Treść opublikowana przez dawidg2
-
B8 TrOOOOp
Ja jadąc nad morze i spowrotem jakieś 750 km wyszlo na baku, ale 2/3 tej trasy to autostrada czy S3 gdzie jechalem 140-160 to spalanie bylo jakieś 7,4l/100km, w sobotę bylem we Wrocławiu. W sumie objechałem go bokiem obwodnica, to spalanie na 230km przejechanych bylo 7,3. Ale tez 160 na obwodnicy jechalem, na trasie różnie bo i 70 i 140 jak szlo, dość dynamicznie zresztą. Wskazania komputera, kręcąc się praca-dom i okolica to 9 pewnie łyka silnik 170 z q i opona 255/19.
-
Ręczniki do wycierania karoseri.
http://www.shinygarage.pl/shiny-garage-recznik-fluffy-do-osuszania-karoseriii.html ja kupiłem ten, ale dopiero jak przyjdzie to wypróbuje.
-
Wiaderka pod GRID Guard - gdzie kupić ??
Ale to nie do mycia auta tylko do gąbek itd. Ja kupiłem wiadro z Shiny Garage, ale jedno na razie.
-
Wymiana czujnika różnicy ciśnień DPF w A4 B8 2.0TDI
A czy możliwe że błąd znika gdy czujnik zadziała? Bo wczoraj drugi raz mi zgasła kontrolka "check engine" po trasie 400 km którą zrobiłem z tą kontrolką, w sobotę jak jechałem tą samą trasę to się zapaliła przy końcu trasy, później trochę jeździłem tu tam, kilka razy auto odpalałem, gasiłem i za którymś się kontrolka nie pojawiła, niedawno też tak samo było. Czujnik i tak wczoraj zamówiłem nowy. Tylko z braku czasu dziś nie odebrałem, bo na miejscu nie mieli.
-
Do Szklarskiej ze Szczecina
Ja po 8 wyjechałem, zero korków. Niecałe 4 godziny i bylbym w domu ale jeszcze jechałem klamoty do aso zamówić.
-
Do Szklarskiej ze Szczecina
Jutro wracam bo praca
-
Do Szklarskiej ze Szczecina
Węższe drogi i duży ruch na Żary ciężarówek, chodź w sumie krajówki, A od nowej soli przez kożuchów do Bolesławca masz wojewódzkie. W Zielonej Górze remontują tą obwodnice północną. Może się blokować trochę w dzień. ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ---------- S3 spoko tylko na zwężkach uwaga bo sie dziś korkowało w stronę Zielonej Góry, wyjechałem po 14 na autostradę a2 i jechałem w stronę morza i zakotwiczyłem w Pobierowie pozdro
-
Do Szklarskiej ze Szczecina
S3 masz bezpłatną, możesz do samego Lubina jechać i odbić na Legnicę, albo prędzej, na Szprotawę potem przez Bolesławiec (robią drogę akurat przed Bolesławcem) ---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ---------- A przez Lubin- Legnicę wszystkie ciężarówki śmigają. A w poniedziałek będzie tego pełno.
-
SPALANIE na postoju 1,1-1,3 l/h
Normalne, 900 u mnie. Teraz chłodniej i jak klima na mniejszych obrotach to 0,9 pokazywało.
-
SPALANIE na postoju 1,1-1,3 l/h
tak, u mnie też tyle, wyłącz klimę to będziesz miał ok 0,8L
-
Jaka aktywna piana i szampon?
Jedno z pianą, a w drugim płuczesz rękawice. Wiaderka takie jak na filmie z tą kratką na dnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Te w serwisie to kierowcy z spojlerkiem, a prawa wygięta, nie wiem jak w B6 jest. Te Boscha w serwisie idealne, ale 120 zł komplet chyba.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja ostatnio kupiłem u siebie w pobliskim sklepie, te "lepsze" bez ramienia, ale przy większej prędkości nie zbiera z całej powierzchni jak grubiej wody było.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na krańcowej nie czasem do 19?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Coś markowego kup np BOSCH, Dobre mają w serwisie, kiedyś kupowałem do B5. Teraz w B8 mam dobre idealnie wycierają.
-
Jaka aktywna piana i szampon?
Też się zastanawiałem i dlaczego mył rękawicą tą pianą, a nie spłukał i mył z wiaderka. Zresztą to pokaz więc. Ale widziałem że inni też moczyli przed pianą.
-
Jaka aktywna piana i szampon?
taką masz?https://www.youtube.com/watch?v=_SS66yCEtwQ
-
Myjka Ciśnieniowa
Czyli do domu najlepiej kupić K7 jeśli chcemy kostkę umyć i autka?
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Właśnie chce zaadoptować tą pianownice od dużej myjki do małej. Tylko pytam czy ok, bo na środkach karchera niezbyt piana była, ale oglądałem dziś filmiki na YT i piana super wychodzi.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Arek 4 posty wyżej masz co się stało.
-
Rejestracja pojazdu
U mnie nic nie mówiła o przeglądzie przy ubezpieczeniu.
-
Rejestracja pojazdu
Tak OC już na rok. Potem tylko zmienisz nr rejestracyjny jak dadzą normalne tablice. 62 zł mam za rejestracje.
-
Rejestracja pojazdu
Rejestrujesz auto w wk dają ci tablice ( mi na miesiąc dali) wykupujesz oc i jedziesz na przegląd. Ja tak wlasnie mialem bo niedawno rejestrowalem, mozesz rejestracje zlecic firmie, dasz im papiery i wszystko zrobią w kilka dni, nie trzeba latać po urzędach.
-
B8 TrOOOOp
Mam błąd w silniku 5262, czy to będzie ten czujnik różnicy ciśnień do wymiany?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A spota w week nie robicie?