Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidg2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidg2

  1. ALe na concercie nie masz przycisku <Car>? nie musi być MMI
  2. Zapracowana od rana do wieczora
  3. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No mam Bixa, chyba mam z P bo druga połowa 10 roku. Jutro sprawdzę bo dziś nie chciało mi się targać laptopa do auta.
  4. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem czy ja takiego nie mam, ale na 100% pewny nie jestem, ale mam fabryczne QQ1. ---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ---------- Taka cena ja mialem kiedys za 300 pln Ach to będzie musiało na razie poczekać. Dzięki
  5. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Masz jego cene bo na necie jakoś 170 € chcą
  6. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I tylko kabelek wystarczy w moim przypadku?
  7. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wrclaguna co mi tak tu mrugasz , co tam potrzeba by było USB. Mam karty ale jakoś uniwersalne USB.
  8. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    do Q dekory? Ktoś dokładał AMI do 3G HIGH z HDD?
  9. ALe pierwszą trasę taką wybrał. tylko że chce do Wrocka dojechać i dalej na opole bez sensu jak dla mnie, tłuc się krajówkami gdy obok jest ładna autostrada. Jak chcesz jechać krajówkami to może lepiej na Kępno, Kluczbork i do Tarnowskich Gór dojechać i na A1 wskoczyć.
  10. A dlaczego A4 omijacie?
  11. a nie 255/35R19 ja takie mam na feldze 8,5". Warto Micheliny Sporty 3 założyć? bo na wiosnę będę musiał zmienić. I co na zimę? 17tki czy 18tki? Najchętniej jakiś komplet z felgami S-line bym kupił, z w miarę oponami na 2-3 sezony.
  12. Z przodu mam standart, bi-xenon z ledami, i przeciwmgielne, żadnych więcej lampek niema. ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ---------- Zmieniłem w MMI i się ledy nawet na "0" włączają zaraz.
  13. Chodzi o Bit4, w kodowaniu wrclaguna go niema. Czy te ledy trzeba włączyć w MMI? mam 3G HIGH
  14. Dziś się połączyłem kablem i chciałem uruchomić dzienne na ledach na auto i jakoś nie mogę. Mam coś takiego w kodowanie są tylko 3 bity a ja mam 4 co to za 4 opcja?
  15. wsadził w wyważarkę i jak zakręciła to było widać że nie jest okrągła.
  16. Mam opony Pirelli w swoim audi 255/35R19 i dziś się okazało ze nie są idealnie okrągłe. Jedne są 0313 a drugie z końca 11 roku. Ktoś miał taki przypadek?
  17. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wojtsen ma. U mnie 19tki i 1BV zawieszenie. Dziś wyjechałem autkiem jest moc, bo przesiadce z b5 z silnikiem 1Z i wielki przeskok na
  18. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki. Zmienię jak kabelek dojdzie.
  19. Robota świetna. Napiszesz mi na PW ile taka przyjemność wyniesie dla czarnej perły? Rys za dużo niema, ale dużo odprysków na masce czy przednim zderzaku ale podkładu nie widać.
  20. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powiedzcie mi jak to jest z ledami z przodu jako dzienne? Trzeba coś zmienić bo jak włącze na Auto to się nie zapalają. Wieczorem dopiero się z mijania włączą.
  21. Ja w Sedanie mam te uchwyty na reklamówki. ale przydałaby się siatka na podłogę jeszcze.
  22. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli 800-900 czyli podobnie jak mi napisali. Ciekawe czy w Kaliszu zrobią. Ktoś to robi jeszcze w WLKP ew dolnośląskie czy lubuskie? A nawibmw co to za firma lub Car connect ?? zna ktoś?
  23. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale za cały komplet jak pisałem?
  24. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale moje 4 letnie to też prawie nowe. W środku jak nowe zresztą.
  25. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zmień sobie język na angielski car -> setup -> sprache -> englisch Byłem przed chwilą i zmieniłem na Englisch, tak swoją drogą żeby PL nie było fabrycznie to wielki minussss

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.