Treść opublikowana przez dawidg2
-
B8 TrOOOOp
A pytałeś w ASO? Bo tam nieraz mniejsze ceny niż na alle za używki.
-
B8 TrOOOOp
16 zł za lampkę to nie normalna cena?
-
B8 TrOOOOp
http://allegro.pl/vw-audi-lampka-led-4e0947415a-4e0-947-415-a-i7314372219.html#thumb/4 wtyki i piny to raczej w aso tylko.
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie, nie każdy robi dieslem po 30-50kkm. Ja też robiłem po 10-12k km rocznie, ostatni rok mi teraz wyjdzie dużo mniej, bo nie jeżdżę ostatnio często.
-
B8 TrOOOOp
Idzie jadąc do 70km/h
-
B8 TrOOOOp
Średnie z q z silnikiem 2.0 170 KM u mnie to koło 8L. Na trasie idzie zejść tak bliżej 6. Ale to już spokojna jazda do tak 120km/h.
-
B8 TrOOOOp
na forum gdzieś to było podane. ale gdzie to nie wiem. Ja to wyłączałem 3 late temu i od tej pory zero świecenia.
-
B8 TrOOOOp
Ja to zaraz wyłączyłem bo mnie to denerwowało.
-
B8 TrOOOOp
Opcje masz dwie: 1. Naprawić 2. Wyłączyć kompem informacje o niezapiętych pasach.
-
B8 TrOOOOp
Ale macie alternatywę do drogiego z ASO za 120 zł, taki sam jak w aso pewnie za 120 zł plus przesyłka, nie wiem czy dalej warto szukać używki.
-
B8 TrOOOOp
Diesel dymi. Więc różnie to może być.
-
B8 TrOOOOp
Jeśli wiesz jak, to sprawdź zapełnienie filtra przez kompa.
-
B8 TrOOOOp
A czujnik ciśnienia? podłącz kompa i trzeba sprawdzić jaki błąd.
-
B8 TrOOOOp
Koledzy ile warte teraz takie auto? Przelot obecnie ok 153 tysiące.
-
B8 TrOOOOp
Za ostrożnie jeździsz. Trzeba bardziej cisnąć, A tak na poważnie, u mnie ten sam problem, jak temp powietrza koło zera, to mam u mnie między 80 a 90st temperaturę.
-
B8 TrOOOOp
Moje tak rzuca tyłem jak np na krzyżówce trochę piachu leży, albo z jakiejś drogi kamyszkiem wysypanym wyjadę, to stawia bokiem przy ostrym ruszeniu.
-
B8 TrOOOOp
Też mam takie lustra a auto z 2010 roku.
-
B8 TrOOOOp
W deszczu też u mnie działa. Więc tak jakby zawsze grzały. A może jest jakaś zależność z wycieraczkami itd. JawoR36 mój kuzyn robi renowacje felg, daje też komuś do malowania. Dużo felg naprawia tych co miały trafić na przetop.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
MI jutro nie pasi ale za to będę we wtorek w PZ na MTP, i na Sady mam jechać coś też załatwić.
-
B8 TrOOOOp
Dobre pytanie, ale mało kto ma tu w ogóle Quattro a co dopiero sportowy dyfer ma jakiś kod wyposażenia ten sportowy dyfer?
-
B8 TrOOOOp
Na ile byście wycenili moje auto? Przebieg obecnie 143 tysiące. Prawdopodobnie będzie na sprzedaż, albo zostanie w rozliczeniu na nowe auto. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281157-all-b8-czarny-dawidowoz-a4-b8-quattro/
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
255 jest fabrycznie dla 35 profilu i 19 cali
-
B8 TrOOOOp
Ale to miało starczac między zmianami oleju. Pewnie kolega mniej jeździ albo inaczej niż niemcy zakładali (długie trasy) i się prędzej skończył
-
B8 TrOOOOp
No auto mniejsze dużo mniej idzie adblue na każdy kilometr to i mniej powinno się wszystko zużywać.
-
B8 TrOOOOp
Przecież dużo mniejsze więc i tańsze w produkcji.