Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidg2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidg2

  1. Widze ze kolega cos tam poczytał na tym forum CB ale bez zrozumienia Pomyśl logicznie, jak mógł zestroic antene nie podłaczajac SWRki do radia? To z czym ta antene zestroił,z satelitą ? poprosze go o zdjecia jego SWRki i zobaczysz[br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 19:39 _________________________________________________ nie wierz w te informacje co podaja bo na moje to sa nierealne do osiagniecia chyba ze idealne warunki ale to sie zdarza zadko chcesz porzadna to załóż taka np: http://www.allegro.pl/item404901389_antena_cb_performer_5000_pl_sirio_profesjonalna_.html http://www.allegro.pl/item410410841_antena_cb_president_wa27_vat_gwarancja_.html
  2. kazda antene jak zamontujesz w miejscu poprzedniej to musisz ja zestroic. a co do zastrajania do radia to jakos gosciu który zakładał mi antene to swojego reflektometru podłaczył tylko kabel od anteny a do radia nic nie podłaczał. akurat był przedemna klient któremu siadło radio i zakładał mu nowe z innej firmy niz poprzednie i jakos nie sprawdzał SWR. tylko sprawdzał pytajac sie mobili jak go słychac.
  3. ja ostatnio wymieniałem te zarówki i były 3 rozne 1,1W; 1,2W i 2W. ja oczywiscie kupiłem w aso po 6 zł za sztuke i jak policzyłem tona aukcji bym wiecej nawet zapłacił mowie o 6 szt które kupiłem bo na zapas kupiłem zaraz
  4. tak sie nie stroi antene sie stroi do miejsca zamontowania a nie do radia. poczytajcie sobie na forum cb jaka jest kolejnosc co do nalepszego mozntazy napisze w skrócie od najgorszego do najlepszego magnes, uchwyt, dziura to tyle. jesli nie wierzycie to poczytajnie na www.cbradio.pl
  5. http://www.allegro.pl/item393472787_uchwyt_cb_radio_na_klape_uchwyt_obrotowy.html ja mam ten uchwyt na klapie w sedanie ładnie idzie dopasowac go do krzywizny klapy by antena stała w pionie antene mam Lemm AT-1500 z radyjkiem w opisie i chodzi ładnie predzej miałem Hustlera IC-100 i kabel zrobił rysy na dachu bo antene miałem na srodku
  6. wez przewód i zacisk i idz tam gdzie dorabiaja wezyki do hamulcy i albo ci nowy wezyk dorobia albo kupisz redukcje
  7. jesli idzie rozebrac rączke by dostac sie do sprezyny to napewno idzie wymienic sama sprezyne a jak nie to zostaje kupic cała raczke od recznego z sprawnym mechanizmem i przełozyc
  8. no dzieki wielkie kolego. zaraz bede dzwonił o te czesci uzywany mechanizm z silnikiem od anglika 150 zł na szrocie troche zatarty jak to zwykle ale udało sie wybic trzpienie tzn z jednym to mi wyszła nawet 1 tulejka mosiezna. moj tez rozmontowałem podmieniłem trzpien, oba pasuja od anglika. tylko ta blacha co jest przykrecany silniczek jest inna tzn na odwrot wyprofilowana. wszystko złozyłem smarujac to wszystko smarem od łozysk. i zmontowałem na koncu regulacja wycieraczek bo musiałem odkrecic silniczek i zostawic go w dziurze. jakies niecałe 2,5 godziny mi to zajeło. dzis zabawa z wymiana zarowek w podswietleniu licznika i klimatronika i moze zrobie przy okazji przełacznik od drogowych i kontrolke jak sa swiatła zapalone. wielkie dzieki wszystkim którzy pomogli
  9. ja musze nowy trzpien załatwic tak to jest jak sie ma za duzo siły i za dobry klucz a czy od anglika przypasuje sam trzpien z tym płaskownikiem co jest przy nim? a wogole ten cały mechanizm idzie rozebrac na czesci pierwsze czyli rozmontowac czy tylko trzpienie z tulejek idzie wybic.
  10. sciagaczow akurat mam co nie miara od małych do duzych. tylko co zrobic jak sie sruba ukreciła co mocuje ramie
  11. to jak zdjac plastik? jak sie ramienia nie demontuje? audi to oczywiscie a6 c6 pomyliłem sie
  12. przepraszam ze odswiezam watek ale nie chce zakładać nowego tematu. otoż dzis odkrecajac wycieraczke ze trzpienia ukreciłem śrube co sie ramie przykręca. i teraz pytanie czy mozna sam ten trzpień kupic czy cały mechanizm trzeba? otoz dzis zaczeły mi skrzypiec i chciałem je nasmarowac i trach kłopot tata tez miał dzis ten problem (ale w a6 B6) ze sie zapiekły na sworzniach i ciezko chodziły
  13. ja kupiłem teraz sobie Sony CXS-GT2213 to jest komplet razem z głosnikami same radio to CDX-GT220 czerwone podswietlenie oczywiscie tylko nie miałem okazji jeszcze zobaczyc tego w nocy bo mam pare dni.
  14. moze odswiezam temat ale mam nie ori radio i nie moge sobie poradzic z antena. moje pytanie takie czy kazde ori radio wysyła prad przez kabel antenowy do wzmaczniacza? czy taki np chorus 2? i czy mi wejdzie bo aktualnie mam zaslepki i radio wsadzone. bo mysle zeby jeszcze zmieniarke wrzucic do schowka
  15. tez mam te drgania ale na 5 biegu tylko. powiedzcie ile kosztuje nowa plecionka
  16. koledzy powiedzcie mi czy shell plus połsyntetyk(nie znam symbolu) to dobry olej? bo mi taki wlali jak zmieniałem olej tylko sie pytali jaki czy półsyntetyk czy minerał. po kupieniu niuni i teraz mnie czeka zmiana i czy dalej go lac czy jakis inny? mam przejechane 173 tys km wg licznika.
  17. tylko zeby kabel sprawdzic to trzeba pol konsoli rozebrac i tunel srodkowy itp. prad dochodzi do wzmaczniacza bo patrzyłem na to. nie wiem pojade na szrot po jakiś zasilacz i moze wtedy cos poradze ale to dopiero po swietach. jezdze juz tak poł roku to jeszcze troche pojezdze. mam radyjko z cd wiec nie przeszkadza ale czasem by chciało sie radia posłuchac i problem
  18. Patrzyłem na wzmaczniacz sprawdzałem napiecie czy wychodzi na szybe i jakoś nie było i z separatorem i bez. bez separatora nawet 2 stacje sciaga jedna lepiej druga gorzej może nie potrzebuje separatora? wiecie gdzie moge dostac ten wzmaczniacz? u mnie z lewej jego strony dochodzi kabel antenowy od radia i biały od grzania szyby z drugiej strony dochodzi cienki biały przewód z napieciem z radia i wychodzi czerwony kabel od AM co dochodzi do 3 paskow górnych. przykrecany jest na 2 wkrety. szukać na szrotach czy gdzieś w sklepie i jaki koszt
  19. tamten link dotyczy b6 a ja mam b5. jeszcze zapomniałem dodac 2 dolne paski mi nie grzeja od szyby i jeden tylko kawałek chyba teraz nie wiem dokładnie. czy to tez moze byc problem ze nie sciaga stacji?
  20. mam problem z antena. według kodu wyposazenia dowiedziałem sie ze moja :audi:nie miala radia fabrycznego. kupiłem ja pol roku temu tez bez radia. wsadziłem moje które miałem z innego auta i nie sciaga mi stacji radiowych. sprawdzałem zasilacz i niby jest sprawny odłaczajac kazdy kabelek coś sie działo z radiem, załozylem rowniez separator i nadal nie działa . w instalacji miałem juz kostke iso i tylko wpiołem od radia i wszystko gra oprócz stacji radiowych. moze ktos miał podobny problem i mi pomoze
  21. koledzy mi nie swieci ta kontrolka. mam zegary VDO. co trzeba zrobić zeby swieciło jak sa właczone swiatła
  22. moja niunie kupiłem pół roku temu i nie zamienie na zadne inne auto chyba ze na nowsze lub Q7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.