znalazłem zbyt wielu informacji na temat czujnika obrotów silnika w afn więc proszę was o pomoc czy to on jest winowajcą i powoduje taki cyrk. Bardzo przydałby mi się obrazek gdzie jest umiejscowiony w 1.9 tdi afn Pzdr Problem rozwiązany - przetarty kabel od czujnika.
  12. Cóż, po krótkiej lekturze stwierdzam brak umiejętności spożywania Whisky. Po łyku czystego Red Johnnie Walkera, czuję jakbym wylizał szpitalną posadzkę od początku do końca. Myślałem że to tylko moje odczucie :F
  13. kup belgijskie Leffe Blond miłość po grób Specjalnie po nie wczoraj pojechałem. Jest dobre ale strasznie zgazowane, jeszcze nie spotkałem się z czymś takim.
  14. Kilka słów o moich upodobaniach. Jeżeli chodzi o piwo, raczej unikam polskich syfów - systematycznie zwiedzam półkę w Almie z ofertą zagraniczną. Bishop's Finger - http://ocen-piwo.pl/Bishop%E2%80%99s_Finger,1,271. Cena za 1 szt. ok. 12 zł ale coś za coś. Na etykiecie jest zawarta krótka historia tego znakomitego trunku, w smaku łagodne bez żadnych udziwnień. Guinness Draught - za ok. 28 zł można zakupić czteropak (ważne aby była kulka w środku). Wyborne piwo z dużą ilością piany o kapitalnych walorach smakowych. Receptura oraz proces wytwarzania są objęte tajemnicą. Wódki nie uznaję, Wino - Palacio de Anglona, to był strzał na chybił trafił w czasach liceum za ok. 15 zł. Wyrazisty smak, nie jest cierpkie i pasuje do wielu potraw. Whiskey - Four Roses, Jack Daniels - w różnych konfiguracjach, z lodem lub wodą i czasem pepsi Whisky - Johnnie Walker oraz Ballantines, może z czasem fundusze pozwolą na odmianę blue, green czy gold. Okazyjnie Porto - tylko oryginalne a nie to z Biedronki.