Treść opublikowana przez dawidg2
-
B8 TrOOOOp
U mnie grzeja czasem swiece bo kontrolka od nich swieci dluzej i jak zgaśnie dopiero zaczyna kręcić rozrusznik. sprawdzę bledy później.
-
B8 TrOOOOp
Ale rozrosznik zakręci i się wyłączy o to chodzi, a nie że kręci i kręci.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
No właśnie mi to jakoś nie przeszkadza. Może dlatego że robię krótkie trasy, a jak robiłem długie to wyłączam przyciskiem i tyle ale to jak w mieście bo nieraz jak się wciąż jedzie to się zapomina.
-
B8 TrOOOOp
takie pytanko małe, rano też wam tak dziwnie zapala silnik, że rozrusznik trochę przekręci i tyle, silnik oczywiście nie odpali, I trzeba jeszcze raz wcisnąć kluczyk?
-
Polecane opony zimowe
Ja jutro też jadę Alpiny 5 zakładać
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Mi 2,5 pompowal do 19
-
B8 TrOOOOp
Ja mam tam dysk twardy.
-
B8 TrOOOOp
http://www.tme.eu/pl/details/st-ass-hst2-1_2.7/konektory-izolowane/# coś takiego.
-
B8 TrOOOOp
są takie fajne tulejki, skręca się kable ze sobą nasuwa i podgrzewa, jest w tulejce cyna i lutuje kable a sama tulejka ładnie się obkurcza na kablach tworząc idealne połączenie.
-
Polecane opony zimowe
Tylko ja mam teraz 255/35R19 i zawieszenie -30mm więc raczej wyższy profil nie bardzo. Zostanę przy 225/50R17, chodzi mi tylko o samą opinie o właściwościach tego Michelina bo to dość świeża konstrukcja.
-
Polecane opony zimowe
Właśnie taki jak podałem 225. Byłem sprawdzić.
-
Polecane opony zimowe
Sprawdzę na drzwiach ale raczej dobry podałem. Zresztą teraz letnie są takie założone na oryginalnych felgach 7,5jx17
-
Polecane opony zimowe
Ktoś jeździ na Michelin alpin 5? Zastanawiam się nad kupnem rozmiar 225/50R17. Cena tam gdzie kupuje to 670 za sztuke z montażem i wyważeniem.
-
B8 TrOOOOp
u mnie też tak jest że widać.
-
Jaka aktywna piana i szampon?
To zwykła Karchera mam taką od maszyny HDS zaadoptowaną do myjki K7 i nawet wlany koncentrat aktywnej piany nie robi takiej piany. Chyba że bym musiał filce może wymienić w mojej.
-
B8 TrOOOOp
Jak masz servotronic to pewnie tak
-
B8 TrOOOOp
ADS Audi drive select http://a4-klub.pl/index.php?/topic/271003-odblokowanie-audi-drive-select/
-
Spot Leszno
Ja mogę podjechać. Ale do 12 w robocie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie masz AUXa w podłokietniku? Nie lepiej zaraz USB wyjście założyć?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja raczej odpadam bo mam pełne auto.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzis to tu leje deszcz, ludzi troche ale pewnie sie zwiną zaraz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jutro mam lecieć na Biskupin więc ciężko będzie chyba.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś jutro się szykuje?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co tam u was było dziś w tym poznaniu na wylocie na Komorniki, jadę jedna stłuczka, kawałek dalej na przeciwnym pasie dwa auta rozwalone, koło MCdonalda korek na moim pasie przed autostradą a tam pod wiaduktem ciężarówka zgubiła zabudowę, tzn sam sobie ją strącił zahaczając o wiadukt wcześniej znaki rozwalając. Masakra jakaś. Wszystko świeże bo policji jeszcze nie było.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czwartek to ja odpadam. od rana chodzenie po targach więc jak przyjadę to będzie ciężko już ze mną