-
Seat Leon mk1 1.8T APP szarpie podczas przyspieszania
Temat ogarnietym wgralem seryjny soft i auto smiga. Dzieki za pomoc
-
Seat Leon mk1 1.8T APP szarpie podczas przyspieszania
panowie wrzucam logi Grupy 002, 033: po wymianie swiec i sondy Grupy 003, 020: po wymianie świec i sondy Grupy 115, 118: po wymianie świec i sondy -Odłączony n75 Grupy 115, 118: po wymianie swiec i sondy
-
Seat Leon mk1 1.8T APP szarpie podczas przyspieszania
Dodam jeszcze ze logi które są w pierwszym poście robione przed wymianą sondy i świec Panowie a jeszcze jedno pytanie czysto teoretyczne jesli auto bylo wystrojone na benzynie np 100 oktanowej a teraz jezdzi na 95 oktanowej to efekt szapania nie byl by podobny?
-
Seat Leon mk1 1.8T APP szarpie podczas przyspieszania
Ok zrobie w piatek wieczorem i dam znac
-
Seat Leon mk1 1.8T APP szarpie podczas przyspieszania
Kilka szarpniec pojedynczysz bardziej plynnych byn powiedział Ok, a co do tej gruchy od turbo na ktorej sa slady ze ktos grzebal, ustawiac ja czy dac sobie spokój?
-
Seat Leon mk1 1.8T APP szarpie podczas przyspieszania
Auto swiezo kupione, sa slady na srubie ze ktos grzebal przy westgate, turbo bardzo glosno slychac podczas przyspieszania. Sadzisz ze auto jest po programie? seria 180 km
-
Seat Leon mk1 1.8T APP szarpie podczas przyspieszania
Temat co prawda nie Audi ale tez grupa VW Leon 1 motor 1.8T APP, auto szarpie podczas przyspieszania od ok 3000 obrotów, wymieniona sonda na bosch, wymienione swiece na dedykowane i nadal to samo, zerknie ktos na logi lub cos podpowie Dodam jeszcze ze logi robione przed wymianą sondy i świec. http://vaglogi.pl/log-115_118_031_4MPf5jM.html http://vaglogi.pl/log-003_020_033_XQduR.html
-
bfb ocena logów
Kolego takie pytanie czysto teoretyczne, bo zawsze sie nad tym zastanawialem i nie moglem nigdzie znalesc czy w silniku doladowanym jak np 1.8t po odpieciu przeplywki, auto powinno zgasnac? Bo u mnie np tak jest. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
bfb ocena logów
Racja... Pomyliłem krótkoterminowe z dlugo, zwracam honor [emoji3] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
bfb ocena logów
Jesli skasuje bledy nawet jak ich nie ma, to statyczne 033 nie wyjda bedzie jedna stala wartosc od poczatku do konca Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
bfb ocena logów
auto nie trzyma serii, swiece kiedy wymieniane? strasznie wali zapłonami. korekty tez tragiczne, najwidoczniej coś z paliwem ale niech sie wypowiedzą bardziej obeznani w temacie.
-
1.8 T BEX - Brak mocy na hamowni - prośba o ocenę logów
świece, cewki, moduł zapłonowy do sprawdzenia w pierwszej kolejności.
-
Dziwny dźwięk na zimnym silniku? 1.8T AWT
Naprawa SAI , SAP - Secondary Air Injection - Pompa powietrza wtórnego - wtórego
-
Audi A4 b5 1.8 T 150KM - Rano odpalam samochód, dodaje gazu, traci moc i gaśnie.
Zczytaj bledy i zobaczymy, w ciemno stawiam na czujnik temp. Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
-
Za dużo oleju a kontrolka
Pewnie ze moze bo w silniku robi się zbyt duze cisnienie. Koniecznie upusc albo pojdzie "uszczelkami" Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka