Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidg2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidg2

  1. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja jadąc nad morze i spowrotem jakieś 750 km wyszlo na baku, ale 2/3 tej trasy to autostrada czy S3 gdzie jechalem 140-160 to spalanie bylo jakieś 7,4l/100km, w sobotę bylem we Wrocławiu. W sumie objechałem go bokiem obwodnica, to spalanie na 230km przejechanych bylo 7,3. Ale tez 160 na obwodnicy jechalem, na trasie różnie bo i 70 i 140 jak szlo, dość dynamicznie zresztą. Wskazania komputera, kręcąc się praca-dom i okolica to 9 pewnie łyka silnik 170 z q i opona 255/19.
  2. http://www.shinygarage.pl/shiny-garage-recznik-fluffy-do-osuszania-karoseriii.html ja kupiłem ten, ale dopiero jak przyjdzie to wypróbuje.
  3. Ale to nie do mycia auta tylko do gąbek itd. Ja kupiłem wiadro z Shiny Garage, ale jedno na razie.
  4. A czy możliwe że błąd znika gdy czujnik zadziała? Bo wczoraj drugi raz mi zgasła kontrolka "check engine" po trasie 400 km którą zrobiłem z tą kontrolką, w sobotę jak jechałem tą samą trasę to się zapaliła przy końcu trasy, później trochę jeździłem tu tam, kilka razy auto odpalałem, gasiłem i za którymś się kontrolka nie pojawiła, niedawno też tak samo było. Czujnik i tak wczoraj zamówiłem nowy. Tylko z braku czasu dziś nie odebrałem, bo na miejscu nie mieli.
  5. Ja po 8 wyjechałem, zero korków. Niecałe 4 godziny i bylbym w domu ale jeszcze jechałem klamoty do aso zamówić.
  6. Jutro wracam bo praca
  7. Węższe drogi i duży ruch na Żary ciężarówek, chodź w sumie krajówki, A od nowej soli przez kożuchów do Bolesławca masz wojewódzkie. W Zielonej Górze remontują tą obwodnice północną. Może się blokować trochę w dzień. ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ---------- S3 spoko tylko na zwężkach uwaga bo sie dziś korkowało w stronę Zielonej Góry, wyjechałem po 14 na autostradę a2 i jechałem w stronę morza i zakotwiczyłem w Pobierowie pozdro
  8. S3 masz bezpłatną, możesz do samego Lubina jechać i odbić na Legnicę, albo prędzej, na Szprotawę potem przez Bolesławiec (robią drogę akurat przed Bolesławcem) ---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ---------- A przez Lubin- Legnicę wszystkie ciężarówki śmigają. A w poniedziałek będzie tego pełno.
  9. Normalne, 900 u mnie. Teraz chłodniej i jak klima na mniejszych obrotach to 0,9 pokazywało.
  10. tak, u mnie też tyle, wyłącz klimę to będziesz miał ok 0,8L
  11. Jedno z pianą, a w drugim płuczesz rękawice. Wiaderka takie jak na filmie z tą kratką na dnie
  12. Te w serwisie to kierowcy z spojlerkiem, a prawa wygięta, nie wiem jak w B6 jest. Te Boscha w serwisie idealne, ale 120 zł komplet chyba.
  13. Ja ostatnio kupiłem u siebie w pobliskim sklepie, te "lepsze" bez ramienia, ale przy większej prędkości nie zbiera z całej powierzchni jak grubiej wody było.
  14. Na krańcowej nie czasem do 19?
  15. Coś markowego kup np BOSCH, Dobre mają w serwisie, kiedyś kupowałem do B5. Teraz w B8 mam dobre idealnie wycierają.
  16. Też się zastanawiałem i dlaczego mył rękawicą tą pianą, a nie spłukał i mył z wiaderka. Zresztą to pokaz więc. Ale widziałem że inni też moczyli przed pianą.
  17. taką masz?https://www.youtube.com/watch?v=_SS66yCEtwQ
  18. Czyli do domu najlepiej kupić K7 jeśli chcemy kostkę umyć i autka?
  19. Właśnie chce zaadoptować tą pianownice od dużej myjki do małej. Tylko pytam czy ok, bo na środkach karchera niezbyt piana była, ale oglądałem dziś filmiki na YT i piana super wychodzi.
  20. Arek 4 posty wyżej masz co się stało.
  21. U mnie nic nie mówiła o przeglądzie przy ubezpieczeniu.
  22. Tak OC już na rok. Potem tylko zmienisz nr rejestracyjny jak dadzą normalne tablice. 62 zł mam za rejestracje.
  23. Rejestrujesz auto w wk dają ci tablice ( mi na miesiąc dali) wykupujesz oc i jedziesz na przegląd. Ja tak wlasnie mialem bo niedawno rejestrowalem, mozesz rejestracje zlecic firmie, dasz im papiery i wszystko zrobią w kilka dni, nie trzeba latać po urzędach.
  24. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam błąd w silniku 5262, czy to będzie ten czujnik różnicy ciśnień do wymiany?
  25. A spota w week nie robicie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.