Treść opublikowana przez Młody_drog
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
hahahaha, to by było idealne rozwiązanie konfliktu! Pytanie, w Audi też są te dynamiczne interwały? Czyli, samochód analizuje styl jazdy i odpowiednio skraca interwał do oleju? U mnie w dieslowym daily, jak go odebrałem to interwał standardowy, 30k ale po intensywnej jeździe, skrócił mi go do 21k. W Emce za to, czuje się jak emeryt bo mi pokazało taki interwał na klocki, że aż mi głupio Chyba trzeba się przejechać na tor, żeby go odpowiednio zmniejszyć! Kox fura! Jak byś jeszcze nagrał filmik z przygazówki do odcinki dopiero po odpaleniu (musi być bardzo zimny silnik) to byłoby super. ?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Chodzi o świeże samochody sportowe nie a4 w dieslu z 2004 roku gdzie jak wiemy, motoryzacja była całkiem inna. Koniec spamu, Kosmita wyjaśnił. P.s. fajne auto, mówiłem już?
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Za*** co? Bo cenzura przysłoniła mi sens twojej wypowiedzi. Dla mnie możecie wymieniać olej i co miesiąc, a filtry co 2 tygodnie. Jeśli myślisz, że wymieniając tak jak sugeruje serwis zrobisz z samochodu "trupa" to gratuluję toku myślenia. To już nie są czasy 1.9tdi kiedy wymieniając co 10k można było zrobić autem 400k km. Prawda jest taka, że co ile by Kosmita (czy jakikolwiek inny wlasciciel szybszego, nowego samochodu) nie wymieniał. To po 150-200k i tak będzie kapitalka kosmita zrobi nim może 60k?? Więc po co ma się tym denerwować? Przy sprzedaży auta nikt mu 20 tyś więcej nie da za to, ze wymienial co 10k olej... Serwis (jeśli zdecyduje się na oddanie po leasingu) też nawet o tym nie wspomni A w zamian, przypierdoli się do jakiejś pierdoły. Takie są realia. Nie zrozumcie, że mówię, żeby nie dbać o samochód. Bo to akurat inna sprawa. Chodzi o to, żeby myśleć i użytkować samochód racjonalnie... Więc zejdźmy na ziemię.
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Nie dajmy się zwariować z tymi wymianami co 3k, co 5k czy "od razu po wyjechaniu z salonu" ??... Samochód jest na gwarancji a Kosmita nim do końca życia na pewno jeździć nie będzie...
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
A to nie jest tak, że Audi już go nieźle na tym teście na torze "dotarło"? Graty fury, za***ista jest!!! ? Na wypad na Słowację jak znalazł!
-
Bukowina 2019 - podziękowania
Dzięki! Było ekstra, tylko droga do domu się jakoś tak dłużyła See you all next year!
-
Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Halo halo, wypraszamto sobie! Ja w zeszłym roku jeździłem ??
-
Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Standardowe pytanie, jak co roku :D Ktoś będzie na desce/nartach jeździł? Ja sprawdzam pogode, jak będzie snieg to w środę już będę (Y)
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
Młody_drog
-
Sylwester w górach - gdzie?
http://zbojeckidwor.pl Dla pary za 3500 27.12 - 02.01
-
Sylwester w górach - gdzie?
Znalezione. Dzięki za pomoc. ? Można zamknąć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Już full ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Halo Krakusy Macie moze w górach jakieś sprawdzone miejsca na sylwka?
-
Sylwester w górach - gdzie?
Późno się obudziliśmy ale chcielibyśmy spędzić sylwestra w górskim klimacie. Najlepiej w niedużym pensjonacie/chatce góralskiej z lokalnym jedzeniem, tradycjami itp. Oczywiście fajnie byłoby również skoczyć na prawdziwy kulig Wszystko to, co turyści lubią robić najbardziej! Ma ktoś jakieś sprawdzone miejsca? Miejsce w sumie nie gra roli. P.S. szukałem na forum, jest kilka tematów ale wszystkie stare
-
BMW M2 LCI - Goły szarak w węglu!
Sorki, trafił się wyjazd służbowy i później kocioł w robocie więc nie miałem czasu na forum. Mka się sprawuje dobrze. Aczkolwiek, jakbym miał brać jeszcze raz to na pewno brałbym manuala Dla chętnych, jest na sprzedaż https://allegro.pl/ogloszenie/bmw-m2-m-performance-karbon-h-k-dpk-7581051284 Zamówiłem dupowóz, powinien być pod koniec Listopada Będą hejty bo znowu bmw...
-
BMW M2 LCI - Goły szarak w węglu!
Za dużo kombinacji :) Mogli już polifta przerobić Ale M2 w cabrio to by było coś! Tylko wtedy bym deski na dach nie zapakował ?
-
BMW F31
Już ostatnio zobaczyłem tyle odprysków, że nawet zrezygnowałem z wizyty na folie ochronną... Nauczka na następne auto - od razu po odbiorze zakładam folię..
-
BMW F31
Gdzie to gdzie to? Ja ostatnio zrobiłem sobie z nudów Schwarzwaldhochstraße. Polecam bo fun niesamowity, tylko troche daleko od Polski! Ja 2 tyg jadę do Polski i już się boje tych robali jak będzie ładny dzień...
-
BMW F31
Masakra teraz z tymi robalami! Ale dobry specyfik + piana aktywna przed myciem i w ogole nie ma z nimi walki
-
BMW M2 LCI - Goły szarak w węglu!
Byłem w weekend na DTM w Hockenheim i akurat udało mi się być na Niemieckiej prezentacji nowej M2 competition z nowymi częściami M Performance! Więc tak, sama buda M2 Competition mi się mniej podoba, przód jest dużo mniej agresywny niż LCI, zderzak ma mniej 'kątów', a te scalone nerki w ogóle mi nie podchodzą ale... Nowe części z M-performance są na wypasie ! Rozmawiałem z głównym Project Managerem z BMW M-performance i mówi, że większość z nowych części pasuje do mnie, jedyne co nie pasuje to przedni zderzak (oraz nowa dokładka w carbonie) i carbonowe błotniki (które mi się nie podobają ze względu na zmiane położenia wlotów powietrza). Nawet dach można zmienić Bardzo podobają mi się spojler, lusterka, nowe fotele, w tym/nastepnym tyg powinien być oficjalny cennik, na dzień dzisiejszy, znam cenę tylko maski i ta nie jest mała Także, narazie samochód zostaje, w czerwcu mam szkolenie Advanced M Driving Experience na torze, więc się troszkę poduczę i zacznę częściej latać na tor (DTM mnie zaraziło!) P.S. może ktoś chętny na kierownicę (jak nowa!) od M2?
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Podobnie do RS3... Wygląda prawie jak A3 w dieslu
-
BMW M2 LCI - Goły szarak w węglu!
BRAK SŁÓW Agresor niesamowity... Tylko narazie dealer nie ma konkretow ws. zamowien i cen...! https://www.autoblog.com/2018/04/17/2019-bmw-m2-competition-revealed/
-
Jak odstraszyć kota?
W nowym mieszkaniu mam problem z jednym lokatorem często przebywającym w parkingu podziemnym. Mianowicie kot sąsiada lubi chodzić po samochodach... oprócz wkur... śladów łap oczywiście z czasem pojawia się rysy z tych jego przechadzek! Żeby Nie było, nie chce kota otruc Ani zrobić mu krzywdy. Chce po prostu, żeby trzymał się z dala od samochodu. Jakieś sprawdzone rozwiązania? Próbowałem sok z cytryny Ale dzisiaj właśnie znowu widzę ślady na masce...
-
Przeładowanie | zamulenie po zmianie biegu
Może zapieczone kierownice w turbo?
-
Audi a4 b7 2007 bład air bag i migająca lampka alarmu
Zapchany odpływ pod akumulatorem, tak jak mówisz często objawiał się mokrym dywanikiem z tyłu. Zaraz obok są kostki od airbagów foteli przednich. Najlepiej to podłączyć VAG'a i zobaczyć jaki błąd powoduje te kontrolki. Wtedy będziemy wiedzieć dalej. Nie wiem jak długo stała Ci ta woda z tyłu więc ciężko też ocenić co mogło pójść nie tak. Podjedź do kogoś na komputer i wrzuć liste błędów