Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidg2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidg2

  1. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A pytałeś w ASO? Bo tam nieraz mniejsze ceny niż na alle za używki.
  2. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    16 zł za lampkę to nie normalna cena?
  3. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://allegro.pl/vw-audi-lampka-led-4e0947415a-4e0-947-415-a-i7314372219.html#thumb/4 wtyki i piny to raczej w aso tylko.
  4. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie, nie każdy robi dieslem po 30-50kkm. Ja też robiłem po 10-12k km rocznie, ostatni rok mi teraz wyjdzie dużo mniej, bo nie jeżdżę ostatnio często.
  5. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Idzie jadąc do 70km/h
  6. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Średnie z q z silnikiem 2.0 170 KM u mnie to koło 8L. Na trasie idzie zejść tak bliżej 6. Ale to już spokojna jazda do tak 120km/h.
  7. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    na forum gdzieś to było podane. ale gdzie to nie wiem. Ja to wyłączałem 3 late temu i od tej pory zero świecenia.
  8. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja to zaraz wyłączyłem bo mnie to denerwowało.
  9. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Opcje masz dwie: 1. Naprawić 2. Wyłączyć kompem informacje o niezapiętych pasach.
  10. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale macie alternatywę do drogiego z ASO za 120 zł, taki sam jak w aso pewnie za 120 zł plus przesyłka, nie wiem czy dalej warto szukać używki.
  11. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Diesel dymi. Więc różnie to może być.
  12. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli wiesz jak, to sprawdź zapełnienie filtra przez kompa.
  13. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A czujnik ciśnienia? podłącz kompa i trzeba sprawdzić jaki błąd.
  14. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy ile warte teraz takie auto? Przelot obecnie ok 153 tysiące.
  15. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Za ostrożnie jeździsz. Trzeba bardziej cisnąć, A tak na poważnie, u mnie ten sam problem, jak temp powietrza koło zera, to mam u mnie między 80 a 90st temperaturę.
  16. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moje tak rzuca tyłem jak np na krzyżówce trochę piachu leży, albo z jakiejś drogi kamyszkiem wysypanym wyjadę, to stawia bokiem przy ostrym ruszeniu.
  17. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też mam takie lustra a auto z 2010 roku.
  18. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W deszczu też u mnie działa. Więc tak jakby zawsze grzały. A może jest jakaś zależność z wycieraczkami itd. JawoR36 mój kuzyn robi renowacje felg, daje też komuś do malowania. Dużo felg naprawia tych co miały trafić na przetop.
  19. MI jutro nie pasi ale za to będę we wtorek w PZ na MTP, i na Sady mam jechać coś też załatwić.
  20. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobre pytanie, ale mało kto ma tu w ogóle Quattro a co dopiero sportowy dyfer ma jakiś kod wyposażenia ten sportowy dyfer?
  21. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na ile byście wycenili moje auto? Przebieg obecnie 143 tysiące. Prawdopodobnie będzie na sprzedaż, albo zostanie w rozliczeniu na nowe auto. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281157-all-b8-czarny-dawidowoz-a4-b8-quattro/
  22. 255 jest fabrycznie dla 35 profilu i 19 cali
  23. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale to miało starczac między zmianami oleju. Pewnie kolega mniej jeździ albo inaczej niż niemcy zakładali (długie trasy) i się prędzej skończył
  24. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No auto mniejsze dużo mniej idzie adblue na każdy kilometr to i mniej powinno się wszystko zużywać.
  25. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przecież dużo mniejsze więc i tańsze w produkcji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.