Treść opublikowana przez dawidg2
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Na autostradzie może zgoda, ale nie na polskie warunki. Jechałem o 3 dziś nad ranem, dość spokojnie bo przez lasy, kilka wiosek po drodze, w mieście wysadziłem dwie osoby i powrót, to zeszło mi do 5.8 ale jechałem średnio 51km/h zrobiłem 40 kilka km, a prędkość max to było 90, większość trasy 70-80.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Na wsi mieszkam. Ale jeżdżę dość dynamicznie, więc dlatego też takie spalanie. Jak się szybko rozpędzę a potem jadę max 90 to na kompie schodzi do 5L i trochę. Ale to wtedy dziadkowa jazda Ale benzyna jeszcze pewnie więcej by paliła na tych moich trasach. Na pewno w tych naszych 2.0 nie pomaga DPF w oszczędnym spalaniu.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
No ja robię trasy po 3km do roboty i spowrotem, trochę się też między firmami kręcę to jest nieco ponad 1km. 800 km to zrobiłem nad morze i spowrotem ale średnia prędkość to 100km ponad. Tak ogólnie ładna ta Twoja biała. Też chciałem albo niebieską czy czerwoną na końcu mi się czarna fajna trafiła.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Tylko że ja mam oponę 255. Ja tankuję koło 54 litry. Przeważnie przy zapaleniu rezerwy.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Po programie czy przed? Bo mój to pali więcej, robię od 500-800 km na zbiorniku. Chyba że sedan ma mniejszy bak? ale wątpię.
-
"Leniwy" wskaźnik poziomu paliwa
Ale tu chodzi tylko o podmianke by sprawdzić czy dobrze wskaźnik działa od paliwa. Nie musi odpalac do tej operacji.
-
"Leniwy" wskaźnik poziomu paliwa
Nie wiem jak w poliftowej b5 ale w przedlifcie się odkręcało dwie śrubki pod licznikiem i licznik wychodził. Potem się kostki odpinało i tyle. Co jakiś czas wyciągałem bo się żaróweczki podświetlenia przepalały.
-
"Leniwy" wskaźnik poziomu paliwa
Trzeba zegary podmienić na inne i sprawdzić czy nie jest wina wskaźnika w twoich.
-
Montaż CB - Wybór Miejsca
Antenę gdzie masz? i jak kabel puszczony. Bo ja u siebie w sedanie tak myślę od roku gdzie wmontować CB, zresztą tras mało teraz robię więc nie potrzebne. No ale 7 lat było w poprzednim aucie więc jakoś za cicho teraz. Są różne modele http://konektor5000.pl/index.php?k50,radia-cb-radia-do-dyskretnego-montazusą też wersje mini CB. Tylko nie wiem jak z jakością, miałem Unidena 520 ale dałem go do ciężarówki, ale chętnie wziąłbym go z powrotem. Ale wymiary znów. Najlepsze miejsce pod podłokietnikiem ale chciałbym kabel od anteny schować bo gniazdko z prądem tam mam więc bez problemu.
-
Hak dla A4 B8 Sedan
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/242262-hak-holowniczy-montaz-zmiany-w-ukladzie-chlodzenia/ten temat poczytaj też się haka dotyczy. Dział akcesoria owszem ale nie w kosmetyce samochodowej.
-
Hak dla A4 B8 Sedan
Westfalii chyba oryginalny. Był temat o haku do b8 trzeba pamiętać że jak hak się montuje, to są dwa wydajniejsze wentylatory chłodnicy założone. Trzeba sprawdzić jakie są w aucie i ewentualnie dołożyć.
-
B8 TrOOOOp
Zwróćcie uwagę za co, bo jedni piszą o przełącznika szyb a drudzy o tych na fotelu. Więc czytajcie uważnie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja w zeszłym roku byłem w Pobierowie. Możecie podjechać za tydzień w weekend 12-14 do Skorzęcina na rajd Truskawisko. Auta w sobotę po 18 nad jeziorem będą prezentowane. Może jak się uda to ode mnie będzie załoga Dacia 1300.
-
B8 TrOOOOp
A mi teraz zaczął wyświetlacz że zostało ok 18 tys km i 29 dni do inspekcji. Skasować czy się umówić do ASO?
-
B8 TrOOOOp
Wyklepią I będzie Git.
-
B8 TrOOOOp
Ktoś będzie musiał chyba kupić autko. Ciekawe jak to rozwiążą.
-
SPALANIE na postoju 1,1-1,3 l/h
Jak się obroty podniosą na ok 1000 obr. Tylko że u mnie nieraz 950 mają i nie wiem co wtedy robi.
-
B8 TrOOOOp
Pirometr w rękę i trzeba mierzyć. Może wlał coś do układu co pozatykalo kanaliki w chłodnicy.
-
Spot Leszno
Ostatnio duży w poznaniu zrobiliśmy. Ale nikogo z okolic nie było.
-
B8 TrOOOOp
Tak oczywiscie 8D0 012 244 A 6,40 PLN ASO 6,72 PLN u mnie w aso VW.
-
Myjka Ciśnieniowa
Pianownice Karchera miałem od dawna, bo mam dużą myjkę z podgrzewaniem wody w firmie. W sumie też kupiłem myjkę z tym do mycia kostki. Trochę już umyłem ale jeszcze dużo granitu zostało do umycia w koło domu więc się przyda. No ale Karcher K7 to 2500zł.
-
Myjka Ciśnieniowa
Mam K7 z dozowaniem chemii i nie używam tego. Auto i tak się pianą myje z pianownicy. A te inne dodatki Ci potrzebne? jak to do mycia kostki, wąż do kanalizacji, itd?
-
B8 TrOOOOp
A to zamiast lampki? Bede za tydz w aso vw to spytam ile u nich.
-
B8 TrOOOOp
To wyświetla hologram? Ile za to wołają?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wiosna przyszła, każdy zalatany.