-
[ALL B5] Wyłączenie immo- problem z odpaleniem, brak iskry
za przeproszeniem ale skoro wyrzucił kluczyk z nadajnikiem ?? to teraz pozostaje jedynie pomoc dobrego serwisu który wyłączy immo na stałe, aha trzeba być właścicielem auta
-
[ALL B5] Wyłączenie immo- problem z odpaleniem, brak iskry
wyciągnij pastylki z zapasowych kluczyków i przełóż do nowych
-
[B6 AVF] Polski Vag 2,5 / 4,9 USB - które moduły chodzą pod Vistą ?
taa multitronik, musze sie zapytac jeszcze tych z obd2 co powinno dzialac a co nie
-
[B6 AVF] Polski Vag 2,5 / 4,9 USB - które moduły chodzą pod Vistą ?
sprawdzilem dokladniej i w zasadzie laczy mi sie tylko ze sterownikami silnika, abs, klimy i modulu komfortu nic poza tym nawet ze skrzynia nie chce sie polaczyc, parametry com'u pod usb zmienialem
-
[B6 AVF] Polski Vag 2,5 / 4,9 USB - które moduły chodzą pod Vistą ?
witam, zakupilem ostatnio polski vag z oryginalym softem i mam pytanie do posiadaczy podobnego sprzetu, z ktorymi modulami wam sie laczy ? ja jeszcze dobrze go nie przetestowalem, ale juz zauwazylem ze nie wszystkie moduly daja sie polaczyc, dlatego prosze o wypowiedzi tych, kto ma podobny sprzet i podobne auto jak to jest u was ??
-
[B6 AWX] Odłączona antena i ogrzewanie tylnej szyby - gdzie szukać złączki ?
A bezpieczniki posprawdzane ?? Nr 26, 39, radia macie oryginalne czy nie ??
-
[B6 AVF] Światła mijania, skrzynka bezpieczników z polskim opisem
witam, sorki ale troche to nierealne , instrukcja ma 424 str, jak widac do tej pory nikt sie tego zadania nie podjal, proponuje zeby ktos z twojej rodziny zakupil ksiazke w pl i wyslal ja do ciebie, to chyba najlepsze rozwiazanie, pozdr
-
[B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
usa vs gb vs europe dlatego wymieniamy przednie lampy po sprowadzeniu auta z us czy gb
-
[B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
:> sluszna racja
-
[B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
Po takiej operacji (wykręcenie lampy) trzeba ustawić światła, generalnie na większych stacjach diagnostycznych czy ASO powinno to zrobić za friko co najwyżej pare zł.
-
[B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
W sedanie to bardzo proste, wystarczy odkrećić krzyżakiem śrubkę od strony bagażnika, jest zaślepiona poszyciem, następnie lekko pociągnąć lampę do siebie, po zewnętrznej stronie ma dwa plastikowe wciski (uwaga lubieja się łamać a nie można ich kupić osobno) prawdopodobnie w kombiaku jest podobnie.
-
[B6 AVF] Światła mijania, skrzynka bezpieczników z polskim opisem
dzieki kolego, swego czasu naladowalem akumulator i jak do tej pory jest ok, ale chyba rzeczywiscie gdzies masa nie stykala
-
[ALL B6] Jakie opony do oryginalnej 17
hmmm ale tak jak sie patrzy na to drugie zdjecie z gory, to jednak troche ta opona jest naciagnieta
-
[ALL B6] Jakie opony do oryginalnej 17
tak, powinno być na jej wewnętrznej stronie
-
[B5 AFN] Dziwne zjawisko po zmianie kół na zimowe
opona była wewnętrznie zdeformowana, nie można ocenić tego okiem, zameń przednie koła i sprawdz co sie bedzie dzialo
camel88
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta