Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekch973

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Temat ogarnietym wgralem seryjny soft i auto smiga. Dzieki za pomoc
  2. panowie wrzucam logi Grupy 002, 033: po wymianie swiec i sondy Grupy 003, 020: po wymianie świec i sondy Grupy 115, 118: po wymianie świec i sondy -Odłączony n75 Grupy 115, 118: po wymianie swiec i sondy
  3. Dodam jeszcze ze logi które są w pierwszym poście robione przed wymianą sondy i świec Panowie a jeszcze jedno pytanie czysto teoretyczne jesli auto bylo wystrojone na benzynie np 100 oktanowej a teraz jezdzi na 95 oktanowej to efekt szapania nie byl by podobny?
  4. Kilka szarpniec pojedynczysz bardziej plynnych byn powiedział Ok, a co do tej gruchy od turbo na ktorej sa slady ze ktos grzebal, ustawiac ja czy dac sobie spokój?
  5. Auto swiezo kupione, sa slady na srubie ze ktos grzebal przy westgate, turbo bardzo glosno slychac podczas przyspieszania. Sadzisz ze auto jest po programie? seria 180 km
  6. Temat co prawda nie Audi ale tez grupa VW Leon 1 motor 1.8T APP, auto szarpie podczas przyspieszania od ok 3000 obrotów, wymieniona sonda na bosch, wymienione swiece na dedykowane i nadal to samo, zerknie ktos na logi lub cos podpowie Dodam jeszcze ze logi robione przed wymianą sondy i świec. http://vaglogi.pl/log-115_118_031_4MPf5jM.html http://vaglogi.pl/log-003_020_033_XQduR.html
  7. Kolego takie pytanie czysto teoretyczne, bo zawsze sie nad tym zastanawialem i nie moglem nigdzie znalesc czy w silniku doladowanym jak np 1.8t po odpieciu przeplywki, auto powinno zgasnac? Bo u mnie np tak jest. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  8. Racja... Pomyliłem krótkoterminowe z dlugo, zwracam honor [emoji3] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  9. Jesli skasuje bledy nawet jak ich nie ma, to statyczne 033 nie wyjda bedzie jedna stala wartosc od poczatku do konca Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. auto nie trzyma serii, swiece kiedy wymieniane? strasznie wali zapłonami. korekty tez tragiczne, najwidoczniej coś z paliwem ale niech sie wypowiedzą bardziej obeznani w temacie.
  11. świece, cewki, moduł zapłonowy do sprawdzenia w pierwszej kolejności.
  12. Naprawa SAI , SAP - Secondary Air Injection - Pompa powietrza wtórnego - wtórego
  13. Zczytaj bledy i zobaczymy, w ciemno stawiam na czujnik temp. Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
  14. Pewnie ze moze bo w silniku robi się zbyt duze cisnienie. Koniecznie upusc albo pojdzie "uszczelkami" Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.