Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidg2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidg2

  1. https://www.google.pl/search?q=pieciokatny.torx&client=tablet-android-lge&hl=pl-PL&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=7shHVZSQDKnCywPe_4GgDw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=601&bih=916prosze
  2. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    2010 więc już powoli by trzeba.
  3. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To trzeba kasę odłożyć i w czerwcu zrobić wszystko. Dzięki
  4. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dla spokoju bo 5 lat minie.
  5. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie 131 tys i trochę.
  6. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie niedługo mija u mnie rok po przeglądzie i wymianie oleju. Ale że auto ma 5 lat chce zrobić zaraz rozrzad. Olej jest zalany na long life wiec czy go trochę przeciągnąć i zrobić razem z rozrzadem? Na oleju jakieś 8 tys km zrobione
  7. Jak nie wezmą zniżek z AC to weź kasę z AC, i szukaj w kolorze z PDC.
  8. Mariusz raczej Ci nie wejdzie, wyżej ktoś dał zdjęcia styropianu i plastiku jaki jest pod koło.
  9. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O dzięki Grzegorzu. Muszę jutro przedzwonic do aso vw czy mają.
  10. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zna ktoś numer agrafki takiej co się ściąga te plastikowe nasadki na śruby kół?
  11. Dzięki panowie. Teraz dojechałem.
  12. To gdzie dokładnie spot?
  13. Wszystko w trakcie,koncepcja się zmieniła !Dawid wiadukt na Franowie chyba zrobili,rzadko tam bywam, przyjedziesz? nie wiem, nie chce mi się zbytnio.
  14. Drut nie wiem, myślę. Zobaczę co jutro będzie. Zrobili już ten wiadukt na Franowie?
  15. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jak QQ1 fabryczne to są ledy w którejś lampce bo tak jakby na nogi u mnie świeciło na biało.
  16. A my raz bliżej Szwajcarskiej staliśmy.
  17. Akurat motor show sie kończy tego dnia może być ciasno na mieście.
  18. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na dole na mapie gdzie widok z satelity pojawia się PAC-MAN i można grać jak się kliknie.
  19. Śnieg dziś padał bynajmniej u mnie więc jeszcze czas na zmianę na letnie koło.
  20. Na moim drugim zdjęciu masz tą drugą opcje. To fabryczna konfiguracja.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.