Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Jakie radio pasuje do instalacji a4"


edool

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się z takim nie spotkałem, ale mogę się mylić... Można natomiast kupić radio i dokupić adaptery żeby wszystko działało. Jest tego troszkę na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki adapterowi podlaczysz praktycznie kazde radio bez przerobek. Wystarczy go wpiac miedzy radio a oryginalna instalacje :good: koszt ok. 50-80 PLN (jesli masz ori wzmacniacz i tylne glosniki). W poprzedniej A4 mialem glosniki tylko w przednich drzwiach i wtedy nic nie musialem przerabiac (w instalce byly 2 standardowe kostki ISO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez sa kostki ISO i jak kupiłem autko to nawet juz były zaslepki po bokach wsadziłem radio i hula tylko problem z antena był ale juz rozwiazany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do anteny przewaznie trzeba dokupic taka przejsciowke cos jak (JACK) dokladniej "Przejście antenowe proste" np.:

http://www.allegro.pl/item411503849_przejscie_antenowe_proste_wtyk_antenowy_gratis_ss.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam instalcje z fabrycznym subwuferem do którego są podłączone są tylnie głośniki. Przy nieorginalnym radiu gra tylko przód i nie idzie podłączyć tyłu. Chyba że ktoś potrafi podłączyć tył. Ps musze poszukać adaptera. Może wtedy będzie działac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glownym problemem w oooo jest to ze po zmianie radia na nie ori nie gra tyl, do tego wlasnie sluzy adapter, zeby bez ciecia i drutowania instalacji bylo oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do anteny przewaznie trzeba dokupic taka przejsciowke cos jak (JACK) dokladniej "Przejście antenowe proste" np.:

http://www.allegro.pl/item411503849_przejscie_antenowe_proste_wtyk_antenowy_gratis_ss.html

Potrzebny jest raczej separator. Wzmacniacz antenowy zasilany jest po tym samym kablu, ori radia separator mają wbudowany.

np to:

http://www.allegro.pl/item403775078_separator_antenowy_iso_katowy_vw_audi_seat_f_vat.html

Można dostać też z wtyczką iso jeśli potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli zakupisz radio blaupunkta lub pionnera to nie bedziesz sie musial bawic w zadne przerobki :wink4: osobscie posiadam nowego blaupunkta :cool1: i tylko wtyczki wpialem bez zadnych przeróbek i pieknie gralo :decayed: a to pewnie dlatego ze mialem stare ori radio na kasety :thumbdown: tez blaupunkta.W pionnerku tez tak powinoo byc bo wczesniej mialem tej firmy radio i zamontowalem go bez zadnych przeróbek.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glownym problemem w oooo jest to ze po zmianie radia na nie ori nie gra tyl, do tego wlasnie sluzy adapter, zeby bez ciecia i drutowania instalacji bylo oki

Tez nie do końca. Jeśli oryginalna instalacja posiada wzmacniacz, to podłączenie np. blaupunkta mającego wyjście na wzmacniacz przez mini-iso jest absolutnie bezproblemowe.

Niedawno robiłem odwrotną operację, tzn. w miejsce nie-ori radia blaupunkta włożyłem chorusaII. Oczywiście nie gra tył bo w oryginalnej instalacji nie mam wzmaka a chorus go wymaga do tylnych głośników, ale gdyby wzmacniacz był ( wkrótce będzie :gwizdanie: ) to nie trzeba by absolutnie żadnych przeróbek. Acha, oczywiście z wyjątkiem wspomnianego wcześniej filtra antenowego.

No i radio do kupienia jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam instalcje z fabrycznym subwuferem do którego są podłączone są tylnie głośniki. Przy nieorginalnym radiu gra tylko przód i nie idzie podłączyć tyłu. Chyba że ktoś potrafi podłączyć tył. Ps musze poszukać adaptera. Może wtedy będzie działac.

lutownica w ręce i jak cos sie orientujesz w temacie to sam sobie przerobisz

ja przerobiłem i tylne głosniki mi normalnie grają pod wzmacniaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...