Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidg2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidg2

  1. Mój też ciężko pali teraz jak jest trochę ciepły dziś -2 silnik ok 20st a ten kręci i dopiero po chwili zaskoczył jak cieplejszy silnik to jest ok. Jak całkiem zimny to jak świece nagrzeją to pali od razu. Muszę jutro sprawdzić kąt jak mi będzie kabel działał
  2. A jakie lustro jest w orginale? sferyczne, asferyczne? dodam że mam niebieskie u mnie dzisiaj tylko -2^ było[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 18:10_________________________________________________http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=836420398 zamówiłem to myślę że się spisze, cena wysoka ale co zrobić no i w miarę blisko mnie więc paczka nie będzie krążyć po całej polsce. A jak będą wychodzić kable dalej za drzwi co wątpie to gdzie ich szukać potem?
  3. raczej poszukam całego wkładu by się nie bawić w klejenie a i tak muszę matę kupić więc lepiej całość. Ale dzięki. No reszte doczytałem. Jutro zobaczę bo dziś już ciemno a do garażu nie wjadę. właśnie sprawdzałem napięcie w lewym i nie było ani po przekręceniu kluczyka ani po włączeniu ogrzewania tylnej szyby. Dobra zamawiam jakieś lustro by przed świętami przyszło a jak znajdę chwilę czasu to będe kabelki rezał
  4. Koledzy tak mnie zaintrygowało żeby sprawdzić czy mam podgrzewane lustra i tak przed chwilą spojrzałem w lewe lustro a tam kabelki są a w lustrze wystają 2 bolczyki do podłaczenia i widać pasek od maty. idę właśnie z miernikiem zmierzyć czy napięcie dochodzi. A to dopiero ciekawie mi się zrobiło. [br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 16:41_________________________________________________Więc tak, napięcie nie dochodzi, mata sprawdzona przepływa prąd przez nią wd miernika ustawionego na sprawdzanie obwodów. W Prawym lustrze brak maty i jak wyciągałem urwały się zaczepy kabelki naszczęście też dochodzą. Teraz pytanie mam co dalej z tym zrobić by to działało? I gdzie znaleźć całe lustro z matą i plastikiem?
  5. dawidg2 odpowiedział(a) na stowa50 temat w Audi A4 B5
    Może kiepskie paliwo, woda w paliwie. Świece nie grzeją ale to raczej rano też miałbyś problem. Mam ten sam silnik i czasem jak jest trochę letni to świece go nie grzeją choć by się przydało.
  6. U mnie też tak zadymi. A się nie przejmuje. Stan licznika 210 tys
  7. mam to samo w poniedziałek zobaczę efekty jak mi mechanik wymieni termostat. Koszt 119,13zł w ASO VW w Lesznie (Wielkopolska) i do tego płyn G12+ 34,66zł za 1,5L
  8. a ja dzisiaj jechałem po termostat startowałem z temp silnika 50st i jadąc 25 km z obr ok 2000 się nie zagrzał przy -12,5 st. u mnie podgrzewające świece działają bo szybko teraz zagrzewa jak się puści podgrzewanie szyby ale dojdzie tylko temp do 50st na klimatronicu na postoju a jak ruszyłem to bardzo długo się nic nie działo z jakiś kilometr a podgrzewanie wyłączyłem.
  9. u mnie trzymie 88. ale dziwi mnie fakt letniego górnego węża chłodnicy jak przejechałem kilka km nie podobno żeby tak zaraz od otoczenia silnika złapał temp gdzie silnik miał maks 50st. musze jeszcze jutro te świece od podgrzewania płynu zobaczyć
  10. no ale jak się jedzie 80-90 tak by było 2000obr to ile czasu teraz zajmuje. Przy -12 st zrobiłem 8km i doszło do 60st.
  11. A do 1Z to która instrukcja? i jakim płynem zalać bo mam teraz zielonkawy bo przed czerwcem 1996 auto wyprodukowane
  12. też mam ten problem że dopiero po gdzieś teraz 15 KM sie zagrzeje normalnie na trasie. silnik mam 1Z. temp sprawdzam na climatroniku i rośnie tak jak na zegarze tzn zegar tak z lekkim opóżnieniem pokazuje. dziś nalewałem płyn do spryskiwaczy i miałem tak do 50 st zagrzany silnik i łapie wąż co idzie do chłodnicy a ten letni. u mnie też termostat do wymiany tak?
  13. @majkel_majki dzięki tak podejrzewałem według instrukcji jakiej była na pudełku niestety w niemieckim jezyku więc nie byłem do końca pewny.
  14. kupywałem ostatnio też wycieraczki i komplet 112zł w serwisie ze znacznikiem zużucia ale nie wiem jak on działa :> i bardzo ładnie zbierają
  15. są do pokładu bo widać białe. byłem u kuzyna co ma polerke to mówił że tylko lakiernik tak mam zderzaki do malowania i tam jeszcze pare pierdół ale mi to nie przeszkadzało więc nie robiłem i całe szczęście. żeby to była jedna rysa i tak na jednym elemencie to bym się nie przejmował ale mam 4 rysy. dobra to nie temat na takie dyskusje.
  16. a jak mam trochę mojego koloru czy pomalować te rysy a potem polerka? dziś może skoczę do mojego lakiernika niech pomyśli trochę o tym.
  17. A głebokie rysy do podkładu coś zlikwiduje z tych środków czy tylko wizyta u lakiernika? niestety ktoś mi porysował bok auta jak stałem w mieście. Kolor to ciemny zielony.
  18. kolego jesli na 1 zdjeciu pokazałes skrzynie to powiem ci tylko tyle ze szukaj nowej tzn uzywki bo ten tryb co go widac przez dziure zrobił właśnie ta dziure a powiedz mi jak zrobił ci sie ten zgrzyt na autostradzie to wyciekł olej?
  19. dobra dzieki ja dzis zamowiłem ta czesc w serwisie VW w Lesznie jutro bedzie koszt 94 zł. i bede grzebał z tym. jeszcze inna rzecz sobie zrobie przy okazji
  20. koledzy przepraszam ze odgrzewam temat ale nie bede nowego tematu zakładał. pisze tutaj bo dzis to samo mi sie stało czyli podczas jazdy pedał mi wpadł w podłoge odkreciłem osłone pod kierownica i co sie okazało pekła linka. i teraz pytanie jak ja wymienic bo jak patrzyłem to jest mało miejsca nawet zeby reke włozyc
  21. jedz do najblizszego serwisu albo podłacz pod komputer jak masz
  22. u mnie tez sa kostki ISO i jak kupiłem autko to nawet juz były zaslepki po bokach wsadziłem radio i hula tylko problem z antena był ale juz rozwiazany
  23. http://inradio.pl/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,929/category_id,123/manufacturer_id,0/option,com_virtuemart/Itemid,45/vmcchk,1/ prosze takim analizatorem mi stroił antene kolego Skrzypek na 100 cm napewno nie osiagniesz 20 km ja mam 150 cm i mam jeszcze niedosyt moze pomysle za jakis czas o tej 200cm. oczywiscie zaczynałem od 100cm hustlera
  24. ja tez jezdze z atlasem czy to sam czy z tata nie ma to jak mapa na papierku albo poprostu sie spytac przechodnia albo jak ja na CB ale zadko to robie bo czasem tez w bład wprowadza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.