Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seat Leon mk1 1.8T APP szarpie podczas przyspieszania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat co prawda nie Audi ale tez grupa VW Leon 1 motor 1.8T APP, auto szarpie podczas przyspieszania od ok 3000 obrotów, wymieniona sonda na bosch, wymienione swiece na dedykowane i nadal to samo, zerknie ktos na logi lub cos podpowie

Dodam jeszcze ze logi robione przed wymianą sondy i świec.

http://vaglogi.pl/log-115_118_031_4MPf5jM.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_033_XQduR.html

Edytowane przez tomekch973

Opublikowano

Gdyby to miało normalny program to moze by jezdziło, zacznij od sprawdzenia cisnienia paliwa, turbo przeładowuje i w całym zakresie wysterowane na maksa. Na dłuższą mete sugerowałbym powrót do serii i wtedy diagnoza tego i zrobienie normalnego programu.

Opublikowano
  • Autor

Auto swiezo kupione, sa slady na srubie ze ktos grzebal przy westgate, turbo bardzo glosno slychac podczas przyspieszania. 

Sadzisz ze auto jest po programie? seria 180 km

Edytowane przez tomekch973

Opublikowano

Zgodzę się z kolegą. JA jeszcze mam tylko pytanie czy szarpanie jest chamskie czy bardziej płynne ?? 

Opublikowano

No jakie seria, przecież pisze ze po programie i to zjebanym, wgraj serie moze zacznie jezdzić i wtedy doprowadzaj do stanu uzywalności.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, DarekS4 napisał:

Zgodzę się z kolegą. JA jeszcze mam tylko pytanie czy szarpanie jest chamskie czy bardziej płynne ?? 

Kilka szarpniec pojedynczysz bardziej plynnych byn powiedział 

 

30 minut temu, Łukasz13 napisał:

No jakie seria, przecież pisze ze po programie i to zjebanym, wgraj serie moze zacznie jezdzić i wtedy doprowadzaj do stanu uzywalności.

Ok, a co do tej gruchy od turbo na ktorej sa slady ze ktos grzebal, ustawiac ja czy dac sobie spokój? 

Opublikowano

Zrob log tuebo z odpiętą wtyczką od n75 to się dowiesz.

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, przem8 napisał:

Zrob log tuebo z odpiętą wtyczką od n75 to się dowiesz.

Ok zrobie w piatek wieczorem i dam znac

Opublikowano
  • Autor

Dodam jeszcze ze logi które są w pierwszym poście robione przed wymianą sondy i świec 

Panowie a jeszcze jedno pytanie czysto teoretyczne jesli auto bylo wystrojone na benzynie np 100 oktanowej a teraz jezdzi na 95 oktanowej to efekt szapania nie byl by podobny? 

Edytowane przez tomekch973

Opublikowano

Stuki będą mniejsze na większej liczbie oktanowej.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

panowie wrzucam logi 

Grupy 002, 033: po wymianie swiec i sondy
Grupy 003, 020: po wymianie świec i sondy
Grupy 115, 118: po wymianie świec i sondy -Odłączony n75
Grupy 115, 118: po wymianie swiec i sondy

Opublikowano
  • Autor

Temat ogarnietym wgralem seryjny soft i auto smiga. Dzieki za pomoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.