-
-
Potrzebuje informacji dotyczącej różnic w szyberdachac przed i polift
Witam panowie potrzebuje informacji i zdjęć jaka jest różnica miedzy wiązka szyberdachu przedliftowego w A4 B5 avant 97r. a poliftowym A4 B5 kombi 99-01r. Poprosiłbym jakby ktoś posiadał nzdjecie tej wiązki od samego szyberdachu aż po kostkę w słupku ,,A,, przy nogach kierowcy. Z góry dzięki za pomoc
-
Pomocy bo nie wiem skad mam audi i daczego tego nie mam
Wlasnie u mnie w lapie sa takie korki i wlasnie jak je sie odczepi to mozna wlozyc silniczki
-
Pomocy bo nie wiem skad mam audi i daczego tego nie mam
Witam grupowiczów A4-ki jakies 3tygodnie temu zakupiłem kolejne b5 z pancernym 1.8t +lpg i przychodze do was o pomoc gdyz mam lampy poliftowe (z takimi juz ją kupiłem) i nie mam regulacji gora dól w kokpicie. Wstawie zdjecie o co mi chodzi bo zdjełem nadkole zeby sprawdzic czy ktos wiazki nie uciał od silniczków. Dodam ze mam reszte przyciskow jak na zdjeciu i klime tez jak na zdjeciu ale BRAK TEJ REGULACJI zaznaczonej na foto
-
Palenie bezpiecznika pompy paliwa w A4 B5 1.8T
U mnie jest ten problem że po przekreceniu kluczyka od razu przepala bezpiecznik. Nie posiadam korka wlewu paliwa i nie wiem czy dziala ten zaworek od odpowoetrzania zbiornika. Dodam ze silnik przeszedł remont i jest jeszcze jeden problem bo nie równo chodzi jakby na cyla jednego nie palił. Wtryski sa sprawne bo sprawdzałem ale martwi mnie ze moze być pompa paliwa walnięta dlatego nie rowno chodzi(zbyt mała ilosc paliwa na cylinder) lub ze zapowietrza sie zbiornik i tak jak pisał kolega wyzej ze to moze byc wina przegrzewania sie pompy. Bo przepala teraz tylko od pompy paliwa
-
Czy te lusterka maja podgrzewanie?
Witam. Mam pytanie odnosnie lusterek bo nie grzeja mi i teraz rozebrałem boczek i sa takie oto kable. Dodam ze w kostce od strony lusterka idzie 5 przewodow a z kostki wychodza pozniej 3 przewody
-
Czy da sie to jeszcze jakoś uratować???
No tak bylo bo tylko taka posiadam na stanie. A wiesz od czego sa te procesory? I ten co go ,, wydłubałem,, ??
-
Od czego moze być ta kostka??
Nie mam alarmu juz od kiedy ja kupiłem to jest tylko dokladany centralny i to jeszcze po druciarsku
-
Czy da sie to jeszcze jakoś uratować???
Witam mam takie pytanie bo rozebrałem licznik z Audi A4 b5 1.8T przedlift ten z białą ramką z tyłu i chciałem poprawic styki na fisie lecz tasma sie stopiła. A nie mam pojecia jakim cudem stopilem styki na procesorze tylko nie wiem od czego ona jest ten procesor jest bo jak je po lutowałem i na auto licznik wrzuciłem to nic nie świeci ani nie pokazuje przebiegu teraz a muszę to na cito zrobic. Dasie to uratowac czy szukac drugi licznik ? Zdjecia poniżej co uczyniłem źle. Z góry dzieki za pomoc.
-
Komputer i wiązka z AJL do AEB
A masz może schemat pinow z kompa AEB i kompa AJL zeby przyrzeźbić kostki z AJL ewentualnie ciac z wiazka AEB tyle ze od Passata b5 1997r bo tam juz komp jest na 2 kostki duza i mała. Tylko ktora opcja bylaby lepsza ??
-
Od czego moze być ta kostka??
Witam pany i panewy moje pytanie jest takie od czego jest ta kostka ona nie byla nigdzie podlaczona nadmienie ze jest w niej tylko jeden kabel brazowo-bialy a znajduje sie w centralnej czesci deski rozdzielczej tam gdzie jest sensor airbagu
-
Ile da sie na tym setapie wyciagnac z AEB
Turbo mam tu K03-024 i na front leci IC z Daci Duster a co do softu to bedzie robiony w V-Tech Szczecin gosc zna sie na robocie i robi moce prawie 2 krotnie wieksze niz fabrycznie
-
Ile da sie na tym setapie wyciagnac z AEB
Witam. Chcialbym rozwinac moc w swoim silniku 1.8T AEB z 95r lecz nie wiem od czego zaczac. Dłubie w tym silniku i kombinuje ale nie odczuwam roznicy a mianowicie mam zmienione walki od ADR-a i listwe 3bar oraz pompe paliwa 255l/h. Ostatnio kupiłem uzywki cewki takie jak w TFSI i FSI + wtryski 320cc i tu nasówa sie moje pytanie jesli to załoze to ile koni moze dojsc po zrobieniu mapy ? Turbo seryjne z tlokami i korbami włacznie
-
Zmiana sterownika silnika aeb (z 5 kostek na 2)
Chce przełozyc sterownik z passata b5 1.8t aeb (ten z 2 kostkami) bo u mnie jest stary typ sterownika na 5 kostek i pytanie moje jest takie czy musialbym swoja wiazke ciać zeby moc sie podpiac do nltego sterownika z pssata? A i jak wtedy podpiąć kompa z wiazka a4 (budy)
-
Co to za błędy? 17978, 16706, 01249
- Błąd 00771 problem z odpalaniem
Mam problemik kod bledu 00771 i zmieniłem kompa, immoboxa i stacyjke z kluczymiek a to j**ane padlo nadal nie odpala - Błąd 00771 problem z odpalaniem
Rafał 18t
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta