Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. praktycznie zawsze po dluzszym postoju w temp ponizej -5 Odpalił od strzala chwile pochodzil i gasł pozniej trzeba bylo nim krecic chwile aby odpalil a jak juz odpalil to telepalo troche silnikiem a czaem na 3 garki chodzil.Wymieniłem pompe oleju na nowa jakis zamiennik nie pamietam firmy juz. problem ustal na zimnym silniku po odpaleniu cisnienie mialem ok 5,5 bara teraz za kazdym razem nie zaleznie od temp pali od strzala
  2. sprawdz cisnienie oleju u mnie winowajca byla pompa oleju na zimnym po odpaleniu prawie 10 bar wyskakiwalo. silnik chodzil nie rowno czaem na 3 gary. wymienilem pompe nowy olej i jest elegancko
  3. wesz82 uporales sie juz z problemem ?
  4. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    zapraszam https://www.facebook.com/GLMGaraz/photos/a.1500128446884591.1073741828.1485165448380891/1823282584569174/?type=3&theater
  5. w luksemburgu w grudniu taka cene widziałem wiec tera moze byc taniej ON 3.62 pln
  6. _Solar_ odpowiedział(a) na mac12311 temat w 1.9TDI
    Panowie mam podobny dylemat.Mam problem z odpaleniem. Który objawiał się w sposób taki: Po odpaleniu silnika (temp ok - 5 /10 stopni )Silnik chodził przez ok 5s i gasł. Następnie nie odpalał i miał sie wrażenie ze kręcił na pusto (Bez kompresji) trzeba bylo go kilkukrotnie krecic.Żeby odpalić silnik trzeba był poczekać z kilka minut i znowu próbować odpalić i tak kilkukrotnie. Kiedy udało się w końcu odpalić. Silnik chodził nie na wszystkie cylindry. Kiedy zaczynał robić się ciepły zaczynał chodzić na wszystkich cylindrach.na poczatku myslałem ze cos z układem paliwowym wiec wymienione uszczelki pod pompa nowy filtr z passata b4 przy okazji wpadły nowe wtryski dalej to samo. Doczytałem sie na necie ze to moze byc pompa oleju. Dzis spawdzałem. temp otoczenia 4 stopnie. Dosc ładnie odpalił na manometrze ponad 9 bar po lekkim dodaniu gazu ponad 10 bar silnik zaczynał chodzic nie równo nie na wszystkie gary. Na rozgrzanym 90stopni temp wody 80 stopni temp oleju 1 bar na wolnych obrotach 2 bary przy ok 2000 obrotów. Jakies dodatkowe sugestie macie czy pompa oleju odrazu do wymiany?? problem rozwiazany winowajca byla pompa oleju
  7. U mnie w AFN takie spalanie pokazuje
  8. kupiłem auto z przebiegiem 196 tys km aktualnie mam niecałe 420 tys km dalej na 5w40 latam
  9. na weekend furmanka idzie na sprzedaz. wiecej info czy linka podrzuce z czasem
  10. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    odezwij sie do mnie na priv cos ogarniemy
  11. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    napisz do mnie na Pw dam Ci namiary
  12. spokojnie mam z tydzien wolnego moze i dłuzej, zalezy od jutra jak mi dadza znac co i jak to postaram sie troche podrobic auto na chwile obecna porzadki dzienne jak sprawnosc auta to obowiazek ---------- Post dopisany 04-06-2014 at 00:51 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2014 at 02:22 ---------- dziury w koncu zabite
  13. wszystko powolutku powoli ze smakiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.