Treść opublikowana przez dawidg2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
https://www.google.pl/search?q=pieciokatny.torx&client=tablet-android-lge&hl=pl-PL&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=7shHVZSQDKnCywPe_4GgDw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=601&bih=916prosze
-
B8 TrOOOOp
2010 więc już powoli by trzeba.
-
B8 TrOOOOp
To trzeba kasę odłożyć i w czerwcu zrobić wszystko. Dzięki
-
B8 TrOOOOp
Dla spokoju bo 5 lat minie.
-
B8 TrOOOOp
U mnie 131 tys i trochę.
-
B8 TrOOOOp
No właśnie niedługo mija u mnie rok po przeglądzie i wymianie oleju. Ale że auto ma 5 lat chce zrobić zaraz rozrzad. Olej jest zalany na long life wiec czy go trochę przeciągnąć i zrobić razem z rozrzadem? Na oleju jakieś 8 tys km zrobione
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Jak nie wezmą zniżek z AC to weź kasę z AC, i szukaj w kolorze z PDC.
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Mariusz raczej Ci nie wejdzie, wyżej ktoś dał zdjęcia styropianu i plastiku jaki jest pod koło.
-
B8 TrOOOOp
O dzięki Grzegorzu. Muszę jutro przedzwonic do aso vw czy mają.
-
B8 TrOOOOp
Zna ktoś numer agrafki takiej co się ściąga te plastikowe nasadki na śruby kół?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki panowie. Teraz dojechałem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To gdzie dokładnie spot?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszystko w trakcie,koncepcja się zmieniła !Dawid wiadukt na Franowie chyba zrobili,rzadko tam bywam, przyjedziesz? nie wiem, nie chce mi się zbytnio.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Drut nie wiem, myślę. Zobaczę co jutro będzie. Zrobili już ten wiadukt na Franowie?
-
B8 TrOOOOp
A jak QQ1 fabryczne to są ledy w którejś lampce bo tak jakby na nogi u mnie świeciło na biało.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A my raz bliżej Szwajcarskiej staliśmy.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
To jakieś drobnostki hihi. A softa już abt zrobił.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Nie dla Ciebie bo nie ma co w nim rezać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Akurat motor show sie kończy tego dnia może być ciasno na mieście.
-
B8 TrOOOOp
Na dole na mapie gdzie widok z satelity pojawia się PAC-MAN i można grać jak się kliknie.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A3
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Sypał ostro. Ja jeszcze czekam.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Śnieg dziś padał bynajmniej u mnie więc jeszcze czas na zmianę na letnie koło.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Tak.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Na moim drugim zdjęciu masz tą drugą opcje. To fabryczna konfiguracja.