Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidg2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidg2

  1. Na autostradzie może zgoda, ale nie na polskie warunki. Jechałem o 3 dziś nad ranem, dość spokojnie bo przez lasy, kilka wiosek po drodze, w mieście wysadziłem dwie osoby i powrót, to zeszło mi do 5.8 ale jechałem średnio 51km/h zrobiłem 40 kilka km, a prędkość max to było 90, większość trasy 70-80.
  2. Na wsi mieszkam. Ale jeżdżę dość dynamicznie, więc dlatego też takie spalanie. Jak się szybko rozpędzę a potem jadę max 90 to na kompie schodzi do 5L i trochę. Ale to wtedy dziadkowa jazda Ale benzyna jeszcze pewnie więcej by paliła na tych moich trasach. Na pewno w tych naszych 2.0 nie pomaga DPF w oszczędnym spalaniu.
  3. No ja robię trasy po 3km do roboty i spowrotem, trochę się też między firmami kręcę to jest nieco ponad 1km. 800 km to zrobiłem nad morze i spowrotem ale średnia prędkość to 100km ponad. Tak ogólnie ładna ta Twoja biała. Też chciałem albo niebieską czy czerwoną na końcu mi się czarna fajna trafiła.
  4. Tylko że ja mam oponę 255. Ja tankuję koło 54 litry. Przeważnie przy zapaleniu rezerwy.
  5. Po programie czy przed? Bo mój to pali więcej, robię od 500-800 km na zbiorniku. Chyba że sedan ma mniejszy bak? ale wątpię.
  6. dawidg2 odpowiedział(a) na a-2 temat w 1.9TDI
    Ale tu chodzi tylko o podmianke by sprawdzić czy dobrze wskaźnik działa od paliwa. Nie musi odpalac do tej operacji.
  7. dawidg2 odpowiedział(a) na a-2 temat w 1.9TDI
    Nie wiem jak w poliftowej b5 ale w przedlifcie się odkręcało dwie śrubki pod licznikiem i licznik wychodził. Potem się kostki odpinało i tyle. Co jakiś czas wyciągałem bo się żaróweczki podświetlenia przepalały.
  8. dawidg2 odpowiedział(a) na a-2 temat w 1.9TDI
    Trzeba zegary podmienić na inne i sprawdzić czy nie jest wina wskaźnika w twoich.
  9. Antenę gdzie masz? i jak kabel puszczony. Bo ja u siebie w sedanie tak myślę od roku gdzie wmontować CB, zresztą tras mało teraz robię więc nie potrzebne. No ale 7 lat było w poprzednim aucie więc jakoś za cicho teraz. Są różne modele http://konektor5000.pl/index.php?k50,radia-cb-radia-do-dyskretnego-montazusą też wersje mini CB. Tylko nie wiem jak z jakością, miałem Unidena 520 ale dałem go do ciężarówki, ale chętnie wziąłbym go z powrotem. Ale wymiary znów. Najlepsze miejsce pod podłokietnikiem ale chciałbym kabel od anteny schować bo gniazdko z prądem tam mam więc bez problemu.
  10. dawidg2 odpowiedział(a) na krecik002 temat w Audi A4 B8
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/242262-hak-holowniczy-montaz-zmiany-w-ukladzie-chlodzenia/ten temat poczytaj też się haka dotyczy. Dział akcesoria owszem ale nie w kosmetyce samochodowej.
  11. dawidg2 odpowiedział(a) na krecik002 temat w Audi A4 B8
    Westfalii chyba oryginalny. Był temat o haku do b8 trzeba pamiętać że jak hak się montuje, to są dwa wydajniejsze wentylatory chłodnicy założone. Trzeba sprawdzić jakie są w aucie i ewentualnie dołożyć.
  12. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zwróćcie uwagę za co, bo jedni piszą o przełącznika szyb a drudzy o tych na fotelu. Więc czytajcie uważnie.
  13. Ja w zeszłym roku byłem w Pobierowie. Możecie podjechać za tydzień w weekend 12-14 do Skorzęcina na rajd Truskawisko. Auta w sobotę po 18 nad jeziorem będą prezentowane. Może jak się uda to ode mnie będzie załoga Dacia 1300.
  14. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A mi teraz zaczął wyświetlacz że zostało ok 18 tys km i 29 dni do inspekcji. Skasować czy się umówić do ASO?
  15. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wyklepią I będzie Git.
  16. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś będzie musiał chyba kupić autko. Ciekawe jak to rozwiążą.
  17. Jak się obroty podniosą na ok 1000 obr. Tylko że u mnie nieraz 950 mają i nie wiem co wtedy robi.
  18. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pirometr w rękę i trzeba mierzyć. Może wlał coś do układu co pozatykalo kanaliki w chłodnicy.
  19. dawidg2 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ostatnio duży w poznaniu zrobiliśmy. Ale nikogo z okolic nie było.
  20. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak oczywiscie 8D0 012 244 A 6,40 PLN ASO 6,72 PLN u mnie w aso VW.
  21. Pianownice Karchera miałem od dawna, bo mam dużą myjkę z podgrzewaniem wody w firmie. W sumie też kupiłem myjkę z tym do mycia kostki. Trochę już umyłem ale jeszcze dużo granitu zostało do umycia w koło domu więc się przyda. No ale Karcher K7 to 2500zł.
  22. Mam K7 z dozowaniem chemii i nie używam tego. Auto i tak się pianą myje z pianownicy. A te inne dodatki Ci potrzebne? jak to do mycia kostki, wąż do kanalizacji, itd?
  23. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A to zamiast lampki? Bede za tydz w aso vw to spytam ile u nich.
  24. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To wyświetla hologram? Ile za to wołają?
  25. Wiosna przyszła, każdy zalatany.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.